Používáme cookies. Více informací zde. OK

Hledám kamarádku (Brno)

svetlanalana
10. črc 2016

Ahojte, holky, 🙂
jmenuji se Světlana, je mi 29. Pocházím z Ukrajiny. V Česku bydlím 3 roky. Jsem těhotná. Jsem šťastná, ale často se cítím osaměla. Nemám totiž žádnou kamarádku. Ty, které byly, žijí v jiných zemích a potkáváme se jednou, dvakrát do roka. Nemám si s kým pokecat u kafe, jít na procházku do města či na nákupy. S manželem máme krásný vztah, ale je jediny člověk, se kterým mám důvěrný vztah a trávím svůj čas. Rodina je taky na Ukrajině a s jeho rodinou se nebavíme. Je mi z toho občas fakt smutno a obzvlášť ted, když jsem těhotná, to snáším hůř. Je tady někdo z Brna, kdo je na tom podobně a měl by zájem se seznámit, někam občas vyrazit? Přijde mi to takové divné, umělé si hledát kamarádku na netu, ale chci to zkusit.

Mějte se pekně

lucieta7
10. črc 2016

Ahoj, jsem taky z Brna 🙂 jen teda jsem uz v pokrocilejsi fazi tehotenstvi a jsem teda mladsi - je mi 22let. Jinak jsem koukala, ze jsi primo ze stredu Brna, to i ja 😀

svetlanalana
autor
10. črc 2016

@lucieta7 jej, tobě se narodí miminko už brzo, my máme ještě dloooouhe čekání, ale je pravda, že čas rychlo letí, jen nedávno jsem viděla plusko na testu, a ted mi skoro konči první trimestr. Jo, jsem ze středu Brna, ale nejraději bych bydlela někde na okraji nebo ve vesničce.

lenkastepanikova
31. srp 2016

Ahoj holky, nechceli by ste sa stretnúť? Ja sice bývam v Krpoli, ale nie je problém zajet do centra alebo niekam inam 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli