Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám kamarádku, Praha 4

timotha
5. led 2018

Ahoj, mam ctyrmesicniho syna, je mi 36, jsem z Prahy 4🙂 rada bych nasla kamaradku na spolecne vychazky a aktivity s detmi i bez deti🙂 Je tu nekdo podobny?;)

luccccccc
9. led 2018

Taky jsem z Prahy 4 a mam skoro 6mesicniho syna 😉 kde presne bydlis?

timotha
autor
9. led 2018

@luccccccc ahoj bydlim v Podoli, kde ty?

luccccccc
9. led 2018

@timotha ja v Zabehlicich tak to je celkem kus

embecko
15. led 2018

Ahoj, já bydlím také na Praze 4, v Krči. Je mi 34 a mám půlroční dcerku. Rády bychom vyrazily občas s někým na procházku, výlet, cvičení.🙂

timotha
autor
15. led 2018

@embecko ahoj tak super a jaky cviceni bys chtela? Me by docela zajimala baby yoga..

embecko
15. led 2018

Právě teď vybírám. Koukala jsem na robátka od yamahy, přemýšlím i o plavání, ale to asi až po letních prázdninách. Baby yoga by mohla být také fajn. A kam bys chtěla chodit?

timotha
autor
16. led 2018

@embecko jedina baby joga vim ze je ve vrsovicich ale mozna i jinde? A co to je robatka od yamahy? 🙂

embecko
16. led 2018

@timotha To je takový hudebně pohybový kurz. Koukni na yamahakurzy.cz jsou na různých místech. A na tu baby jogu jsou nějaké webovky?🙂

timotha
autor
17. led 2018

@embecko tak jsem na to koukala a vypada to zajimave, I kdyz si nedokazu moc predstavit co tam s tak malymi detmi budou delat🙂 to bys zacla v unoru? Mozna bychom se pridali🙂 ta baby joga vim ze je v centru jogy krymska jogakrymska.cz ale je pravda ze je to trochu z ruky. Autem je to teda ode me kousicek..

embecko
18. led 2018

@timotha chtěla bych začít od února. Se starším synem jsem chodila na ty první krůčky, to byl teda starší a bavilo ho to. Na ten tvůj odkaz jsem koukala a trochu mě překvapilo, že popis je v angličtině.

timotha
autor
18. led 2018

@embecko to je zvlastni ze se ti to otvira v anglictine , ja to mam cesky. Asi bychom se v unoru pripojili na ty robatka🙂

embecko
21. led 2018

@timotha - tak to se tam třeba potkáme🙂. Kam by se ti hodilo chodit? My to máme nejblíž u nás v Kunraticích. Nebo můžeme dát v týdnu procházku někde venku.

timotha
autor
22. led 2018

@embecko Dobry napad s prochazkou a kam bys chtela jit? 🙂

evicky2
24. zář 2018

@timotha Ahoj, hledáš ještě kamarádku?
Jsem z Modřan a mám roční holčičku.Eva

Sem začni psát odpověď...

Odešli