• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminku na procházky - Brno Žabovřesky/střed

19. srpna 2014 
Ahoj, hledám maminku na procházky a případné další aktivity s dětmi - nejlépe ze Žabin (nebo na rozmezí Brna-středu a Žabin) a podobného věku (je mi 27). Nemám tady žádnou kamarádku a ráda bych někdy s někým pokecala a taky bych chtěla, aby si dcera (7 měsíců) zvykala na vrstevníky :slight_smile:
15. led 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem z Brna Žabovřesk a též bych tu ráda našla maminku.Syn se mi narodil na začátku února a nikoho tu moc neznám.Tak jestli není pozdě rádi se s někým seznámíme :slight_smile:Je mi 33 let. :wink:
2. dub 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy2222 Ahoj, není pozdě :slight_smile: Jen jak se nikdo neozýval, tak jsem to přestala sledovat. Taky v Žabinách nikoho nemám, s kým by se dalo někdy na procházku s kočárkem nebo pokecat nebo, s kým si malá mohla jednou hrát. Tak se můžeme někdy domluvit. A odkud jsi z Žabin? Klidně napiš do pošty, ať nesdělujem soukromé info takto veřejně :slight_smile:
6. dub 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlise ahoj, my bydlime sice v Kralove Poli, ale na prochazky bychom mohli :slight_smile: je mi 28 a mam chlapecka, kteremu je 10 mesicu (narozeny v cervnu, u Tebe to bude asi podobne..) a uz ma asi potrebu vrstevniku :wink: jsem Slovenka, jestli to nevadi :wink:
9. dub 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, jsem taky ze Žabin, mam 5ti mes. syna, tak kdyby nekdo chtel, klidne muzem nekdy cournout :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tady jeste nekdo ze Zabin, kdo by sel rad na prochazku, pisek nebo treba se i nekam vykoupat? Mam rocniho chlapecka a hledame podobne stare kamarady :slight_smile:. Je mi 27 :slight_smile:
20. črc 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, taky hledáme maminku a prcka ke společným prochazkam, piskum, koupání, povídání atd... Jsme z Jundrova, a je nam 33 let a 10mesicu.
4. srp 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já bych se ráda přidala, jestli jste se na něčem domluvili:slight_smile: mám holčičku 14 měsíců a přijedu kamkoliv .-)
8. srp 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxxliskaxxx Ahoj, my jsme z Komína, to máme jen přes řeku :slight_smile: Mám skoro půlročního kluka, je mi 27. KdybS chtěa někdy zajít na procházku ozvi se :slight_smile:
19. srp 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek