Hledám kamarádku z Brna

Ahoj všem! 🙂
Bydlim v Brně- Žabovřeskach je mi 30 a mám 3 letého chlapečka. Bylo by prima najit někoho, s kym bychom mohli vyrazit na prochazku, hřišt´átka,kafčo, pokecat si a tak... Moc ráda bych se seznamila s maminkou která má stejně staré dítko. Budu ráda, když se mi ozve fajn holka. Budeme se tešit...... 🙂
janicka178
5. zář 2012
Ahoj, jsem z Žabin a také nemám žádnou maminku na společné procházky 😉 Je mi 32, ale synek má teprve 1,5 roku a další na cestě 😃
elafiautor
6. zář 2012
@janicka178 Ahoj, tak nam to vubec nevadi, ze jste o trochu mladsi 🙂 budeme jedine radi mit kamarada i kamaradku 😉
jituscinkova
8. zář 2012
Ahojky holky, je mi sice 20, ale taky bydlím v Brně a nemám žádnou kamarádku na kafe nebo společný pokec, byla bych ráda, kdybyste se ozvaly. 🙂

Děkuji.
elafiautor
25. zář 2012
Ahoj mamimky 🙂
Tak se pripojte k nam 😉
vilibalda
25. zář 2012
@elafi @janicka178 Ahoj, jsem taky z Žabin, je mi 31, mám 15 měsíční holčičku a v březnu čekáme další miminko 🙂 Pokud něco naplánujete, rády se k vám připojíme. x-)
elafiautor
25. zář 2012
@vilibalda ahoj, to jsem rada, ze ses pripojila 😉 My s Filipkem radi uvitame nove kamaradky a take radi se sejdeme
maruszka
4. říj 2012
Ahoj, já čekám prvního mrňouse v lednu 2013. Po narození to má být chlapeček.

Takže kdy se Vám to hodí? Mě spíš mezi 13-19. Jsem momentálně na nemocenské...
elafiautor
7. říj 2012
@maruszka Ahoj, to nevadi, tak tvoje ditko nas dozene 🙂 Zatim sraz nemame, maminky se moc neozyvaji :-|
maruszka
9. říj 2012
Tak co si domluvit sraz ve dvou, zverejnit tu den, čas a místo a uvidíme, jestli se potkáme 2 nebo víc?
ruzovkas
10. říj 2012
Ahoj holky, tak já bych se k vám klidně přidala, jsme ze Soběšic, Zdeněček měl v červenci 2 roky a Mikulášek má 5 měsíců a rádi se seznámíme a pokecáme 🙂
elafiautor
12. říj 2012
@ruzovkas Ahoj, radi se sejdeme a pokecame. Aspon muj syn bude mit kamarada 🙂
ruzovkas
12. říj 2012
@elafi Ahoj tak to je super 🙂 tak kdy se vám to hodí? a kam vyrazíme? 🙂
simei
12. říj 2012
@ruzovkas 😃
ruzovkas
12. říj 2012
@simei no nazdár 😃
simei
12. říj 2012
@ruzovkas už i ten internet je malej 😃 jsem tě poznala podle kluků 🙂
ruzovkas
12. říj 2012
@simei to je mazec nikde se neschováš, ty jsi dělala předtím v Bohunicích?
simei
12. říj 2012
@ruzovkas to jo, vždycky tady tahle na někoho náhodou narazím 🙂 u sv Anny proč ? v Bohunicích jsme s Petrem bydleli asi 3 roky
ruzovkas
13. říj 2012
@simei já myslela že jsi pracovala v Bohunicích, kámošce tam včera odvezli manžela na infekční, sháněla někoho známýho tak proto 🙂
simei
13. říj 2012
@ruzovkas aha tak tam bohužel nikoho neznám ..
elafiautor
17. říj 2012
🙂
elafiautor
1. lis 2012
Prida se jeste nekdo k nam? 🙂
Budeme radi 🙂
lliijjoonn
2. lis 2012
Ahoj holky... je mi 21, miminko ještě nemám a plánujeme jej v následujících 2 letech. Bydlím v Brně Žabovřeskách a moc ráda bych se vídala s nějakou maminkou i jejími dětmi, klidně i pohlídám, pokec, procházky, návštěvy, kavárna, cokoliv 🙂
elafiautor
8. lis 2012
😉
elafiautor
16. lis 2012
Budeme radi jestli se k nam pridate 🙂
elafiautor
3. pro 2012
Ahoj holky! Nedame si sraz nekde s detmi?
vilibalda
3. pro 2012
@elafi Mám trochu náročnější těhotenství, tak musím ležet a o dítě se mi starají babičky a manžel. Takže bohužel to na nějaký sraz vidím tak za půl roku. 😞
elafiautor
11. pro 2012
@vilibalda Ahojky, tak lez a odpocivej, vse bude dobre. Tak se uvidime az budes mit mimi 🙂
elafiautor
19. bře 2013
Pridejte se k nam 🙂
markyzka84
23. bře 2013
Ahojky rada bych se pridala je mi 29 let a cekame prvni mikinko prelom cervenec srpen 😉
krmv
23. bře 2013
Ahojky vsechny,jsem z Kohoutovic a za 4tydny cekame nase prvni mimco. muzu se pridat

Začni psát odpověď...

Odešli