• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky, kamarádky z Brna

30. března 2014 
Ahoj holky. Hledam nejakou maminku- kamaradku z Brna. Nedavno jsme se tady prestehovapi a jeste tady nikoho neznam :frowning2: Chybi mi to zenske klaboseni a kocarkovani
:slight_smile:
14. únor 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vaneska91 Ahojky, bydlím 5 km od Brna a ráda se s tebou seznámím a poklábosím :slight_smile:)
14. únor 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja bydlim v Mokre, to je pul hodiny z Uzke. A ty bydlis presne kde? Jinak mam rocni holcicku :slight_smile:
14. únor 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vaneska91 Mokrou znám, mám tam kamarádku :slight_smile:) Mám rok a půl starýho chlapečka. Jsem ze Sokolnic - to je od Mokré asi 20 km a z Brna 5km.
14. únor 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady v Mokre je sice hodne maminek, ale kazdy ma uz tu svou kamarqdku a ja se moc seznamovat neumim :frowning2: Proto tahle moznost. Uz mi to sezeni s malou doma leze docela na nervy ( nepocitam tech par prochazek kolem baraku, protoze v Mokre se nikde moc chodit neda).
14. únor 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vaneska91 To chápu, mě se zas spousta kamarádek odstěhovalo, nebo bydlí trochu dál a mají taky děti, takže je to složitý se sejít. A co tě přivedlo do Mokré?
14. únor 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..no a my se přestěhovali z Brna do Rosic a kámošky mi mooc chybí..od kud z Brna jsi?? :sunglasses:
14. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...mě se kamarádky zas vrátily do práce nebo taky odstěhovaly a nakonec jsem i já skončila mimo Brno. jen mě tedy čeká další mateřská :sweat_smile: kdyby se tu někdo našel Brno směr Tišnov... :wink: ale v Brně jsme taky často.
14. únor 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mokra-Horakov...to je pul hodiny busem z Uzke :slight_smile: A ty Rosice jsou z centra jak daleko?
14. únor 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vaneska91 Rosice jsou busem z Mendláku cca 30min a od Fakult.nemocnice 15min...Akorát to mám s tím cestováním blbější..mám ještě neposlušnýho pesana :( V první řadě si pořídím autíčko a v Brně budu raz,dva :slight_smile:))
15. únor 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tiez hladam nejaku kamaratku,spriaznenu dusu a tiez partaka/partacku pre 3 rocneho synka:slight_smile:sme z Lisne
30. bře 2014 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek