• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminku na procházky po Brně a okolí s dětmi :-)

12. ledna 2014 
Ahoj holky, jmenuji se Lenka, je mi 35let a mám 16ti měsíčního syna a hledám maminku nebo i maminky na procházky po Brně a okolí :slight_smile:
Bydlíme rok v Brně středu a zatím neznám nikoho s dítětem se kterým by si mohl malý hrávat a já třeba i pokecat :slight_smile:
Pokud byste měli zájem, tak písněte... budu se těšit že někoho poznáme :wink: :slight_smile:
3. led 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. My se tedy z Brna museli odstěhovat, teď žijeme v Tišnově, ale v Brně centru máme rodinu a všechny lékaře, takže tam často jezdíme. Spousta kamarádek už je zpět v práci a nebo se vdala do daleka, takže bych tam občas spřízněnou duši taky brala. My jsme se synem společenští, rádi výletujeme, rádi se stýkáme s dalšími lidmi a máme tohoto málo :grinning: Takže pokud by ti nevadili přespolňáci :wink: Jinak u nás je taky krásně na procházky, kdyby vám občas bylo Brno malé :wink:
A co že vás život zavál před rokem zrovna do Brna? To jste se stěhovali s malým mimčem...to muselo být náročné. My se stěhovali chvíli před porodem, i to byla síla.
3. led 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No přespolnáci nám určitě nevadí a v Tišnově taky někoho máme (od přítele tetu).Já chtěla rodit tam kde jsem byla zvyklá na doktory a proto jsem se stěhovala s 10ti denním mimčem :slight_smile: Věci jsme měli už v Brně převážně,tak to nebylo tak hrozné :slight_smile: A přítel je z Brna nechtěl se stěhovat,tak to tak nějak zbylo na mě :slight_smile: Určitě se můžeme někdy sejít a někam tady zajít...ráda vypadnu ze stereotypu :slight_smile:
4. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@legaj páni....s tak maličkým? tak to jste byli dobří, že jste to vše zvládli. když si vzpomenu na sebe...já byla úplně nemožná i na běžný provoz, natož stěhování :sweat_smile:
4. led 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to nějak neřešila...chtěla jsem to mít za sebou co nejdříve a hlavně jsem nechtěla rodit v Brně,když jsem celé těhotenství chodila do Olomouce :slight_smile: A to jsme ještě v těch 10 dnech po porodu byli na svatbě :slight_smile:
5. led 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jmenuju se Dana,je mi skoro 35 let,jsem ze Starého Lískovce,mám syna Michala 13 měsíců.Hledám někoho podobnýho na pokec,procházky,kámoše pro Míšu apod.
Mám sestru v Dolních Loučkách,kousek od Tišnova. :wink:
12. led 2014 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek