• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku – maminku, Praha východ, Říčany a okolí

14. března 2017 
Hledám kamarádku, též maminku, z Prahy východ, Mukařov a okolí. Na procházky s kočárkem a volný čas. Jsem kousíček od Mukařova - Louňovice.. Bydlím tu cca 1,5r. Mám měsíc a půl starou holčičku.
23. dub 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no ja jsem z Nupak je to za říčanama z Louňovic. Mimčo zatím jenom čekám.Narodí se v červenci :slight_smile: tak nevim jestli máš někdy cestu i na tuhle stranu....
24. dub 2014 v 11:55  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Říčan,ale mám už kluky větší. :wink:
24. dub 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se do Říčan stěhuju a teprve budu rodit. A ocením kteroukoliv matku, která se dokáže bavit i o něčem jiném, než jsou děti :D nepoužívá množné číslo a zdrobněliny. Nikoho tam neznám. A tak 3 dny v týdnu budu volně k dispozici.
24. dub 2014 ve 14:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whitelilith ahoj tak pokuď se ještě nechystáš do porodnice, tak to by jsme se mohli někdy sejít. Já jsem z Nupak, mimčo ještě nemám, ale říčany mám hned vedle. Jsem doma, takže času mám dost :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 12:06  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem z Prahy - Újezd nad Lesy, takže do Říčan cca 15 minut jízdy. Mám čtyřměsíční holčičku. Zdrobněliny nesnáším :slight_smile:, a hovory čistě jen o dětech mě taky neberou :slight_smile:
@whitelilith
4. kvě 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rmasenka Já ještě v Říčanech uplně nejsem... byt dostaneme 15.5. - stěhovat se budu 1.6. a 8.6. mám termín porodu :slight_smile: Zatím chodím do práce, ale po tom 15. se občas v říčanech vyskytnu, tak bysme mohli na kafe?
4. kvě 2014 ve 23:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@somalicats A Tebe vezmem do party k sobě :D
4. kvě 2014 ve 23:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem z Nehvizd, mám 2,5 letou holčičku
4. kvě 2014 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whitelilith jasne tak se potom ozvi a urcite kafco dame, tesim se
5. kvě 2014 v 07:08  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také bych ráda našla kamarádku, bydlim hned vedle Říčan a mám děti 2 a 4 roky.
14. črc 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby rada sa pridam na kocikove stretko :slight_smile: @jahuudka01 @whitelilith @somalicats
15. črc 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emogeon Ahoj a odkud jsi?
21. črc 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahuudka01 ahoj, ricany
22. črc 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emogeon A kolik ti je? Nechodíš třeba občas na Jureček?
27. črc 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahuudka01 a ty si odkial ?..na jurecek nechodim to mam daleko
28. črc 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ze Sterbohol a taky hledame nejake partaky :wink: mam pulrocniho syna, ale nemame zadne kamarady.. Klidne i nekam prijedeme :slight_smile:
21. srp 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whitelilith Ahoj,bydlim v Ricanech a od tohoto vikendu jsem na materske dovolene. Termin mam 21.rijna. Moc rada bych se seznamila,pokud mas/mate stale zajem :slight_smile: jsem prima a spolehlivy partak :slight_smile:
7. zář 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucabohm ahoj. Ráda :slight_smile: Můžu spíš odpoledne kolem 16hod.
7. zář 2014 v 18:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucabohm
@whitelilith
Ahoj holky, moc ráda vás poznám, psala jsem už do předchozího příspěvku. Jsem z Kolovrat a mám 8 měsíčního chlapečka. Jsme tady noví a budeme moc rádi za příjemnou společnost :wink:
8. zář 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už se s @lucabohm domlouváme, tak se můžete přidat, ať nás jde klidně víc, tento čtvrtek v 16hodin u koní v Říčanech-je to ulice U Hřiště.
8. zář 2014 ve 12:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@curtie :slight_smile:
@whitelilith dobry vecer vsem, pocitam se ctvrtkem v 16 hod u koní v ulici u hřiště a budu se moc tesit :slight_smile:
8. zář 2014 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whitelilith
@lucabohm
Ahoj holky, taky dorazím, pokud to najdu, Říčany moc neznám :fearful: Jak je to doleko od nádraží, můžete mě prosím trochu nasměrovat? :wink:
9. zář 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, bydlím kousek od Úval,ale syna už mám většíno než máte vy své děti :slight_smile: Tak kdyby tu byla maminka s přibližně stejně starým dítětem a bydlící poblíž, ráda se seznámím... :slight_smile:
9. zář 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@curtie ahoj, od nadrazi jdi smerem na namesti-bud podchodem nebo po povrchu-pocitam,ze tim smerem pujde asi nejvic lidi. Dostanes se na cestu svobody s aleji a stavenistem noveho bytoveho domu po leve ruce. Pujdes stale rovne s nadrazim v zadech. Z pesi zony se stane ulice,ktera Te dovede na namesti. Navrhuju, ze na Tebe pockam treba u posty a dal pujdem spolu. Cestu k poste Ti pripadne poradi kazdy. Potrebovat na cestu budes tak 15 min.
9. zář 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, prisla jsem pozde, mam uz starsi deti, 1,8 a 5 let, ozve se mi nekdo? Do Rican jezdim skoro denne :slight_smile:
17. říj 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedlajda Ahojky, také mám dvě děti podobného věku a do Říčan jezdím také denně, tak se klidně ozvi. :slight_smile:
30. lis 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny, pokouším se obnovit tuto diskusi, najde s etu nějaká mamina z Řáčan a okolí????? :wink:
22. bře 2015 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem z popovic. Mam skoro ctyrletou holcicku a v srpnu by se mi mel narodit chlapecek :slight_smile:. Je mi 30, bydlim tu skoro 5 let, par lidi tu znam, ale nikdo s kym bych si rozumela a kdo by byl jako ja. Miluju svoje deti,ale zaroven rada nakupuju, obcas zajdu na sklenicku a rada sportuju. Bylo by fajn, kdyby se tu nekdo takovy taky nasel :slight_smile:. Rada bych se navstevovala i jako rodiny pak :slight_smile:
14. kvě 2015 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj přestěhovala jsem se do Říčan nedávno a v červnu čekám první mimčo budu ráda když se najde nějaká pohodová mamča nebo i nemamča se kterou bych šla na kafe do kina na koupák nebo si jen tak pokecat nejen o dětech. Díky
26. kvě 2015 v 10:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supersonik ahojky :slight_smile:, tak kdyz bys chtela, muzeme se videt,zatim bez deti :slight_smile:, do Rican to mam kousicek a jsem tam celkem casto :slight_smile:. Koukam ale, ze ty uz to mas za par :grinning:
26. kvě 2015 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek