Hledám kamarádku na procházky, Nusle, Vyšehrad či Podolí

ivel
14. bře 2016
Ahoj holky,
hledám spřízněnou duši na procházky s kocarkem, poklaboseni, kávu, brusle společně s prckama. Je mi 32, dcerce Gabince 5 měsíců. Budeme rady, když najdeme nové kamarady/ky. Bydlime na rozhraní Nuslí, Podoli a Vyšehradu.
Ivca
clairekaa
7. kvě 2016
Ahoj bydlim na Vysehrade a rada nekdy nekam zajdu, pokud nevadi, ze nemam kocarek 😃
ivel
autor
8. kvě 2016
Ahoj, nevadí. Můžeme vyrazit i s manducou 🙂
clairekaa
28. kvě 2016
Manducou?😃
ivel
autor
28. kvě 2016
A v čem nosis miminko? V šátku? Manduca je nositko...
karol452
31. kvě 2016
Ahoj, přidávám se, vykouklo sluníčko a já bydlím kousek od Vyšehradu, kdybyste měl někdo chuť se připojit, dcera 5 m, já 26. ahoj
clairekaa
5. čer 2016
Ja to myslela tak, ze jeste nemam miminko 😃
me29
15. čer 2016
Ahoj, bydlím v Nuslích a ráda bych našla kamarádku na společné procházky s kočárkem, povídání. Je mi 29 a dcerce je 16 dní.
Martina
karol452
15. čer 2016
@me29 Ahoj, pokud neva, že dceři je 5,5 měsíce, ráda s kočárkem s vámi vyjedu 🙂 Pokud není vyloženě ošklivo, snažím se jet každý den. Kratší nebo delší, dle nálady mimin. Taky bydlím v nuslích. kdyžtak napiš 🙂
me29
15. čer 2016
@karol452 Ahoj, děkuju že jsi napsala. My jsme se zrovna dneska chystali ven na procházku, ale počasí nám to překazilo. Kam nejčastěji chodíte na procházky?
astyna
15. čer 2016
Holky, ráda bych se přidala 🙂 bydlím vedle Ikemu, blízko Budějovické, chodím se synkem do Kunratického a Michelského lesa 🙂

mě je 28 let a synovi je 7,5 měsíce.
karol452
16. čer 2016
@me29 asi nejčastěji jen kolem radnice dozadu do vilek a tam je pak park Jezerka (tam jsem ještě nedojela, chystám se), anebo brousím kolem sokolovny u Paloučku a pak jezdím na Vyšehrad když je jistota dobrého počasí a dobrého rozmaru dítěte 😉
karol452
16. čer 2016
@astyna asi bych zkusila i ten kunratický či michelský les, jen teď máme období vztekání v kočárku, tak jsme raději někde poblíž, nechce už být v korbě a na sporťák si zvyká. Tak bychom to mohli prostě někdy zkusit a uvidím co ta moje cácorka

Sem začni psát odpověď...

Odešli