Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám kamarádku z Krnova

klara0000
24. únor 2017

Ahoj ,hledám maminku kamarádku, která by chtěla zajít na kafe,procházky s kočárky nebo i klidně psaní. Mam půlročního chlapečka. Bydlíme v Krnově 🙂

alzacek
24. únor 2017

@klara0000
Ahoj mam 16mesicniho chlapečka,jsem od Cakovic.Myslis Krnov u Prahy?

klara0000
autor
25. únor 2017

@alzacek Ahojky neme Krnov u Opavy 🙂

alzacek
25. únor 2017

@klara0000
To je daleko 😒

klara0000
autor
25. únor 2017

@alzacek To ano , to je škoda , my jsme se tady přestěhovali a jak pořádně nemám tady žádnou kamosku..

alzacek
27. únor 2017

To jsme na tom stejne,uz me to ani nebavi hledat,jedna si se mnou dobu psala,bydli vedle ve vesnici a pak uz nepsala,chodi ještě do práce,v lete to ceka teprve.

klara0000
autor
27. únor 2017

@alzacek to smutné no, ja jsem si taky psala s maminkama a prostě přestaly odepisovat. Je to hnus no :(

terisek158
7. čer 2017

Ahojky stále hledáš? Také hledám kamarádku u mě je zatím mimi na cestě 🙂

alzacek
7. čer 2017

@klara0000
To mas pravdu,jen se na něco vymlouvaj,nebo pak uz ani nepisou.

denisie
13. pro 2017

@klara0000 Ahoj, stále hledáš kamarádku? Také hledám kamarádku - maminku, mám 22. měsíčního chlapečka. Jsem z Krnova. Přeji, ať porod proběhne v pořádku 😉

klara0000
autor
15. pro 2017

@denisie Ahojky,určitě pořád hledám, skoro tady nikoho neznám. Ja mam.doma.15ti měsíčního.syna a v pondělí se nám.narodí druhý syn🙂

denisie
16. pro 2017

@klara0000 Ahojky, tak to jsem moc ráda, že stále hledáš kamarádku 🙂 já jsem totiž na tom stejně, taky tady skoro nikoho neznám. Přistěhovala jsem se za práci a přítelem do Krnova. Ráda bych se s tebou seznámila a hlavně naše děti 🙂, chodila na dětská hřiště, k nám na zahrádku, do heren, kaváren, mohli bychom se i navštěvovat. 😉 Přeji, ať porod v pondělí proběhne v pohodě, bez komplikací a hlavně, ať jsi s mimcem zdravá. A chlapeček nebo holčička? Moc děkuji, že jsi se ozvala. Pa Denča.

denisie
16. pro 2017

@klara0000 jé tak druhého syna jsem přehlédla 😀, to je tak když čtu, píšu a do toho ještě něco po mě chce přítel a syn, taková běžná sobota 🙂 A jak se druhý chlapeček bude jmenovat?

klara0000
autor
16. pro 2017

@denisie Moc děkuji, ja se tady taky přistěhovala,naše druhé miminko bude chlapeček-Petr.
Rádi bychom chodili ven a tak🙂To by bylo fajn🙂

maydule
28. lis 2020

@denisie ahoj pořád hledás kamarádku ? Asi už ne že ?😊

Sem začni psát odpověď...

Odešli