• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v okresu Kolín (Kutná Hora)

20. června 2017 
Ahoj, jsem 4 měsíce čerstvá maminka, která bydlí ve Ždánicích u Kolína. Jsme tu ale krátce a tak tu nikoho neznám. Není pro mě problém zajet do Kolína, Kutné Hory a okolí. Budu ráda, kdyby se našla nějaká maminka na procházky,povídání a kafíčka. :slight_smile: Nikola
30. kvě 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Nikolo,jsem mamčou skoro 10ti měsíční slečny a jsme kousek od Kostelce nad Černými lesy,k tobě kousek:slight_smile: to bychom mohly někdy-chodíme každý den vyrazit na prochajdu kočárkama,nebo si psát.Nebo klíďo přijeď i s dítkem,máme zahradu,uvaříme si kafíčko a pokecáme.ahoj Lenka najdeš mě tady nebo na tel 774863063
2. čer 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, moc se omlouvám, měla jsem spoustu starostí a tak jsem se sem vůbec nedostala. Ráda někam zajdu, pokud máš stále zájem. Kde přesně bydlíš? Ahoj Nikola
26. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nikolo,až teď jsem objevila zprávu:slight_smile: já věděla že ti radši mám dát telefon..znám se:slight_smile: máš slečnu nebo malýho raubíře?zatím pa
1. črc 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se v srpnu stěhuji do Kutné Hory. Nicméně jsem bez řidičáku a na rizikáči :grinning: takže leda by se někdo vypravil za mnou :grinning: Nicméně do budoucna se kamarádky v této lokalitě budou hodit :slight_smile:
8. črc 2014 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj @roses3 bydlím v Hryzelích :o) Jestli chceš, ozvi se, ráda poznám někoho nového :o)
8. črc 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, budu ráda, když se sčuchneme. Klidně všechny. :slight_smile: Jsem často na fb, tak kdybyste měly zájem, písněte mi a tam se snáz domluvíme na nějaký to kafíčko, což? Já jsem hrozná na to vzpomenout si se sem podívat.. :grinning: Budu se těšit.. jóó a nick na fb mám Nikola Nikita Ličková.
9. črc 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
trochu obnovým tuhle diskuzi ;) jsem kousek od kolína,ale do hory to mám stejně blízko. mám skoro 17m holčičku a ráda bych našla kámošku na pokec a partáka na hraní pro malou. tak písněte pokud jste na tom někdo stejně ;)
26. led 2015 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, někdo okolí Kutné Hory, nebo Červených Janovic?
10. pro 2015 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj obnovuji diskuzi je nějaká normální pohodová maminka z Kutné Hory která by se chtěla seznámit?Mám ročního syna a nikoho s dětmi tu neznám, tak hledám nějakou kamarádku :slight_smile:
20. čer ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek