Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám kamarádku z Prahy 8 (Ládví, Kobylisy)

kaczkah
17. pro 2014

Ahoj holky, nedávno jsme se přestěhovali na Ládví a nikoho tady neznám...je mi 29 a čekám v únoru chlapečka, ráda bych si touto cestou našla maminku, těhuli s kterou bych pak mohla chodit na procházky, popovídat si... 🙂

ssnnoowwyy
23. led 2015

@kaczkah Ahoj, jsem nastávající maminka a bydlím na Ládví. Je mi 28, tak kdyby jsi chtěla můžeme někdy pokecat.

jinaja
23. led 2015

Ahojky, já jsem taky z Ládví. Je mi 32 a mám doma už tříletého kluka...na začátku února se nám narodí holčička, takže jsem určitě pro společné kočárkování nebo někde třeba posedět a pokecat🙂Dobrá je Tichá kavárna a na procházky s kočárem se mi osvědčil Ďáblický háj🙂

ssnnoowwyy
23. led 2015

My máme pejska a do lesa chodíme téměř každý den, zatím sami, termín máme až v létě

bobulka07
31. led 2015

ahoj holky,je mi 33,mam 3m holcicku a rada bych se take seznamila..bydlime v Chabrech a pres Dablicak chodim na Ladvi casto 🙂 Planuje se nejaky konkretni termin?

sylvietta
3. únor 2015

Ahoj,ráda poznám další maminky,je mi 36 a mám 20m dceru. Bydlíme v Čimicicích a chodíme ven po okolí a není problém i někam přijet 🙂

dayne
17. čer 2015

Ahoj, bydlím kousek od Ládví a hledám kamarádku s podobně starýma dětma (holka 7let, kluk 11měsíců), nejlépe na mateřské, která by ráda podnikala aktivity s dětma, ale občas i bez dětí. Najde se někdo takový?

zikisek
18. čer 2015

Ahoj,já bydlím 5 minut od Ládví, je mi 25. Miminko zatím nemáme, ale rádi bychom to příští rok napravili nebo se začli snažit🙂 takže kdyby jste chtěly nějaká někam zajít, ráda 🙂

kaczkah
autor
18. čer 2015

Ahoj holky,tak nenaplanujeme nejaky spolecny sraz? 😉

dayne
19. čer 2015

Ahoj, bylo by to prima, jen já spíše potřebuji někoho kdo má holčinu nebo kluka ve věku cca 5-8let, aby se malá zabavila a neprudila 😀 Najde se někdo??

kaczkah
autor
19. čer 2015

Aha,tak to ja mam chlapecka a ma 4 mesice... 🙂

pisisvori
19. čer 2015

@dayne ahoj ma dceru bude ji 6 a mladsi bude rok. Ty mas jen jednu? Uz chofi do skoly? A odkud jste, my z Ladvi

pisisvori
19. čer 2015

@dayne ted koukam, ze synovi je 11m. Kdy byste meli cas?

dayne
20. čer 2015

Je to je prima, přesně někoho takového potřebujeme🙂 co třeba ve středu? Muzeme se potkat u metra na Ladvi, kdyžtak mi písni na mail: dayne@volny.cz

pisisvori
22. čer 2015

@dayne streda by sla, jestli nebude hnusne. Napisu mail.

dayne
22. čer 2015

@pisisvori super, budu čekat na mail🙂 jinak když bude ošklivo, můžeme třeba do Tiché kavárny🙂

denca2000
22. čer 2015

@sylvietta Ahojky, my bydlíme v Čimicích od června (sídliště Čimice). Je mi 35 a mám v srpnu tříletou dceru a v říjnu čekáme kluka. Taky mám 14ti letou dcerku, ale ta je samostatná jednotka 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli