Chceme miminko, aneb snažilky v roce 2015

matulka93
22. říj 2014

Pokec pro holky/ženy 🙂 které by chtěly v roce 2015 počít miminko 🙂 Pokec o všem možném 🙂

vever.ka
22. říj 2014

Ahooj, já se hlásím 🙂

v_anilka
22. říj 2014

@matulka93
@vever.ka Já se taky hlásím... letos ještě né, ale příští rok už na to vlítnem 😀 a kdo ví, třeba příští Vánoce už budeme ve 3 🙂

pedotra
22. říj 2014

Ahoj holky ja se take hlasim mi se teda snazime uz dlouho tak nam snad rok 2015.
Prinese stesti

nonacek
22. říj 2014

@pedotra Ahoj taky si přejí ať se zadaří,ale tiše doufám,ze stihnu otěhotnět este,v tom to roce✌

v_anilka
22. říj 2014

@pedotra tak to budu držet palečky... a máte diagnostikovanej nějakej problém, nebo to prostě zatím "jen" nevyšlo?

pedotra
22. říj 2014

@v_anilka me spatne dorustaji folukuli ale mame uz za sebou tri neuspesne ivf.
Je to narocne

v_anilka
22. říj 2014

@pedotra jejda.. tak to věřím, že je to náročné, budu držet palce :-*

pedotra
22. říj 2014

@v_anilka
Dekuji nikdy jsem si nemyslela ze cesta k miminku bude tak slozita.
Ted jsem si koupila Nosifol je to smes vitaminu ktere jsou potreba k otehotneni tak to ted zkousime normalne.
Ivf je financne narocne.

v_anilka
22. říj 2014

@pedotra taky mám stach, že nám to třeba nepůjde, ale nechci na to myslet.... a naděje přece umírá poslední... kamarádka byla taky 2x na IVF a nakonec se to povedlo přirozeně 🙂

roseofnight
22. říj 2014

Taky se přidávám🙂. Chceme se začít snažit po návratu z lyžování (chci si naposledy pořádně zajezdit), což je konec března. Tak doufejme že ke státnicím v červu už půjdu jako budoucí maminka.

luckiesj
22. říj 2014

Ahoj holky, já se taky přidávám, na přelomu tohodle a nového roku to chceme taky nechat osudu a snad se brzy zadaří 🙂

hanina_d
22. říj 2014

Také se hlásím! 4.11. jdu na operaci se srdcem a po plné rekonvalescenci by už nemělo snažení o miminko nic stát v cestě....takže myslím, že ten první pokus akorát tak na začátek roku 2015 vyjde. 🙂))

pedotra
22. říj 2014

@v_anilka tak to je fajn taky doufam ze to nakonec pujde
Zas neni u nas zadny velky problem.

nynus
22. říj 2014

ahokjy hlasim se do klubu 😀 sice se snazime 2013,2014 a 2015 snad bude onen rok poceti 😎 cekame na vysledky spermio,taam jdem pristi mesic a pak supky dupky do nemocnice na dalsi vysetreni 🙂 snad uz to mimi konecne prijde nu 😉

hajanik
Autor odpověď smazal
Zobraz
pedotra
22. říj 2014

@nynus ahoj tak drzim palce jsem na tom podobne akorad mi mame uz za sebou tri ivf.

nita1984
22. říj 2014

Taky patřím mezi doufám početivší v roce 2015.... dobírám poslední platíčko HA, pak trochu očista a od ledna zaděláváme 🙂

nita1984
22. říj 2014

Uf, když to tu tak čtu.... skoro mě to děsí.... bála jsem se, že když vysadím brzy, přijde mimi moc brzy.... ale když tu čtu že se někteří snaží měsíce i roky... nějak si neumím představit, že by to byl i náš případ, máte můj veliký obdiv za statečnost a držím všechny palce co mám

luciebx
22. říj 2014

taky doufam ze se zadari.... uz to trva moc dlouho...

pedotra
22. říj 2014

@luciebx ahoj jak dlouho se snazite?

luciebx
22. říj 2014

@pedotra u nas to bylo takovy slozity ale snad uz mame to najhorsi za nama.. no z myho hlediska 3 roky... podle muze... az ted 😀 😀

pedotra
22. říj 2014

@luciebx
Mi taky neco pres 3 roky a mame za sebou i inseminace a ivf.
A ty uz nake ditko mas.

nessik
22. říj 2014

Ahoj, vezmete mě do klubu? Snažíme se o třetí už skoro 2 roky, tak doufám, rok 2015 bude pro mě už konečně šťastný.

nita1984
22. říj 2014

Holky, vy co se snažíte delší dobu.. měly jste nějaké předpoklady, že to nepůjde "jen tak"? Začíná mě to trochu děsit.... nikdy jsem si myšlenku, že by to nešlo nepřipustila ☹

nessik
22. říj 2014

@nita1984 já jsem vždy otěhotněla hned, ale bohužel jsem během posledních necelých dvou let 3x o miminko přišla, no, vlastně 4x, když počítám i jedno biochemické těhotenství. To je dobře, že si nepřipouštíš, že by to nešlo, protože ono to určitě půjde!

nita1984
22. říj 2014

@nessik díky za podporu, teda, to je něco, držím palečky ať ti to vyjde, protože to je dost náročná představa.

nonacek
22. říj 2014

@nita1984 Ahoj dřív jsem otěhotněla hned ani jsem nesledovala ovulku.... , ale po potratu jsem si to začala myslet,že to už je tak nepůjde no a taky nejde...😈ale u tebe nevidím důvod proc si to myslíš..... ne stresuj se nebo to fakt nepůjde ona psychika má v tom taky vanou roli. ✌

pedotra
22. říj 2014

@nita1984 bud v klidu nemusi mit kazda problem s otehotnenim.
Ja jsem prestala brat Ha a kdyz do roka nic tak jsem to zacala resit s gynekologem.
Ktery me po case dal doporuceni do CAR.

nessik
22. říj 2014

@nita1984 děkuju, je to náročné, ale nechci to vzdát, moc to třetí chci.

nita1984
22. říj 2014

@pedotra díky, já mám právě kolem sebe holky, které pomyslely a měly....

@nonacek ano, je mi jasné, že psychika je důležitá a zatím to nemám v hlavě, jen když to tu tak čtu jak dlouho se někdo snaží.... věřím, že jsme mladí, zdraví....

@nessik třetí dítko.... teda, já si věřím maximálně na jedno