Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám kamarádku z Uherského Hradiště a okolí

alficka1
30. zář 2013

ahojky holky, hledám kamarádku, která si prožila to co já ... Každé mé těhotenství zatím skončilo vždy potratem. Minulý týden jsem musela na revizi ... Holky v mém okolí ještě děti nemají nebo nechtějí a nebo s těhotenstvím nemají problémy... Ráda bych poznala někoho kdo by mi rozuměl co prožívám. A naopak. Mužem se podporovat, radit atd... Budu ráda když někoho najdu 🙂

krausule
30. zář 2013

@alficka1 Ahojky-rozumim co prožívaš ..ja se tím prošla třikrat..i když jedno ditko mam..ted mám za sebou dva potraty a od března se snažíme znovu a zatím pořad nic..jsem ze Zlína.. 🙂

zlobivka
1. říj 2013

Ahoj,muzu k Vam???ja sice jsem tehu ale nikoho v Uh nemam

alficka1
autor
1. říj 2013

ahojky holky, mám velkou radost, že jste se ozvaly 🙂

alficka1
autor
1. říj 2013

@krausule
Ahojky - to mě moc mrzí s těma potratama. Vím jak moc to bolí. Máš štěstí, že už máš dítě. Já mám alespoň pse 🙂 Tady je můj e-mail KucirkovaZ@seznam.cz Napiš kdykoliv, já taky napíšu... Dnes máme s manželem 2. výročí svatby. Ani nemám náladu slavit, ale musím se snažit. Zrovna dnes jsme měli jet do Zlína na genetiku, kdyby bylo vše ok... Tak zatím pa pa a děkuji, že jsi napsala. Zdenča

alficka1
autor
1. říj 2013

@zlobivka
Ahojky - máš velké štěstí, že jsi těhu. Tiše závidím - v dobrém 🙂 A moc ti přeji aby bylo vše ok. Taky píši e-mail: KucirkovaZ@seznam.cz Kdykoliv napiš. Třeba si dáme v uh někde spicha 🙂
A ve kterém jsi měsíci? A měla jsi problém otěhotnět? pa Zdenča

zlobivka
1. říj 2013

Ahoj pisu meil

tricunici
23. lis 2013

Ahoj za pár dní mám termín a hledám kamarádku ať už s miminkem či bez na kafčo,pokec,nákupy atd.

hanickamimi
12. pro 2013

Ahoj,kazdym dnem cekam mimi a hledam kamaradku s Uh

pida01
27. led 2014

Ahojky taky se přidávám jestli můžu.Teď jsem konečně těhotná,ale taky jsem měla potrat a čekali jsme 9 měsíců něž se nám to konečně podařilo.Bývám kousek od Hradiště a byla bych ráda,kdybych se tu sněkým seznámila 🙂

katerinastichova
4. čer 2014

Ahoj holky. Mohu se k vam pridat? Cesta k miminku nam trvala skoro 3 roky. Ted mame 8 mesicniho chlapecka. Manzel by mel dostat praci v UH a za 14 dni bychom se meli stehovat. Rada bych nasla nejakou kamaradku. Nevite o hezkém byte ci dome k pronajmu? Dekuji za reakce :0)

Sem začni psát odpověď...

Odešli