Hledám maminky, kamarádky z Brna

Ahoj holky. Hledam nejakou maminku- kamaradku z Brna. Nedavno jsme se tady prestehovapi a jeste tady nikoho neznam 😞 Chybi mi to zenske klaboseni a kocarkovani
🙂
nolies
14. únor 2014
@vaneska91 Ahojky, bydlím 5 km od Brna a ráda se s tebou seznámím a poklábosím 🙂)
vaneska91autor
14. únor 2014
Ja bydlim v Mokre, to je pul hodiny z Uzke. A ty bydlis presne kde? Jinak mam rocni holcicku 🙂
nolies
14. únor 2014
@vaneska91 Mokrou znám, mám tam kamarádku 🙂) Mám rok a půl starýho chlapečka. Jsem ze Sokolnic - to je od Mokré asi 20 km a z Brna 5km.
vaneska91autor
14. únor 2014
Tady v Mokre je sice hodne maminek, ale kazdy ma uz tu svou kamarqdku a ja se moc seznamovat neumim 😞 Proto tahle moznost. Uz mi to sezeni s malou doma leze docela na nervy ( nepocitam tech par prochazek kolem baraku, protoze v Mokre se nikde moc chodit neda).
nolies
14. únor 2014
@vaneska91 To chápu, mě se zas spousta kamarádek odstěhovalo, nebo bydlí trochu dál a mají taky děti, takže je to složitý se sejít. A co tě přivedlo do Mokré?
werrully
14. únor 2014
Ahoj..no a my se přestěhovali z Brna do Rosic a kámošky mi mooc chybí..od kud z Brna jsi?? 😎
blahova_andrea
14. únor 2014
ahoj...mě se kamarádky zas vrátily do práce nebo taky odstěhovaly a nakonec jsem i já skončila mimo Brno. jen mě tedy čeká další mateřská :-N kdyby se tu někdo našel Brno směr Tišnov... 😉 ale v Brně jsme taky často.
vaneska91autor
14. únor 2014
Mokra-Horakov...to je pul hodiny busem z Uzke 🙂 A ty Rosice jsou z centra jak daleko?
werrully
15. únor 2014
@vaneska91 Rosice jsou busem z Mendláku cca 30min a od Fakult.nemocnice 15min...Akorát to mám s tím cestováním blbější..mám ještě neposlušnýho pesana 😞 V první řadě si pořídím autíčko a v Brně budu raz,dva 🙂))
mirusenka3
30. bře 2014
ahojte tiez hladam nejaku kamaratku,spriaznenu dusu a tiez partaka/partacku pre 3 rocneho synka🙂sme z Lisne

Začni psát odpověď...

Odešli