Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám maminku na procházky s kočárkem - Zdimĕřice

zuzanamil
27. pro 2014

Dobry den, nenasla by se zde maminka ze Zdiměřic- Jesenice u Prahy, ktera by chtela chodit na prochazky, pripadne se delit o sve zkusenosti a podobne? Budu se moc tesit na reakce. Zuzana

evzelina
30. bře 2015

ahoj🙂 já jsem z Jesenice. můžeme se klidně někdy sejít někde na procházce. jak máš staré děti?🙂

pabka
30. bře 2015

Ahoj holky, já jsem z vesničky vedle Jesenice, Zdiměřice jsou taky kousek 🙂 Mám holčičku, které budou za dva měsíce tři roky...

evzelina
1. dub 2015

a ze které vesničky?my nemáme k dispozici auto, tak musíme pěšky🙂

pabka
1. dub 2015

Naše vesnička se jmenuje Herink a je asi 3km od Jesenice nebo 5km.. my auto máme. A jak máš staré děti? A kam tady okolo třeba chodíte? 🙂

evzelina
2. dub 2015

zatím chodím jenom s kočárem. malá má 4 měsíce🙂 ale tak to by snad nevadilo:D 😀

pabka
7. dub 2015

Jasně, nevadilo 🙂 Tak až bude hezky, můžeme vyrazit na prochajdu 🙂

anet0704
3. kvě 2015

@zuzanamil Ahoj 🙂 Já jsem také ze Zdimeric a také mi tu chybí kamarádka-maminka 🙂 Jak mas staré mimi? My máme devitimesicniho chlapecka...

zuzanamil
autor
3. kvě 2015

@anet0704 ahoj, já mám 5 měsíční dcerku. To je bezva, že jsi přímo ze Zdiměřic. Když budeš mít zájem o procházky tak mi napiš prosím interní zprávu a domluvíme se 😉

kritrs
25. srp 2016

ahoj 🙂 mohla bych obnovit tuto diskuzi ? mám dvouměsíčního chlapečka a bydlim v Jesenici, bohužel tu nikoho neznám.

zuzanamil
autor
25. únor 2017

@kritrs ahoj, este hladas niekoho na prechadzky alebo kafe? My sme k dispozicii 🙂

violettalex
4. bře 2017

@kritrs , jesli chces jsem z Jesenice a mam 11 mesicniho synka, muzeme dat prochazku nekdy!

violettalex
4. bře 2017

@zuzanamil Ahoj my jsme z Jesenice, muzeme nekdy neco podniknout

zuzanamil
autor
6. bře 2017

@violettalex velmi rada, poslem ti IP.

Sem začni psát odpověď...

Odešli