Hledám maminku na společné kočárkování, Pardubice

xkall
6. bře 2017
Ahoj maminky, mám 5ti měsíčního chlapečka Maxíka a ráda bych našla maminku na společné kočárkování. Jsem ze Sezemic, ale do Pardubic jezdím každou chvíli, takže ani tam mi nedělá problém kdykoliv dojet. V Pardubicích zatím nemám kamarádku v mém věku co by měla stejně nebo podobně staré miminko a přizmám se, že mi nějaký kontakt s dospělou osobou mimo partnera chybí 🙂 Budu ráda když se některá ozvete.
semisovamys
6. bře 2017
@xkall ahojky, já nebydlím tedy přímo v Pardubicích ale ve vesnici pobliz druhé strany Pardubic, konkrétně v Jezbořicich. Docela mne rozesmal tvůj příspěvek, já mám totiz 5,5 mesicichiho chlapečka Maxika 😂. Ještě mám teda 2,5 leteho syna Mikyho ( Michael) ale ten už chodí každý den do školky do Pardubic. Takze do Pardubic také jezdím každý den. Kolik ti je? Když jsi psala že nemáš kamarádku ve tvém věku?🙂
xkall
autor
7. bře 2017
Jé tak to je pěkná shoda 😀 Je mi 30. Já se teda v těch vesnicích kolem neorientuju, ale bydlela jsem před tím v Praze, takže mi tady na Pardubicku přijde všechno kousek 😀
may89
7. bře 2017
Ahojky, já jsem z Počápel a klidně na procházku zajdu 😉
semisovamys
7. bře 2017
@xkall V Praze jsem taky jednu dobu pracovala a bydlela 😂. Nějak moc náhod..takže Te moc ráda poznam😂 jakmile bude venku aspoň trošku slunečno tak vyrazíme na prochajdu, co říkáš? Máš Facebook nebo whats up? Že bychom si mohly psát jinde třeba..😊
aletheia
7. bře 2017
@xkall Ahoj, jsem z Dubiny, moje holcicka ma temer pet mesicu, klidne se muzeme nekdy projit 🙂
tereza1995
30. čer 2017
Ahoj holky, já mám holčičku teď 7 měsíců a jsme z vesnice kousek od Sezemic 🙂 taky bych se s někým ráda seznámila 🙂
xkall
autor
30. čer 2017
Super tak muzeme někam vyrazit. Klidně hned příští týden 😉
tereza1995
30. čer 2017
Tak jo, budeme se těšit 🙂 nemáš facebook? Pošli mi to kdyžtak do zpráv ať se můžeme domluvit 🙂
moncicak1990
22. črc 2019
Ahojky, obnovím diskuzi. Je tu nějaká maminka z pradubic nebo okolí? Mám měsíčního synka a žádná z kamarádek mimčo nemá ani neplánuje. Ráda bych se seznámila s někým skym by jsme měli společnou řeč. Zašli na kávu nebo na nákupy 😊😊
atinax
27. črc 2019
@moncicak1990 Ahojda, rady se s vami seznamime ... pokud nejsme pro vas ,,stare” 😀 Male je sest mesicu 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli