Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledá se kamarádka s dětmi v Brně

bohemskal
14. bře 2016

Ahoj holky,jsem na tomto blogu poprvé, tím se předem omlouvám z neznalosti...hledám kamarádku s dětmi, která by se chtěla setkávat a něco podnikat společne.Mam čtyřletého chlapečka, chybí mu detska společnost i když každodenní chodi do školky. Bohužel tři roky se snažíme o dalšího potomka a nedaří se😢kamarádku hledám z oblasti Brno, Brno-venkov, Blansko či Vyškov (samozřejmě i dědiny v těchto oblastech).Máme to všemi směry 20km😊 Děkuji za od povídko. Jo a jsme pohodova rodina věku 35let😊

blahova_andrea
14. bře 2016

@bohemskal ahoj. jsou tu skupinky maminek vždy podle bydliště, data narození dětí apod. snad brzy najdeš někoho k vám vhodného 🙂 my jsme sice brno-venkov, ale na blansko je to přeci jen z ruky. ono když se chce člověk setkávat pravidelně a častěji, tak je lepší bližší okolí. my jsme teď tišnov, ale v létě míříme na druhou stranu od brna. jinak mám taky 4leťáka a miluje společnost, moc dobře to znám, když školka a kamarádi z ní nestačí 😅 😉

evapater89
14. bře 2016

Ahoj.. Poslala jsem email 😉

bohemskal
autor
16. bře 2016

@blahova_andrea Ahoj,děkuji za odpovídko a na jakou stranu Brna? Zatím jsem na žádném takové stránce nebyla,tak doufám,že se s tím zžiju a někoho ke kamarádství s dětma najdu 🙂 děkuji

bohemskal
autor
16. bře 2016

@evapater89 Ahoj ,blahopřeji k dalšímu přírůstku 🙂 zatím mi email nedošel ??

blahova_andrea
16. bře 2016

@bohemskal ono by tě to možná mělo automaticky do těch skupin přiřadit podle toho, co tu vyplníš...narození dětí, bydliště...stěhovat se budeme do střelic. takže na opačnou stranu od blanska ☹

bohemskal
autor
16. bře 2016

@blahova_andrea ☹ škoda. .Ja bydlime na okraji BK, blízko k Brnu venkovní, ochoz,tím směrem. Děkuji za odpovídko. Časem se snad zziju a nebude problém v orientaci tohoto systému 🙂

zrumon
8. únor 2018

@bohemskal ahoj, je to uz skoro 2 roky, ale kdyby nahodou, tak jsem z ricmanic a mam 2 male kloucky (2 a ctvrt roku, 10 mesicu).

eviknufik
8. únor 2018

Ahoj, jsem z Březiny, mám 3 letého chlapecka a tříměsíčního. V dědině má ve svém věku jen kamarádky:( tak když tak písní🙂

zrumon
9. únor 2018

U nas mam taky par znamych kamaradek, sice s detmi, ale s nikym se nevidame pravidelne, nenavstevujeme. Muzem si treba parkrat napsat mail, jestli chces? Trosku se pozname a pak bysme se mohli vsichni potkat? Muj email je zrumon@seznam.cz. Budu se tesit.

Sem začni psát odpověď...

Odešli