Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám kamarádku z Opavy a okolí

anna161
30. bře 2016

Ahojte, hledám kamarádku z Opavy a okolí. Bydlím na vesnici u Opavy a chybí mi kamarádka. Hledám opravdovou kamarádku, které bych mohla zatelefonovat, svěřit se no zkrátka kamarádku do pohody i nepohody. Žádnou falešnou kamarádku nehledám a takové ani nepiště. Mám tří měsíčního chlapečka, se kterým bydlíme na malém statku. Zabýváme se chovem koz a máme dva koníky na rekreační ježdění.

monini88
30. bře 2016

ahoj Anni skoda ze bydlis tak daleko my jsme z Frenstatu p.r a uz dlouho hledam kamaradku jak pises ktera je uprimna a muzu se ji ze vsim sverit ja mam holcicku a budou ji dva taky bydlime v baracku ale chybi nam spriznena dusicka miluji kone a taky bych brala jednoho mit doma ale mame malou zahradu🙂 pekny den Monca

anna161
autor
30. bře 2016

To je opravdu škoda. Myslím, že by si i děti časem zablbly na konícich. Bohužel je to skutečně daleko.

zuzanaxx
30. bře 2016

@anna161 a odkud jsi přesně?

anna161
autor
30. bře 2016

Z Velkých Heraltic

zuzanaxx
30. bře 2016

Aha, tak já jsem z opačného konce Opavska...

catarines
9. čer 2016

Ahoj, mám 8 měsíční holčičku a bydlíme v Hrabyni

handmay
7. lis 2016

@anna161 Ahoj, ještě hledáš kamarádku? SME na tom docela podobně. Mám skoro 2letou holčičku a bydlime na vesnici s konikama. Chováme chladasky do lesa i na závody. Uvidíš.🙂

sobist
13. únor 2018

Ahoj, taky hledám, tak jsem si řekla, že tohle téma vytáhnu ze zapomnění. :D

anna161
autor
28. únor 2018

@handmay
Ahoj, už delší dobu jsem nebyla na MK, ale ráda bych se sešla. Myslím, že by si děti vyhrály. Záleží, zda stále hledáš kamarádku. Malý je už pěkně divoký a pobyt u dětí by mu prospěl a mě by také nějaká změna prospěla. Kdybys měla zájem, ozvi se. Anna

franerka
26. led 2020

@sobist Ahojky, třeba už to není aktuální. Ale taky hledám kamarádku, nejlépe se synem, aby měl můj kluk nějakého kamaráda (má kolem sebe skoro samé baby :D). Chtěla by ses sejít?

bonavoxa
26. led 2020

Hlásím se z Opavy, mám taky dost divokého syna. nebylo by od věci se je pokusit trochu vybít z energie :D

sobist
27. led 2020

@franerka Ahoj, mě už přibyla druhá cácorka (teď 3měsíce) tak je to trochu komplikovanější, ale proč ne. 🙂

franerka
28. led 2020

@bonavoxa Tak fajn. Ten můj je taky šídlo.

adelajn555
23. dub 2020

Ahoj holky. Mám 7leteho syna, mezi přáteli mám jen holky a chybí mi znát někoho kdo ma syna. Klidně napište. Jsem z vesnice u Opavy.

nikissek28
22. čer 2021

@adelajn555 ahoj, mám syna 9let, je to divočák. Většinu času tráví jen s holkama, protože kluci u nás asi došli 😄🙈. Všechny kamarádky mají holky 😄🙈
Tak kdyby jsi chtěla, můžeme se domluvit 😉😊