Používáme cookies. Více informací zde. OK

Hledám kamarádku v Liberci

kaculkak
21. led 2015
Ahoj. Nedavno jsme se pristehovali do Liberce a nikoho tu neznam. Cekame v breznu s pritelem miminko, holcicku a hledam nejakou maminu,nastavajici nebo uz zkusenou mamcu na prochazky s kocarkem, detmi, popovidani si, kaficko, treba i cviceni..proste holku do nepohody se kterou si budem rozumet😉 bydlime primo v centru. Takze pokud jste odtud nebo nekoho znate,bdu moc rada kdyz napisete🙂
kajule
22. led 2015
@kaculkak Ahoj, já v Liberci taky nejsem moc dlouho. Přestěhovala jsem se sem v létě za přítelem, který tu má práci a taky tu je ideální školka pro mladšího syna. Máme doma dva kluky, jednoho prvňáčka, druhého první rok ve školce a začátkem května čekáme třetího chlapečka. Za ten rok, co jsem sem nejdřív jezdila a potom jsme se nastěhovali, jsem zatím neměla moc času se tu s někým seznamovat. Mladší syn měl v dubnu operaci, takže se dlouhou dobu točilo vše kolem něj. V létě přítel koupil větší byt, takže začátkem září jsme se stěhovali, což bylo náročné, jelikož mi tou dobou bylo hodně špatně. Teď už jsem se tak nějak adaptovala a ráda bych poznala nějaké kamarádky. 🙂
kaculkak
autor
22. led 2015
@kajule No tak to je skvely😉 to jsme to mely hodne podobne,dojizdeni sem a tam navic v dobe tehotenstvi,kdyz je ti vecne spatne,to je fakt tezky. Navic nevim odkud jsi jezdila ty ale ja z Olomouce,takze cely den v autobuse to je hruuuza🙂
No my prave mame pronajaty byt primo u namesti ale hledame neco jinde,hlavne kvuli parkovani a tahani kocarku do druheho patra.
Snad brzo neco vybereme a prestehujem se,uz aby to bylo,at mam vsechno pro malou nachystane🙂
Pani,tri.chlapaci uz doma a ctvrty v kvetnu pribude,to musi byt doma pekna sranda😉
Nojo,cetla jsem ten tvuj pribeh o synovi,jste moc statecni!😉 hrozne me to dojalo.

Pokud bys mela chut a cas tak se muzeme urcite potkat a zajit si sednout nekam na kafco. 😉 do 5.2. budu jeste v Liberci a pak zase odskocim do Olomouce. 😉
kajule
22. led 2015
@kaculkak Přítel měl předtím pronajatý byt na Broumáku, což je do centra kousek. Jenže byl menší, jemu to tu samotnému stačilo, i když jsem sem přijela s kluky třeba na víkend nebo pár dní tak to šlo. Vlastně bych tam klidně i zůstala, ale tři děti už prostor potřebují. 🙂 Teď bydlíme v Doubí kousek od Nisy. Je to tu celkem v klidu, i když bychom stejně jednou chtěli někam na venkov. 🙂 Ideálně někde tam odkud jsme. Jinak já jsem sem jezdila z Trutnova. Autem to jsou maximálně tak dvě hodiny většinou a vlakem jsem sem jela tři hodiny s jedním přestupem, což se dá i s dětmi, jelikož ti dva vlakem naštěstí cestují rádi. 🙂
Jinak mu tu jsme v třetím patře, ale kočárek asi budeme dávat do sklepa, protože tahat se s ním až nahoru to nevím jestli bych dala. 🙂
My jsme teprve před pár dny vybrali kočárek. 🙂 Upřímně se divím, že se nám to konečně povedlo. Přítel se doma díval a že by mě stejně nenechal vybrat nic špatného. No a v obchodě podrobil každý kočárek zkoušce snad větší, než když nedávno kupoval auto. 🙂 Jsem myslela, jak si to vybírání kočárku užiju, ale čím větší výběr tím to je horší. Věřím, ale, že se nám to vybírání vyplatilo. 🙂
Doma je veselo, to tedy ano. 🙂 Kluci jsou oba dva povahou každý úplně jiný. Patrik to je takový citlivé a přemýšlivé stvoření. Filip naopak to je poděs. 🙂 Ten se nebojí ničeho, je strašně aktivní a pořád mi pomáhá s úklidem prostě se vším. 🙂 Přítel ten je někdy jako další dítě, ale nemůžu si stěžovat. Když mi nebylo dobře, když jsem musela teď ležet, tak obstaral všechno. 🙂 Kluci tedy jeho nejsou, ale fungujou spolu řekla bych lépe než kterékoliv jiné děti fungují s biologickými otci. S Patrikem si jsou spolu dost podobní povahou a s Filipem jsou oba nadšení z mašinek. 🙂 Takže zřejmě postupem času v ložnici vyroste modelová železnice, ať mašinky nejsou pod postelí a s přítelem se přestěhujeme do pracovny.
O víkendech většinou jezdíme k rodičům, ale v týdnu můžu téměř kdykoliv a ideálně asi pondělí až středa, protože to je zrovna Filip ve školce. Takže to nějak promysli. Já se sejdu určitě ráda. 😉
kaculkak
autor
22. led 2015
@kajule No to pritel pracuje kousek od Nisy,to by se nam taky libilo tam necp sehnat,ale neni to takova sranda😞
Ale o vikendu se mame jit podivat na jeden byt kousek od Babylonu,dpnonce i s moznosti vyuziti zahrady,tak jsem zvedava jak bude vypadat.
Jinak tenhle byt je fajn,velikej a v centru,ale uz kvuli kocarku,ten dole proste nenecham v chodbe a sklep tu nemame k dispozici😞
No my jsme nastesti vybirat nemuseli,budeme mit kocarek od zname,mela ho pro maleho jen tri mesice,takze je skoro novy😉 ale taky jsme se koukali na kocarky,jake vubec delaji a jake se daji sehnat no a reknu ti ze to musi byt drina vybrat jeden,ted je toho tolik!
Staci kdyz jsme vybirali jen matraci do postylky😃 nastesti jsme meli jasno ze chceme s kokospvpu vrstvou tak jsme vybirali uz jen podle tvrdosti co se nam libila🙂
Ja uz jsem sem taky jela vlakem,z olomouce jezdi pendolino a je za dve hodky v praze a pak hodku student agency do liberce 😉 takze to neni tak strasny🙂
No tak to je noc dobre ze si tak rozumi s detmi,jako by byly jeho,to je to nejdulezitejsi 😉
Klidne se muzeme sejit i s Filipkem,jak budes chtit😉
Ja teda dneska mam v planu jeste zajet na pohotovost(doufam ze to najdeme),mam asi skriply nervy mezi zebry.asi z nachlazenii nebo nevim😞
Ale treba pristi tyden,klidne hned v pondeli se muzem potkat😉 hlavne nekde abych to nasla,jeste se tu moc nevyznam😃

Sem začni psát odpověď...

Odešli