Používáme cookies. Více informací zde. OK

Hledám kamarádku/maminku z Chrudimi

1veroniktich
22. lis 2015
Ahoj,hledám kamarádku s miminkem z Chrudimi. Mám měsíčního chlapečka a moc nikoho tu v Chrudimi neznáme. Tak by jsme rádi našli někoho na společné procházky či posezení u kávy. Veronika a Daniel
jenysice
21. pro 2018
Ahoj,ja take hledam kamaraku s miminkem,protoze s pritelem se kterym jsme 7 let,miminko planujem(tak za dva roky...) a prala bych se naucit jak se spravne o miminko starat ,jako je prebalovaní,koupaní atd. a pobrat od skusenych rady do nepohody....take hledam kamaradku,ktere bych mohla verit,sem v Chrudimi jizpar let,ale vetsinou byvam doma a tak malokdy chodim mezi lidi a proto jeste kamaradku v Chrudimi nemam,ty ktere by mely zajem me podrazily a tak sem stratila nadeji ze potkam normalni pravou kamaradku,ktera nema potrebu ublizit,vypada to ze jsem blba,ze se drzi v my blizkosti podrazacky co si mysli ze to muzou zkouset,ale to jiste ne- take mam sve hranice.. 🙂

hledam uprimny pratelství s kamaradkou,ktere se mohu obcas s necim sverit a nebude me pritom trapit,ze sem udelala chybu s tim ze sem se sverila osobe o ktere si nejsem jista,ze to neroztroubí...ja si pratelstvi vazim,podle me v pratelstvi padaji obeti a ja to rada s radosti podstoupim pokud to bude pro pravou kamaradku..
🙂 pokud Ti nevadi,ze miminko zatim nemam a mam 24hodin u sebe stredne velkyho pejska tak budu moc rada... 🙂 Je mi 33let,sem silnejsi postavy muj email je janina.gas@seznam.cz
budu moc rada kdyz se ozves 🙂
hezky den 🙂

Ahoj

Jana

Sem začni psát odpověď...

Odešli