• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se snažilka (kamarádka) ze Slavkova u Brna a okolí

Ahoj holky, bydlím 3 měsíce kousek od Slavkova šla jsem sem za přítelem, původně jsem z Českých Budějovic a momentálně tady nikoho pořádně neznám a tak bych byla ráda, kdyby se tady našla holčina, která se s přítelem snaží o mimi, nebo klidně i s mimčem bez mimča, prostě někdo kdo semnou zajde na kávu a tak.. Jinak je mi 26 let :wink:
14. čer 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mickey001 Ahojky, ja jsem taky pristehovalec, pingnu ti do zprav, ju?
11. srp 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mickey001 Ahoj, do okolia Slavkova sa budem sťahovať za pár mesiacov, rada spoznám niekoho na kafe a pokec, tiež sa snažíme.
15. srp 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@plea Ahoj, promiň dlouho jsem tady nebyla :slight_smile: kam se budeš stěhovat a jak jde snažení?
16. zář 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, som povodne zo Slovenska, ale uz dva mesiace byvame v Slavkove. Mame malu 4mes.holcicku tak ak este stale mate trochu casu, budem rada ak sa ozvete.Chyba nam niekto na spolocne prechadzky.x
29. lis 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacapa Drzim palce, to uz bude coskoro)))
29. lis 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chloejane dekuju .... cekam to kazdym dnem :grinning: Pak urco se muzem domluvit na srazik :slight_smile:
30. lis 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jsem z Dražovic jsem taky přistěhovalec a už tu jsem skoro 3 měsíce a mám doma 5 letou slečnu a chtěli bychom s partnerem další miminko
30. lis 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacapa jeeej, drzim palce, este raz a budem sa tesit)))
30. lis 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak by sme nieco mohli spiskat, nejaku nezavaznu zoznamku na namesti v Slavkove?
30. lis 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja se pristehovala do Bucovic,neznam tu ani nohu a za mesic budeme mit holcicku,bylo by super se seznamit a neco obcas spolecne podniknout :slight_smile:
4. pro 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bydlím v Bučovicích, jsem také přistěhovalec :slight_smile: a chtěla bych se s někým seznámit, zajít na kávu apod. Mám holčičku 22 měsíců a rády bychom si našly kamarádky i kamarády :slight_smile:
7. led 2015 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek