• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádky (maminky) v Plzni na Slovanech

6. února 2017 
Ahojky maminky,je mi 24let,mám 11 měsíční dcerku,a krátce bydlíme v Plzni na Slovanech.Ráda bych poznala maminku,kamarádku na procházky,pokec atd...Nikoho tu neznám.Předem moc všem děkuji.Lenka
1. srp 2013 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenule4444 Ahoj, ja mam 25 rokov a tiez som v Plzni nova, nikoho tu nepoznam. Mam 5-rocneho syna a za par dni cakame dievcatko, byvame ve Skvrnanech. :slight_smile:
1. srp 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak to jsem ráda, a držím palečky aby jste byli obě zdravé,já bydlím na proti galerii Dvořák,a jsem tu od konce června.Ráda tě poznám.Taky tu nikoho neznám. :wink:
2. srp 2013 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenule4444 Ahoj. Já mám tříletého a měsíčního syna. Rádi se seznámíme :slight_smile: Jsme z Bor
3. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky rada poznam nove maminky.Mam 14 mesicni dcerku.
Jak jinak se mas?
3. lis 2013 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem jak pak se máte?A už jste našly nové kamarádky na kávičku a na pokec a procházky?Já tu znám zatím pár maminek.
21. únor 2015 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky..:slight_smile: Jmenuji se Misa a mam 23 roku.. mam tri mesicniho chlapecka Filipka.. :slight_smile: V plzni bydlime kratce a zatim zde nemam nikoho s kym zajit na kavu a hodit obcas pokec.. a moc rada bych to zmenila.. :wink: Obcasna prochazka parkem ci pokecat nad salkem kavy a zakusku :wink:
13. kvě 2015 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem v Plzni nova nikoho tu neznam mam rocni holcicku. Hledam kamaradku na prochazky jsem sportovni typ. Uvitam prvorodicku trochu vyssiho veku je mi 35. Neznam mesto ani okoli, rada jsem venku ale ani posezenim nepohrdnu :grinning:.
22. říj 2015 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také bych se ráda seznámila.. Mám 16 měsíšního živého chlapečka:D bydlíme v doudlevcích. Budu ráda když se někdo ozve..
18. lis 2015 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky čekám taky holčičku zchanim kamarádku bydlim tu rok a nikoho tu ještě nemám a řada bych ji našla na popovidame o vsom o problémech a třeba i poradit.děkuji ahoj lucka
9. dub 2016 ve 14:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hledam uprimnou kamaradku na sylvanu v plzni mam 5leteho kluka a cekam holcicku budu rada kdyz budu mit s kym pokecat a chodit s detma ven martina
6. únor v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek