Červnovky 2016

Ahojky, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi, pro všechny, co zjistili, že jsou těhulky jako já a mají termín v červnu 2016 😉 . Já jsem maminka jednoho rošťáka a dnes jsem měla pozitivní testík 🙂 . Dle ovulace a výpočtu bych měla mít termín porodu 22. 6. 2016, samozřejmě pokud vše půjde dobře... tak kdo se přidá s těhulením? 😃
jarpa111
17. říj 2015
ahoj, pokud všechno půjde jak má, termín porodu vychází cca 11.6.2016 🙂
dana_777
17. říj 2015
Ahoj holky, taky se k vám přidám - termín porodu by měl být taky cca 11.6., i když teď je divný psát o porodu, když je to tak moc čerstvé, že se s tím člověk teprve "sžívá" 🙂
Zatím žádného rošťáka doma nemám, tohle byl i první "pokus", takže to, že budu někdy rodit, mi připadá jako sci-fi 🙂
jarpa111
17. říj 2015
@dana_777 tak to jsme na tom uplně stejně. Jsme si řekli, že to zkusíme, protože jsem čekala, že to chvilku potrvá a ono se zadařilo na první pokus 🙂 , ale u doktora jsem ještě nebyla, tak to není ani potvrzené. Ty jsi už byla? 🙂
dana_777
17. říj 2015
@jarpa111 Tak to gratuluju, tohle je ideální varianta, když vezmeme v potaz, že jsou páry, které se snaží fakt hodně dlouho 🙂
Jinak u doktory jsem nebyla - má volno až 2.11., což by měl být 10 týden, takže musím vydržet.
Ale věřím, že všechno bude v pohodě - na testu čárka krásně sílí, začínají mě bolet prsa, v noci chodím na záchod ... sice je to obtěžující, ale člověk má pocit že se tam fakt "něco děje" 🙂
Kdy jdeš k doktorovi? A připadáš si jinak? Já totiž moc ne 🙂
bara_13
17. říj 2015
Ahoj, tak pokud půjde vše jak má, tak bych vše vycházelo na konec června... Ve středu jdu k mudr., zatím jsem asi tak 4+6. A jak se cítíte?
jarpa111
17. říj 2015
@dana_777 no, já jsem se ještě ani neobjednala, ale plánuju to abych tam šla nějak první týden v listopadu, ráda bych šla dřív, ale zase chci mít jistotu, že bude vidět srdíčko a nestresovat se, že ještě není a týden zase čekat a tak. Takže si říkám, že půjdu 9+tt tak by mělo být jasno 🙂 Jinak si ani moc těhotná nepřipadám, až mě to někdy děsí. Jediný co, tak se mi na prsou objevily žíly a mám citlivější bradavky a tím končím. 😕 Jinak na testu už mám pár dní dálnici, tak snad to bude vše ok 🙂
dana_777
17. říj 2015
@bara_13 Tak to gratuluji 🙂 K doktorce se zkusím nacpat taky dřív, do 10 týdne to nevydržím, psychika je mocná... Jinak u mě by to mělo být 6+0, takže mě občas píchne v podbřišku a mám citlivější prsa, ale do nějakého předevčíra jsem nepozorovala vůbec nic, takže je to podle mě fakt hodně jiné u každé z nás. Pozoruješ na sobě něco jinak? 🙂
dana_777
17. říj 2015
@jarpa111 Tak teď si mě trochu uklidnila, že nejsem jediná, kdo se cítí normálně a ne těhotně. Vždycky jsem myslela, že to poznám - a poznala bych prd 🙂 Přesně tak, jak píšeš - dálnice na testu mě tak nějak uklidňuje, ale dokud mi to neřekne doktorka a nebudu vědět, že je všechno tam, kde má být, tak si to můj mozek nějak odmítá připustit...
bara_13
17. říj 2015
@dana_777 No mě tak týden už pobolívají prsa, jsou strašně citlivá a občas mě píchne v podbříšku, ale jinak nic. Zatím žádná nevolnost, tak doufám, že to vydrží🙂 No já už takhle nemůžu vydržet do středy...
jarpa111
17. říj 2015
@dana_777 to jo, někdy mám takový dny, že ani testu nevěřim a že sem si jich udělala 😃 No, musíme věřit, že všechno bude v pořádku, ale někdy je to opravdu těžký až si sama sobě lezu občas na nervy 🙂 a do toho jsem nějaká nemocná, bolí mě v krku a ucho, tak mi to taky trochu v hlavě hlodá abych mimču neublížila, ale četla jsem někde, že dokud není teplota na 38, tak by to mělo být ok 😉
jarpa111
17. říj 2015
@bara_13 to já si někdy přeju aby mi bylo špatně 😃 abych si byla jistější, že fakt těhotná jsem 😃
dana_777
17. říj 2015
Holky, to fakt vtipný - vždycky jsem si přála, až jednou budu čekat prcka, aby se mi všechny příznak vyhnuly.... a jak by teď byl člověk rád, kdyby mu bylo aspoň občas špatně 😃
jarpa111
17. říj 2015
no, já si myslim, že kdyby nám začlo bejt fakt špatně, tak zase budeme vzpomínat na to, jak nám bylo dobře 😃
jarpa111
17. říj 2015
ale jsem ráda, že taky se necítíš jinak 🙂 asi to je fakt individuální a já jen plašim 😃
dana_777
17. říj 2015
Tak o tom vůbec nepochybuj a navíc, co není, může být 🙂
jarpa111
17. říj 2015
to jo, někdo psal, že jim začlo bejt špatně až od 8tt..takže jak píšeš co nění může být 🙂
dana_777
17. říj 2015
Na druhou stranu je fajn, že člověku není špatně - aspoň není pro okolí podezřelý.... 🙂
jarpa111
17. říj 2015
to je pravda, u nás to moc nikdo není, domluvili jsme se, že do 3 měsíce to říkat nebudeme.
bara_13
17. říj 2015
no my jdeme na oslavu narozenin tchýně a tchána dneska, už vidím, jak se budou ptát, jestli už nebo ne... říkali jsme si, že to řekneme až ve středu, jestli tam bude na UZ něco vidět...
jarpa111
17. říj 2015
@bara_13 už to od vás očekávají jo? To já jsem se rozhodla, že počkám do 3 měsíce a nakonec nám přišla hezká chvilka na Vánoce, ale to už budu trochu víc 😃
bara_13
17. říj 2015
@jarpa111 jojo, přítel je ze třech dětí -- obě ségry (starší) už mají, takže teď se čeká na nás. 🙂 Taky jsem si říkala, že počkáme do Vánoc, ale já jsem hubeňour, takže to na mě určitě bude hned vidět, takže to řekneme dřív, ale jen rodině. To budete dávat pěkný vánoční dárek🙂
jarpa111
17. říj 2015
@bara_13 no uvidíme jak to bude, kdy začne rust pupek 😃 podle toho se asi rozhodneme, ale do 12 týdnu počkáme 🙂
honeysun
17. říj 2015
Ahojky pridavam se do diskuze, podle posledni menstruace mam termin porodu 21.6.2016. Vubec nic mi neni jen trosku prsa boli a obcas zaludek na vode jinak vunec nic. Vubec nevim jak to preziju do prvni kontroly u doktora chci to oddalit co nejvic. V breznu jsem mela zamlkle tehotenstvi tak mam strach jestli je vse v poradku. Trochu me ukidnuje ze nas tu bez priznaku je vic 🙂
jarpa111
17. říj 2015
@honeysun ahoj, já se to taky snažim oddálit, proto sem ani doktorovi nevolala, ale ta nejistota je hrozná :-| , ale bude to v pořádku všechno! 🙂
honeysun
17. říj 2015
Bude to v poradku - proste musi!!! Je to moje prvni mimco tak jsem trosku vystresovana. 🙂
kaczorka
17. říj 2015
ahoj holky,muzu se pridat?v patek mi doktorka z krve potvrdila tehotenstvi,ve stredu jdu na kontrolu.mela bych byt 4-5tt.podle posledni ms bych mela mit termin 22.6.2016. jsem zvedava jsetli vsechno dobre dopadne.. 😉 zatim mam akorat nafoukle bricho,citlive prsa a docela dost me ted picha na leve strane v podbrisku. 😉
achesa3autor
17. říj 2015
ahojky holky, teda tady se to rozjelo 😃 .... všem moc gratuluju a doufám, že vše půjde jak má a z nás se stanou v červnu mámy..... já jsem k doktorovi zatím taky nevolala, plánuju na příští týden a nahlásím poslední menstruaci a dle toho mě snad sestřička objedná.... chci jít až tak v 8. týdnu, aby vidělo i srdíčko a já měla klid. Když jsem čekala prvního prcka, šla jsem hned a musela jsem pak stejně 14 dnů čekat na to srdíčko.... takže vše držím pěstičky a doufám, že se tu brzo začnou množit fota mimísků 😃
achesa3autor
17. říj 2015
@dana_777 neboj, mě první porod připadal taky jako scifi 😃 a ono to trošku scifi bylo 😃 ... teď už zase vše vidím z trošku jiného úhlu tzv. "vím do čeho jdu", tak je to zase jiné.... i když budu rodit po více jak šesti letech 😉
achesa3autor
17. říj 2015
@bara_13 já se cítím ok, jen mám celý týden žaludek jakoby na vodě a začala mě bolet prsa, dost krutě.... jo a ve čtvrtek pěkné bolesti podbřišku ale teď už ok.... co ty?
achesa3autor
17. říj 2015
@jarpa111 taky plánujeme říct vše na vánoce, u nás to ví jen moje mamča, protože s náma bydlí... ale tchýně s tchánem jsou daleko, tak budou mít alespoň pěkný vánoční dárek 😃 ... jsem trošku pověrčivá, takže do toho 3. měsíce to nechci říkat raději nikde :-|

Začni psát odpověď...

Odešli