• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Ivančic

17. října 2013 
Ahoj maminky,hledám kamarádku z Ivančic,popř. blízkého okolí..moje známé a kamarádky na mě nemají (nebo nechtějí mít) čas.. Starší Adámek (3,5 roku) chodí do školky a já jsem doma s 5 měsíčním Tomáškem,hledáme společnost,s někým chodit ven,na kafíčko,navštěvovat se,něco podniknout třeba rodinné společné výlety a tak.. Ozve se někdo??? :dizzy_face:
15. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sice nejsem z Ivančic ale z brnA, ale to pro me není překážkou jsem mobilní. Ja mam 18m sofku.
16. říj 2013 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@soles ahojky,jistě,mě to taky neva,chtěla jsem poznat někoho v mém blízkém okolí,ale do Brna jezdím často..taky jsem mobilní,jen už trošku omezená ježděním do Brna časově kvůli vyzvedávání staršího syna ze školky.. kde v Brně bydlíte?
16. říj 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj v Brně bydlím v komíně,ale není problém kamkoliv dojet :slight_smile:)) jak máš staré děti ? a odkud přesně jsi ?
16. říj 2013 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My bydlíme v Ivančicích,je to 30 km od Brna. Mám kluky 3,5 roku a 5 měsíců.. Rádi bychom se přestěhovali do Brna,protože tu nebydlíme ve vlastním,tak pořád něco sháníme,ale najít nemovitost podle představ za né šílenou cenu není zrovna lehký :sunglasses: V Brně bydlí všichni z rodiny..takže jezdím za rodiči,nakupovat a tak..většinou minimálně jednou do týdne jsem v Brně,spíš víckrát..
17. říj 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek