Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám kamarádku s kočárkem v Brně - Líšni

katulik91
11. bře 2015

Ahoj, hledám kamarátku na "kočárkovaní" v Brně Líšni, mám téměř 6-měsíčního chlapečka, bydlíme v staré Líšni, rádi se procházíme po Líšni, Mariánském údolí..Hledáme maminku s miminkem, kterí by se k nám rádi přidali, pokecali..Díky 🙂

stihule
2. dub 2015

@katulik91 Ahojky, jsem z Líšně, ráda zajdu na prochajdu 🙂 Mám téměř 4 měsíčního chlapečka a skoro každý den chodíme ven. Tak můžem třeba vyrazit 🙂

katulik91
autor
3. dub 2015

Ahojky, budu ráda. Akurát budu příští týden u rodičů na Slovensku (sme tam o svátcích), ale od 13.4. už budu zpátky zase v Brně tak můžem vyrazit. Taky chodím s Miškom každý den ven, někdy kolem 14-16h...chodíme na procházky po staré Líšni, nebo i do nové, kolem Alberta na Jírove..tam je takový park pro děti. Tak jak budeš mít čas někdy toho 13.4. tak se můžem domluvit. Ozvala bych se před tím v neděli...Mějte se zatím hezky, Katka a Miško 🙂

stihule
3. dub 2015

Ahoj, dobře tak se pak ozvi a domluvíme se 🙂 taky chodíme kolem 14hod ven. Zatím ahoj a pěkný Velikonoce 😉 Eva a Honzík

katulik91
autor
12. dub 2015

Ahoj Evo a Honzíku, jak se máte?my sme už s Miškom zpátky v Brně, tak kdyby se vám chtělo jít třeba zítra (pondělí) odpoledne ven na procházku budeme rádi. nám by to vyhovovalo v 14.30, třeba zraz u Alberta na Jírově, nebo jak vám to vyhovuje. Mějte se zatím fajn, pěkný den. K+M

mariana001
9. říj 2015

Ahoj,

taky mám malého chlapečka a bydlíme 1km od Mariánského údolí. Pokud ještě chceš můžeme se tam spolu projít, můj mail: savp@seznam.cz

Tina

Sem začni psát odpověď...

Odešli