Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám kamarádku na kočárkování, výlety atd. v Brně

papaja123
28. dub 2015

Ahoj, hledám kamarádku na kočárkování, výlety, rady, pokec atd v Brně. Mám měsíčního chlapečka 🙂

mariana001
9. říj 2015

Ahoj jsem také na MD a mám malého syna, ráda se s tebou a malým potkám. Mail: savp@seznam.cz

Tina

janda83
16. říj 2015

Ahoj, jsem na RD a mám 20. měsíčního chlapečka a rádi bychom se seznámili s někým, kdo má podobně staré dítko a kdo by s námi rád někdy zašel na hřiště nebo do herničky, příp. dětské kavárny. Jsem z Brna-Černovic, ale nebyl by problém, zajet i někam do centra, Slatiny, Komárova, Líšně... Kdyby měl někdo zájem, více info v SZ 🙂.

hanule90
21. říj 2015

Ahojky, jsem na tom podobně. Mám syna který má 5 měsíců a schází mi kamarádka s miminkem. Odkud jsi ?

mariana001
28. říj 2015

Bydlíme v Podolí to je 1km od Líšně.

burizonek
4. lis 2015

ahojky jsem z Brna - černovic a mám 14mesicni dceru...rádi bychom se seznamili s nekym kdo má podobně staré dítko a zašel by třeba ven, do kavarny, pokecat atd... 🙂

mariana001
4. lis 2015

Ahoj. Já mám 3-letého syna a jsme od Líšně.

kejtblue
8. dub 2016

Je to sice trochu starsi diskuze, ale zkusim to 🙂
Jsem mamca 11mesicniho kloucka, a vsechny kamaradky co mam jsou bezdetne. Takhle sama na materske, uz mi to leze na mozek :D
Jsem z Moravan u Brna (kousek od OC Futurum). Kdyby ste nektera byla z okoli ozvete se 🙂

burizonek
8. dub 2016

@janda83 Ahojky jsem taky z Černovic a mam dceru ktera má na konci dubna 20 měsíců tak se mužem někdy sejít kdybyste chtěla 🙂

hanule90
8. dub 2016

@kejtblue Ahojky mám 10měsíčního synka a jsem ze Starého Liskovce a určitě by nebyl problém přijet někdy do Moravan, tak kdyby ses chtěla někdy sejít tak se ozvi budu ráda. 🙂 Hanka

julca2016
8. kvě 2016

Ahojky, mám 16 mesíční holčičku, jsme z Líšne, najde se nejaká maminka na pokec a vylety? 🙂

stihajda
8. čer 2016

Ahoj maminy 😊 moc rada bych nasla prima partacku s prckem na vylety, pokec a ted pres leto i na koupak. Mam 18 mesicniho chlapecka Jenicka ☺ Je mi 28 a bydlime v Lisni. Jsem celkem akcni ale nekdy i lina.. Nejradeji chodime na vychazky nekam do prirody kde si malej vyhraje nejvic.. Nemusim precpana detska hriste. Budu rada za setkani 😃 Eva

julca2016
11. čer 2016

Ahoj Evi, jsme taky z Lisne a pristi mesic mame 18 mesicu, mam holcicku. Radi se pripojime na vylety 😉 Dana

stihajda
11. čer 2016

Ahoj Dani, dekuji za napsani. Budu rada, kdyz se projdem 🙂 Z ktere casti jste holky? my bydlime blizko Jirove. Tak jak vam to vyjde tak muzem vyrazit 😉 pa pa

addy7
4. lis 2016

Hezký pozdní večer,maminky
Mám 8 měs.chlapečka a ráda bych se seznámila s maminkou která by s námi občas někam vyrazila.
Jsem tady nová a nikoho tu neznám.
Děkuji za odpovědi. 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli