• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma :slight_smile: :slight_smile:

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho :wink:
1. říj 2008 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooooooooj :grinning: :grinning:

Tak dneska venku dost děs :confounded: , kde se vzal takovej vítr ?
Ulítla nám z balkónu (v 6.patře) karimatka, kterou jsme tam měli na zemi, když tam jde Lucinka, aby nebyla na studený zemi. Nevím kde skončila :unamused: . To musí bejt sranda, když si představím, že nade mnou letí 2 metry dlouhá karimatka :grinning:
1. říj 2008 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Hani, když poletí kolem, tak ti ji lapnu... :grinning:
1. říj 2008 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny,
využívám toho, že jste založily nové téma a přidávám se k vám. :slight_smile: Už to tady chvíli pozoruju a zatím jsem neměla odvahu se zaregistrovat, tak dneska jsem už do toho praštila :wink: Jmenuju se Zdeňka, mám dvě děti - Lucinku 3,5 roku a Míšovi je 7 měsíců. Je to sice už okoukaný, ale bydlím v Boleticích, ve stejným paneláku jako Leník, ale o 6 pater níž a znám se s Mílou (Děčín je opravdu malý město) :grinning:
1. říj 2008 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zdeni,
podle nicu soudím že se tak jmenuješ!? To je dobře že jsi sem zavítala a vítám tě tady! Něco nám o sobě prozraď :wink: :slight_smile:
1. říj 2008 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin,
děkuji za přivítání. Jasně - jsem Zdeňka, psala jsem to ve své úvodní zprávičce :grinning: :grinning: Teď jsem na MD a předtím jsem pracovala v Komerč. bance jako pokladní. Už teď se děsím toho, kde po mateřský skončím, strašně rychle to utíká :frowning2:
1. říj 2008 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj v novym tematu,ahoj Zdeni! :slight_smile:
Ted jsem slysela v TV,ze vecer v Na vlastni oci bude o tom Kancim,koukejte.Jsem zvedava,jak se k tomu postavi.
1. říj 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé promiň, to jsem nějak přehlídla! Neboj, ono se něco najde, nebo znova na mateřskou :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin,
vpohodě :grinning: Tý jo, další mateřskou nee. Teda doma jsem ráda, ale 3.těhu bych už asi nevydejchala a porod brrrr (jsem docela cíťa). A jako u většiny z nás - manžel v trapu celý den....

Maki, večer se budeme určitě dívat, taky mě to dost zajímá. Doufám, že z K.... neudělaj chudáka a řeknou to se všema faktama a nevytrhnou to zase z kontextu. No uvidíme...
1. říj 2008 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj vítám novou maminku.

Tak to budu taky koukat, jsem zvědavá co tam budou blekotat
1. říj 2008 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tak jsem tu taky :slight_smile: .Vítám novou maminku.No,mně končí mateřská příští červen a už začínám panikařit,kde si najdu práci :frowning2: .
Dneska jsem taky koupila dezin.mýdlo,ale asi to zase taková ochrana není.Snad se nám to všem teda vyhne.
1. říj 2008 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju všem za přivítání, teď už se mě nezbavíte :wink: :grinning:

Petrunko, není náhodou Tvůj manžel Martin M? (zdrobnělina zviřátka) - nechci jmenovat, kdyby Ti to bylo nepříjemný...
1. říj 2008 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
vítám novou maminku :wink: .
1. říj 2008 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj v novém :wink: ,

Zdeni vítej! Kdy se budeme moci podívat na tvé albíčko, prohlídnout si tvoje ratolesti :slight_smile:

Co holky mylíte, vrátí se nějaké "ztracené duše" ? Napadla mě třeba Ene a tak?

Takže po Boleticích lítá karimatka :grinning: :grinning: :grinning: ?
1. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky vítám novou členku :slight_smile:
Já sem tedy nechodím moc dlouho a až teď častěji a nechci se nikoho dotknout, ale teď když tu nejsou některé "ztracené duše" tak mi to nevadí...
Na Kančiho jsem taky zvědavá, u nás v baráku byl majitelem jednoho bytu a to jednání s ním, to tedy nebylo nic moc...docela je mi líto, že ten dotyčný co ho postřelil se netrefil líp.
1. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,no ještě že jsem vás dneska odpoledne dočetla,ani jsem si nevšimla,že už je tady tolik příspěvků,takže nalítávám rovnou do nového. :slight_smile: :slight_smile:

Jsme doma už druhý týden,ale naplno jsme vlítli do reality,nějak se nemůžu zastavit.Začala jsem dělat rekvalifikační kurz ( abych se nemusela bát konce MD,snad mi to vyjde :grinning: ),je to celé pondělní odpoledne ( 4 hodiny ),jsem z toho dost unavená.V úterý a ve čtvrtek vozim Andrejku do divadla na balet ( i s Kájou ) a ve středu má střídavě flétnu a malování.Do toho nám přijeli cirkusy,ten první už máme za sebou minulý pátek,tenhle zatim odolávám,asi vyštvu babičku. :grinning: :grinning:

Dneska ráno jsem ve snídani s Novou viděla rozhovor o tom Na vlastní oči,mluvili o tom,že by to mělo být natočený objektivně,že to bylo ukázaný,jako že na chudáka střílel nějaký šílenec,ale ve skutečnosti jsou jiné souvislosti - tak snad to prokoukli.

Leni a Rya - k těm kyčlím - každá mamina si může vybrat,jestli s tim půjde do polikliniky ( jednou prohlídka,po druhé rengen a prohlídka ) a nebo do nemocnice ( 2x ultrazvuk ).To vám měla dát na vybranou vaše doktorka.My byli v nemocnici,je to šetrnější.

Kami - s tou žloutenkou mě to fakt taky vyděsilo,holky mám očkovaný obě,ale já s manželem nejsme,je to blbý. :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Dost se toho bojim,snad už se to zlepší.

Zdeni vítám tě,konečně jsi se přihlásila.Nemáš čas v pátek dopoledne?Stavila bych se s těma věcma,odhlásila jsem se z mimibazaru,všechny svoje věci jsem dala kamarádce - nedávno se jí narodila holčička a donesu ti peníze za ty prodané kousky.A pokecáme.Pokud se ti to teda hodí.

Jsem se pěkně rozjela,tak už končim - jenom ještě,s taťkou na cestě to bylo báječný,byli jsme v Holandsku,pak v Belgii,v Čechách a pak ještě Hamburg a zpátky.V Německu jsme spali na parkovišti u nějakého dřevařského závodu,mezi kamionama tam běhalo 5 lišek a somrovalo jídlo.No byla jsem z nich hotová,bála jsem se jít i vyčúrat. :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni...máš pravdu,je to on.Odkud ho znáš?Hoď foto...
Milo...vítám tě zpět,to musela být krása taková cesta. :slight_smile:
Na Kančího se podívám,když neusnu.
1. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Petrunko - tak jsem si prohlédla tvého manžela a už vim,odkud ho Zdenka zná - jsme se Zdenkou spolužačky ze základky a Martin s náma chodil do třídy. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Mílo vítej zpátky z cest a co holky jak to zvládli??

Jinak k těm kyčlím nám v porodnici když nás propouštěli tak řekli kam máme jít že do nemocnice mezi 10 a 12hodinou tak jsme šli tam :sunglasses:

Káťo on myslel že ho z.... prý padlo asi sedm výstřelů, tak nevim ale už běžela upoutávka že prý oběť střílela tak to třeba bude pravdivý, uvidíme. Jdu koupat dneska jsme to posunuli objednávala jsem Vendulce fusak a neodolala jsem http://obchod.teplodomova.cz/fusak-detsky-vlna

Tak zatím ještě nakouknu :slight_smile:
1. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Simce, já sem taky nechodím dlouho, ale některé "ztracené duše" byly právě vyštěkány jinýmy "ztracenými dušemi" a tyhle první duše jsem měla namysli :wink: ty druhé mě taky nechybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Milo, to musel být super výlet!!!Hoď foto! Milo a co děláš za kurz? A jak to funguje, když se chceš přihlásit, to je od pracáku, nebo si něco platíš?
1. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
rya ten je super, Vendulka bude nadšená, úplně jí závidim :slight_smile: ta cena je sice taky hezká, ale za kvalitu se holt platí :slight_smile:
mila taky zdravim z cest, hezky ste si pocestovali, muselo to bejt zajímavý
1. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Káťo pro mě bylo důležitý aby jí bylo teplo adoufám že splní má očekávání ta cena je celkem pěkná když vemu potaz že orig quinny stojí 1500,- :angry:
1. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Aaa,koukam,ze Teplo domova se ujalo!Ja budu tenhle tyden objednavat kasmirovy deky. :wink:
Teda dneska byla sichta ho uspat...
1. říj 2008 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Maki jj díky za tip, mají moc hezké věci :wink:
1. říj 2008 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Milo.Martin koukl na fotky a mám tě moc pozdravovat.Prý tě asi v šestý třídě miloval :slight_smile: .
Tak já Kančího neuvidím,jelikož mi manžílek zabavil ovladač a čučí na kabelovku na baseball :frowning2:
1. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holčiny,
dneska vypadá počasí celkem nadějne....
A jak jsme na tom se zdravím?

Ahoj Mílo, klidně se zítra zastav, budu doma. Už jsme se dlouho neviděly, tak bude o čem povídat :wink: To je skvělý, že se vám cesta vydařila a vrátili jste se vpoho domů. Ten šok z reality ale nazávidím.

Nějaký fotečky vložím, až bude Mišan spát. Já na nich ale moc nejsem, většinou fotím já. Vždycky Járovi (manžovi) nadávám, že mě chce fotit při tak blbých akcích jako - já ve vaně atd. a pořádný fotky s dětma nemám. :angry:

Ke kyčlím- taky mi nikdo ani u jednoho dítka nedával vybrat, kam chci jít. Napsali mi to v porodnici při propouštění do tý pozvánky (nebo co to je) a bylo...

Reportáž jsem samozřejmě neviděla (juknu potom na tn.cz), ale podle toho, co říkal manžel, tak to konečně uvedli na pravou míru...
2. říj 2008 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin - jestli jsem to dobře pochopila, tak máš malýho Járu a velkýho (manžu) Michala ? U nás je to přesně obráceně :grinning:

Petrunko - pozdravuj Martina :slight_smile:
2. říj 2008 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem hodila pár fotek...
2. říj 2008 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak cesta fakt byla úžasná,to máte pravdu.Holky to zvládli v pohodě,akorát Andrejce se opravdu stýskalo,každý den mi do Holandska volala,bylo to milý.Nebrečela,jenom mě chtěla slyšet,že jsem v pořádku.V Holandsku jsme stáli 2 dny v jednom městečku ( Asten ),celé jsme si ho prohlídli a pak jsem celou neděli ležela na lehátku,koukala na noťas na filmy a přečetla jsem najednou celou !!!!! knížku.K tomu jsem snědla šílené množství křupek,tyčinek a čipsů - prostě nádhera,kterou na mateřské ( už šestý rok ) jen tak nezažiju.Fotky z toho máme,ale většinou na nich spím. :grinning: :grinning:

Tu reportáž jsem neviděla,tak poreferujte.Andrejka nemohla usnout,tak jsem s ní šla spát.Nebylo jí dobře,tak jsem jí dala nurofen,ale v noci dostala horečku,takže znova paralen,teď je dobrá,ale leží,kouká na Můj malý pony.Tím pádem musim zrušit celý dnešní program,nejdu ani do Cipíska a horší je,že jsem dneska měla v plánu velký nákup,nemám tu žádné jídlo a nemůžu jet nakoupit.Vyhrabala jsem zásoby z mrazáku,tak snad přežijem - to je daň za to,když je člověk sám. Ale třeba dorazí babička. :slight_smile:

Zdeňko,zítra radši nepřijdu,Ája sice vypadá dobře,snad to byl jen ten několikahodinovej virus,ale nechám si jí doma a radši k vám nepůjdem,ať něco neroznášíme.Necháme to na jindy.Příští týden má taťka dovču,tak potom,jo?
2. říj 2008 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Petro - Martina taky pozdravuj,je fajn vědět,že je v pohodě.Bohužel tak nedopadli všichni spolužáci,určitě ví,koho myslim. :frowning2: :frowning2:
2. říj 2008 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj !!

Milo, tak ty chodíš do Cipíska ? Já se tam taky chystám :slight_smile: . Jenže tenhle týden vynecháváme všechno, protože Lucinka má rýmu. Četla jsem tam, že je to až od 1,5 roku, ale moje teta tam dřív vedla ty kurzy a teď ta její kamarádka, co to vede mi prý vzkazuje, že tam můžu přijít, že ve čtvrtek tam choděj mladší děti. Jak to tam teda funguje ?

Ohledně Kančiho jsem si říkala, že jim asi po těch reportážích v hlavních zprávách volalo pár set děčíňanů, aby jim vynadalo, že z něho udělali chudáka, tak se asi zamysleli a uvedli to na pravou míru, to je fajn :slight_smile:
2. říj 2008 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek