Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám kamarádku s batoletem - Brno Lískovec a okolí

mcnair
2. kvě 2015

Ahoj, stehuje se mi dalsi kamaradka pryc, tak hledam sobe novou a klucikovi 21 mesicu nejakeho partaka nebo partacku. Na hriste, vylet, kafe, cokoliv? Jsem z Noveho Liskovce, prcek je dost aktivni, ma rad deti a me ta piskoviste uz samotnou nebavi 😠 Nejake kamaradky samozrejme mam, ale bydli treba od nas dal a setkani nemame tak casto a ta nejlepsi od nas kousek se ted taky stehuje na druhy konec Brna ☹ Nenajde se nekdo aspon trosku pobliz ( i kdyz MHD mobilni bezne jsme) s prckem tak trochu podobneho veku?

vanilka_eva
2. kvě 2015

@mcnair Ahoj, já jsem ze Starého Lískovce a mám dceru tři a půl roku. Tak můžeme něco podniknout 🙂

mcnair
autor
4. kvě 2015

Ahoj. Budu rada. Kdy tak nejvice chodite ven? My spis po ranu, dopoledne, me malej jeste po obede spi. To uz ve 3 a pul letech asi neleti, ze?

maudn
4. kvě 2015

ahoj, jsem z Bosonoh, nej kamarádku jsem měla ze Starého lískovce, ale odstěhovala se, mám děti 3.r a druhý bude mít 17m.

vanilka_eva
4. kvě 2015

@mcnair Malá už chodí do školky a já do práce, ale jenom na dopoledne, takže ven chodíme odpoledne. Občas po obědě spí, ale už ne každý den. Tak se můžeme domluvit na to odpoledne na některý den

lbalogho
9. kvě 2015

Ahoj, nevim,jestli je to jeste aktualni. Ja jsem z Bohunic,je mi 32 a mam 2 kluky-3,5roku a 9mesicu. Ven chodime taky hlavne dopo,ten starsi nastesti stale chodi po obede spat😉 Kdyztak dej vedet. Diky. Lucka

mcnair
autor
11. kvě 2015

Ahoj holky, omlouvam se za delsi nepritomnost tady, mela jsem doma navstevu a nemela cas na odepisovani. Navsteva je pryc a my jsme zpatky v tom kolotoci.
@maudn Ja vlastne ani poradne nevim kde jsou Bosonohy, vubec tama nikdy nejezdim. Asi pobliz nekde, ze? Mrknu se na mapu, je to ostuda 🙂 17 mesicu? Tak to by ši prcci vekove mohli rozumnet, to je fajn.
@lbalogho Ahoj, samozrejme to aktualni je, jen se tu ta diskuze nejak moc nechytla 😀 Ja jsem taky Lucka. Mohly bychom se na nekdy domluvit, v Bohunicich nikde na hristi jsme asi ani nikdy nebyli, urcite nejake taky mate? Radi dojedem?

lbalogho
11. kvě 2015

@mcnair Ahoj Lucko,tady v Bohunicich hriste jsou,ale bohuzel vetsinou bez deti 😒 Nedavno jsme objevili to hriste u vas u fitka Fit4all a malymu se tam moc libilo,tak muzeme kdyztak zajet tam. co ty na to?

maudn
12. kvě 2015

@mcnair Bosonohy jsou kousek vedle🙂 Ale je to díra🙂))

mcnair
autor
15. kvě 2015

Ahoj holky. Ja tu ted napsala tak sahodlouhy prispevek a misto poslani jsem si ho vymazala 😠 Tak to zkratim. Omlouvam se, ze jsem tu moc nebyvala, mame doma ted trosku blbinec a nejak nestiham odepisovat. Jsem na tohle hrozny lempl.

@lbalogho Bohunicke hriste bez deti zni divne 🙂 Jo, a myslis park pod plachtami u nas? Tam je fajn, mame to kousicek. Ja ted budu zase odjizdet, ale ve ctvrtek a v patek budem doma bez planu, tak jestli nemate nic i vy? Ozvete se, radi zajdem, malymu je to jedno kde je, hlavne aby byl pisek! 😀 Ozvete se, radi zajdem. Ja ted dojedu od nasich a uz budu zase plne s prckem fungovat.
@maudn Aha. Ja tam ani nikdy nemam proc jezdit, tak to tam moc neznam. Nejezdi tam 69? Nebo se mi to plete? A nechces se pridat na hriste u nas? Urcite uz jsi v parku pod plachtami byla? Je to tam dobry..

maudn
15. kvě 2015

@mcnair klidně,ale nebyla jsem tam, jj 69

bubbligum
15. kvě 2015

My jsme z Kohoutovic a na Oblé máme dětskou lékařku. Dneska pojedeme do Lískovce, tak se mrknu, co myslíte tím parkem pod plachtami. To je někde po cestě trolejbusu? Až bude malá zdravá, rády bychom se přidaly, jestli to nevadí 😉

mcnair
autor
19. kvě 2015

@bubbligum Jee, tak Kohoutovice jsou taky kousicek. Taky mame doktorku na Oble, asi vim kterou myslis 🙂 A ano, je to po ceste trolejbusu, cestou z Kohoutek posledni zastavka pred Oblou, ted si nemuzu vzpomenout na nazev, porad vystupuju na Oble a na hriste chodime pesky a autobus nepotrebujem. Budem radi kdyz se pridate, kolik je male? Je ted nemocna? My ted taky litame po doktorech, prcek je porad zdravy jako ripa, ale ted resim trosku silhajici ocicko, achjo, vypada to na bryle ☹
@maudn Koukam, ze nez se stacime domluvit tak se uz zase pokazilo pocasi☹ A jo, 69 jsem ted jela minuly tyden na hriste ve starem liskovci, tady uz je to i nuda a tam se nam libilo. Zastavka u hriste 🙂 Dal uz to ani neznam, ale je to kousinek. Nebo by jsme dojeli treba tam. Jenom to pocasi me trosku brzdi, ctvrtek a patek jsme doma, ale kdovi jak do te doby bude, ze?

maudn
20. kvě 2015

@mcnair tam bychom klidne prijeli, kluci jsou ted nachcípaní,takže do konce týdne máme útrum s hřištěma..

bubbligum
20. kvě 2015

Malá má 17 měsíců, akorát teď měla horečky. Byli jsme u doktorky a že možná začínající laryngitida, ale myslela jsem si, že to měla spíš od zubů. Včera se ale osypala po hrudníčku, tak nevím, jestli neměla šestou nemoc... zatím ji teda šetřím, ale ven se stejně moc zrovna chodit nedá. A naše milostslečna je tak protivná, že ji vůbec nepoznávám ☹ Teploty už nemá, zuby jsou podle mě už v pohodě, osypky zmizely, ale vzteká se, je pořád s něčím nespokojená, nic ji nebaví, nic nechce jíst, takový písničky poslouchat nebude... je to fakt na palicu ☹ Nějak si nedovedu představit, že tento týden půjdeme mezi lidi (a to máme ve čtvrtek dílničky a v pátek plavání) 😕

mcnair
autor
21. kvě 2015

Tak koukam, ze kdyz mame cas my tak jsou vsichni marodi. Tak co jeste vymyslet nejakou akci na pondeli? Treba hromadnou - kdo muze? Bud novy nebo stary liskovec, zalezi na domluve. Ale mozna vymyslim blbosti, jeste radsi kouknu na predpoved pocasi, jestli bude porad mokro tak jak ted, tak hriste zase nic. Pak uz pristi tyden zase budeme nahrazovat nevychozena cviceni a asi nebudeme moct my, achjo.

Sem začni psát odpověď...

Odešli