Používáme cookies. Více informací zde. OK

Hledám kamarádku - Praha 6 , ale klidně i jinde 🙂

xoriska
19. led 2016
Ahoj holky, bydlím v Praze 5 let, bohužel se mi moje velmi dobré kamardky odstěhovaly a tak bych ráda našla někoho, s kým bych mohla zajít na kávu , posedět a nebo s dětmi ven .... 🙂 Je mi 27 let a mám dceru ( Kristinu ) , které budou v březnu 2 roky .
mmms
14. únor 2016
Ahoj, nejsem sice z šestky, ale z desítky, ale to asi nevadí 😉 Je mi 26 a mám dva kluky (3,5 a 1,5 roku) a taky mi trochu chybí kamarádky s dětmi. Tak se někdy můžeme sejít 🙂
ramounka
14. únor 2016
@xoriska
Ahoj,my bydlíme na Praze 5-Anděl.Mě je 33 let a synovi bude v březnu 2,5 roku.Moc ráda zajdu jak s dětmi ven,tak i na kavčo:)
rubetie
1. bře 2016
@xoriska Ahoj, já jsem ze šestky - z Břevnova. Mám dvouletou holčičku a devítiletého kluka 🙂
xoriska
autor
1. bře 2016
Ahoj holky děkuji za nabídky, ale jelikož se tak nějak sešly okolnosti, tak se vracím do práce a dcera už chodí do školky...
nikypiky92
2. bře 2016
Ahoj holky. Pokud zakladatelka nehledá tak já ano. Zrovna jsme se přestěhovali na Prahu-zapad ale nemám to na Prahu 6 daleko. Nenašla by se tu nějaká maminka co by ráda někam zašla? Mám 2,5 letou energickou holčičku co se stále nudí 😃
monsuer
9. črc 2016
Ahojky @nikypiky92 , jsem z Prahy 6, Bílá Hora. Rádi se seznámíme. Mam 2 letou dcerku a bydlím v Praze 4 roky. Pokud budes mit čas, tak mi napiš.
nikypiky92
9. črc 2016
@monsuer Ahoj. Od té doby co jsem sem psala tak už mám 3 letou Sandru. Rádi se seznámíme pokud nevadí, že jsem mladší. Chodíte na procházky? Hvězda, Šárka apod.?
llenka1986
9. črc 2016
@nikypiky92 ahoj..Jsem z Prahy zapad. Konkrétně z rudné. Odkud jsi ty? Mám 3 letého chlapecka a čekáme miminko a ráda bych se seznámila. Moc lidí tu neznám..
nikypiky92
10. črc 2016
@llenka1986 Ahojky 🙂 já jsem o něco víš. Ze Statenic ale autem se dostanu kamkoliv 🙂 jee a gratuluji k dalšímu miminku
monsuer
11. črc 2016
Ahojky @nikypiky92, věk mi nevadí. Často chodíme do Hvězdy, ale rádi i cestujeme do centra nebo i za Prahu. Nebaví nás stereotyp. Sofča uz mluví, tak 3 leté děti jí baví.
nikypiky92
11. črc 2016
@monsuer no my ještě nemluvíme :/ tak třeba něco vymyslime příští týden? Tenhle ma byt osklivo 😞
janeire
11. črc 2016
ahoj, ako tak citam mohol by sa tu zorganizovat spoznavaci miting. co tak tento tyzden v zlutych laznich? ja som z prahy 5 barrandova, mam 10 mesacnu dcerku a tiez si hladam kamaratky!
monsuer
11. črc 2016
Písnu do soukromé zprávy @nikypiky92
nikypiky92
11. črc 2016
@janeire jee na Barrandově jsem taky bydlela než se narodila malá. Klidně nějaký meeting můžeme vymyslet akorad tento týden hlásí deštivo na Žluťáky 🙂
filipatereza
11. črc 2016
Jsme Praha 6 - Suchdol... Mám 5 letou holčičku a2 letého synka... Také se ráda někde sejdu, aby si děti pohrály..🙂
eva1987
11. črc 2016
@llenka1986 Ahoj, taky jsem z Rudne sice nevim jeste na jak dlouho, protoze se planujeme stehovat, ale klidne muzeme nekam zajit.Mam 5 letou dceru Nikol 🙂
nikypiky92
12. črc 2016
@filipatereza jee to jsi mi zatím nejblíže 🙂
Tak co děvčata všechny vymyslíme?
janeire
12. črc 2016
tak kam najradsej chodite? staci detske ihrisko, zelen a dobru dostupnost. ..napada ma Kampa? je tam skvele zasite ihrisko kruhoveho podorysu. kto sa chce stretnut?
nikypiky92
12. črc 2016
@janeire já chodim na Letnou, Stromovka. To co mam nejblize k domovu 🙂 Na Kampě jsem ještě s malou nebyla. Ale pokud by někdo ještě šel tak proč ne..
filipatereza
27. zář 2016
Hledám ideálně maminku s končící mateřskou na Praze 6 - Sháním k sobě na práci do zubní ordinace na Praze 6 sestřičku ideálně také s končící mateřskou - práce vždy na 4 hodiny - úterý dopoledne, středa odpoledne, čtvrtek odpoledne... Máme tam milé prostředí, kolegy... Možnost do budoucna navýšení úvazku. Nezubní sestřičku rádi zaučíme... Budu moc ráda za tipy příp.šíření ke kamarádkám zdr. sestřičkám, které by tuto formu přivýdělku a práce uvítaly... Moc děkuju!!!
monsuer
16. srp 2017
Ahoj @filipatereza, jestli by jste se jeste rádi seznamovali jsme k dispozici 😄 Mam dceru 3. roky, bydlíme Břevnov /Ladronka, obora Hvězda/. Kdyz máme k dispozici auto můžeme přijet do Suchdol, tam to popravdě neznáme. Poněvadž nejsem původem z Prahy. Mě je 34. let. Hezký den!
janett1983
18. srp 2017
@llenka1986 Ahoj, sice rok stara kominkace, ale treba se mi podari poznat se s fajn maminkou😊 Ja mam dva chlapecky (4roky, necele 2 roky) a casto jezdime na vylety do Stromovky, na Gutovku, do ZOO,...

Sem začni psát odpověď...

Odešli