• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Uherského Hradiště a okolí

4. června 2014 
ahojky holky, hledám kamarádku, která si prožila to co já ... Každé mé těhotenství zatím skončilo vždy potratem. Minulý týden jsem musela na revizi ... Holky v mém okolí ještě děti nemají nebo nechtějí a nebo s těhotenstvím nemají problémy... Ráda bych poznala někoho kdo by mi rozuměl co prožívám. A naopak. Mužem se podporovat, radit atd... Budu ráda když někoho najdu :slight_smile:
30. zář 2013 v 15:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alficka1 Ahojky-rozumim co prožívaš ..ja se tím prošla třikrat..i když jedno ditko mam..ted mám za sebou dva potraty a od března se snažíme znovu a zatím pořad nic..jsem ze Zlína.. :slight_smile:
30. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,muzu k Vam???ja sice jsem tehu ale nikoho v Uh nemam
1. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, mám velkou radost, že jste se ozvaly :slight_smile:
1. říj 2013 v 16:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule
Ahojky - to mě moc mrzí s těma potratama. Vím jak moc to bolí. Máš štěstí, že už máš dítě. Já mám alespoň pse :slight_smile: Tady je můj e-mail KucirkovaZ@seznam.cz Napiš kdykoliv, já taky napíšu... Dnes máme s manželem 2. výročí svatby. Ani nemám náladu slavit, ale musím se snažit. Zrovna dnes jsme měli jet do Zlína na genetiku, kdyby bylo vše ok... Tak zatím pa pa a děkuji, že jsi napsala. Zdenča
1. říj 2013 v 16:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlobivka
Ahojky - máš velké štěstí, že jsi těhu. Tiše závidím - v dobrém :slight_smile: A moc ti přeji aby bylo vše ok. Taky píši e-mail: KucirkovaZ@seznam.cz Kdykoliv napiš. Třeba si dáme v uh někde spicha :slight_smile:
A ve kterém jsi měsíci? A měla jsi problém otěhotnět? pa Zdenča
1. říj 2013 v 16:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pisu meil
1. říj 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj za pár dní mám termín a hledám kamarádku ať už s miminkem či bez na kafčo,pokec,nákupy atd.
23. lis 2013 v 05:48  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,kazdym dnem cekam mimi a hledam kamaradku s Uh
12. pro 2013 v 05:53  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky se přidávám jestli můžu.Teď jsem konečně těhotná,ale taky jsem měla potrat a čekali jsme 9 měsíců něž se nám to konečně podařilo.Bývám kousek od Hradiště a byla bych ráda,kdybych se tu sněkým seznámila :slight_smile:
27. led 2014 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mohu se k vam pridat? Cesta k miminku nam trvala skoro 3 roky. Ted mame 8 mesicniho chlapecka. Manzel by mel dostat praci v UH a za 14 dni bychom se meli stehovat. Rada bych nasla nejakou kamaradku. Nevite o hezkém byte ci dome k pronajmu? Dekuji za reakce :0)
4. čer 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek