• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko :slight_smile:

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=80059&vOffset=9990&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
13. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jsme byly nějaký ukecaný :grinning: Terez, teď jsem na ten Mimiklub Globus koukala, ten Sunar tam mají fakt za 183. Tady v Albertu stojí 250! Tak to budem muset vyrazit, zkusím Dendě koupit nějaký ten ochucený, asi začnu banánovým, ten by jí mohl ject :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no myslím že zrovna maji na akci kakaový :slight_smile: oni to maji různě právě, banánový kupoval MM asi min. měsíc :grinning:
Ale dneska Kristý to kakao nějak nejelo :slight_smile: Jo maji tam dobrý akce, někdy koupím i nějaký skleničky, přesnídávky a vyjde to dobře, ještě by mohli mít na akci nějaký dobrý pleny to by se taky hodilo :grinning:
13. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A k tý ceně, to máš potom znát, my bereme obvykle dvě krabice, to máme tak na 14 dní až tři týdny a jestli zaplatíš 500,- nebo 360,- je to rozdíl :wink:
13. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé my sme ukecané holky. :grinning:
My máme v té knížce, taky prvý návštevy, první procházka, přánička.... to taky prelepuu fotkama. Přánička k narození má tie nejhezčí v albu. To mu chci popsat datem, popřípadě místem kde se to fotilo a tak. Jenom že na to za 2,5 roku nebyl čas a ted jdu do práce, tak nejspíš nebude nikdy. :confounded: :grinning: Ale snád ho jednou fakt najdu a sednu k tomu.

Holky sunar je nejsladší, takže dle mého názoru po sunaru se už na Hami nebudou chtít vracet. Filip nechtel žádneho moc a sunaru pil tak 150ml a to byl úspěch. Tedkom kravského vypije za den tak 750 ml a to si na obed pýta taky (to mu ale nedávam)

S tema akcema se to vyplatí. My sme kupovávali v DM, kde sme kombinovali když mely akci + kupon s knížky + 10% za body a pak to vyšlo taky dobře. Já hlavne zažila dobu kdy stálo nejdražší 199,-, takže sme se občas dostávali pod 150,-. A najdenou to vylítlo na 250,-
13. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, v tomhle to bylo za našeho dětství dobrý, Sunar na předpis zadarmíko :wink: Ale to je asi tak jediná výhoda...
Slavuško, to mi neříkej, že před 2,5 lety stály mlíka do 199. To to takhle vylítlo za tak krátkou dobu? Takže u dalšího dítěte (pokud bude) už dám za Nutrilon počítám tak 500. No, paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni oni sunar zdraželi jednorázovo o 40,- Kč. Já byla jeden den v DM a prodavačka mi tam říka at si nakupime sunar že od zítra bude 239,- se 199,-. tak sme kupili asi 5 krabic a druhý den jsem tam schválne šla či mi nekecala a nekecala. Nutrilon a hami nevím jak zdražovali. Možná nijak... :wink:
13. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

add Sunar-u nás v lékárně ho kupuju za 225,-Kč a teď je ještě akce,že za nákup 6-ti Sunarů dostaneš 7-mý ZADARMO :grinning: Tak my už jeden dostali a do konce akce stihnem určitě ještě jeden :wink: :grinning:

Jinak včera na KO řekla paní doktorka,že je Páťa zdravý a teď jdeme příští týden na očkování spalniček a za měsíc Prevenar :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni botičky nádherne. A hlavne je super že je Páta zdravej a nic se v moči či krvy nenašlo.

A za sunar pekná akce, takže nakupte. :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slávuš-tao jsem taky ráda,že je všechno OK :slight_smile:

Jinak Patrik asi dneska spát nebude,protože už hodinu si hraje v posteli a ne a ne usnout :confounded:
13. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slavu vždyť Hami a Sunar je jedno a totéž :confused: Já teda slyšela že nejsladší je Nutrilon a ten malý nechutná, ani jsem ho nikdy nekupovala za ty prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla jsem doma jen vzorek :wink:
Od kdy je vlastně Filda na kravském?

Negrovka hezký botičky, my čekáme na to zboží jaksi pořád :confounded:
13. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně zrovna volala paní,že v modrý barvě je už nemají,že je to vyprodaný,ještě mi obvolala všechny prodejny v republice a mají jenom v naší velikosti hnědé,tak to nevadí,hlavně,že nejsou jenom růžové :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě se třeba hnědý lídí ještě víc :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vas jdu pozdravit do pokracovani CB
Moni ty hnede jsou pekne,ta cena taky :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím,že je to garda,ale zase chci aby měl kvalitní boty,protože do 5-ti let se mu tvoří klenba,tak ať to má OK :wink: :slight_smile: A bude to mít na celý léto,takže pohodička :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já taky budu kupovat kvalitní boty, určitě i dýl jak po pěti letech, ale koukám po akcích, teď maji v tom Deichmannu ty Elefanteny, na ty mám slevu a má jim přijít zboží, tak se snad nepicneme z těch financí.
13. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mate teda ty fare a stali kolem 500 Kc
13. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti a ty jsi kupovala přes net nebo tady někde? Já přes net kupovat boty nebudu, vidim že v jednom obchodě má 18 a v dalším 21 tak to nejde.
13. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem teda kontrolovala podrážku jak je pevná a celkově tu botu, no myslim si, že budou v pohodě.
13. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pres net. Beru to podle cm. Zmerim mu nohu,pridam 1,5 cm a podle toho.
asi už s křížkem po funuse ale keeny maj docela taky tady http://www.4baby.cz/inshop/detska-obuv/keen/(id-K2)-detske-boty-keen-jr-newport-h2-navy.html
my je ještě nepotřebujem ale už jsem po nich slintala :grinning:
autor
Marti a čím mu ji měříš? Mě se teda Kristý jen tak nedá :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo obkresluješ na papír?
13. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čumim že už jsem druhá :grinning: bože zabte mně :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez na papir obreslim a pak zmerim.
13. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti obkreslíš, změříš, přidáš 1,5cm a sedí to ťip ťop jo?
13. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez Hami a Sunar jsou sice jedna firma ale když to ochutnáš tak je to jiná chut. A nutrilon myslím že sladký neni. Je to chutovej hnus a ješte to ani nevoní. Ale složení jsem nestudovala.

My kupujeme botičky pořád v kamenom kráme. Nekdy na tých obrázkoch vypadají jinak jak ve skutečnosti. Beru to podle bot co prodávame. Na obrázku jsou sice pekný, ale ve skutečnosti krajší, nebo naopak. Takže já je radej vidím. Ale na druhou stranu je to pro tie deti ,,jedno,, či je modrá modrejší a podobne. Proste si netroufam to objednat. :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez oni musi mit prostor na jeden prst. Coz je cca 1 az 1,5 cm. Musi mit prostor. A Fare tam ma u kazde boty i cm.
13. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti já vím, tíím "ťip ťop" jsem myslela dobře, ne že je má úplně natěsno.

Slavu odkdy je Filda na tom kravském mléku? Já to teda nechutnala, ale co jsem slyšela od maminek tak prý je Nutrilon sladký :wink:
13. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek