• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky nebo budoucí maminky z Vyškova a okolí

27. února 2014 
Ahoj, bydlím třetí rok v Pustiměř, což je kousínek od Vyškova.,ale pořád tu nemám kamarádky. Mám syna 5 let a v červnu čekáme druhého chlapečka.Hledám maminku, která čeká, nebo má miminko na společné kočárkování a cokoliv, co jde dělat s dětmi i bez nich :slight_smile: Budu ráda, pokud někoho najdu.
21. únor 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rioko Ahoj bydlím v Herolticích a čekám první miminko v dubnu, budem rádi, když se k nám připojíš s kočárkem :wink:
24. únor 2014 ve 12:10  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacaba123 to ani nevím kde je, jinak já bohužel nemám řidičák, takže pro mě pro kočárkování je schůdný jen Vyškov, kam se dostanu ještě busem bez přesedání, ale třeba pokud bys chtěla můžeme se sekávat v parku a nebo i podnikat jiné věci
24. únor 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rioko je to směrem na Ivanovice a právě plánuju, že hodně času budu trávit jak píšeš ve Vyškově v parku apod., od nás vede cyklostezka až do vyškova, tak ji chci hodně využít na kolečkové brusle s kočárkem a pohodlně se tak do Vyškova dostanu a autem nebo busem to taky nějak vždycky dám, takže není problém udělat si fajn odpolko ve městě. V srpnu má rodit ještě kamarádka, tak by pak mohla klidně jezdit s náma na dýchánky :wink:
24. únor 2014 ve 13:32  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacaba123 to by šlo, jen já mám ještě staršího syna bude mu teď 5 let, chodí do školky ale odpo je na mě vyzvedávání, takže já budu mít asi volnější spíš dopoledne. Taky přemýšlím časem nad nějakým cvičením, plaváním a podobně pro prcka, ale až bude trochu větší, chodila jsem i s Vojtou - ale to ještě v Brně
24. únor 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rioko Já myslím, že když se domluvíme nějak rozumně dopředu, že to bude v pohodě, teda hlavně s ohledem na režim dětí asi, že jo :slight_smile: si to maluju jak Hurvínek válku a ještě nevím co mě čeká chi chi :slight_smile: o plavání s mrňaty jsem taky přemýšlela a ve Vyškově na bazéně bývá, tak na podzim když bude ošklivo, tak to bude ideální, když se nebude dát být venku. Do školky ti malej chodí asi v Pustiměři že? Kdyby byl ve Vyškově, tak jsme ho mohly vyzvedávat a program tak přizpůsobit třeba i jemu, aby se venku vyblbnul když bude ještě pěkně. Jůůůůůů tak to jsem ráda, že mám sparing partnera :slight_smile:
24. únor 2014 ve 13:53  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacaba123 chodí do Pustiměře ale není problém ho vyzvednout občas a jet do Vyškova i s ním, to se určitě domluvíme. Můžeme se klidně sejít i ještě než se miminka narodí abysme se seznámily kdybys chtěla :slight_smile:
24. únor 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bylo fajn, ale jen na chvilinku protoze musim lezet - mala chce ven, uz si tak doma hovnim od 27. tydne a navic jsem jeste na neschopence takze muzu jedine od 12 do 18 hod. Hele nechodis nahodou k panu doktorovi Rieglovi?
24. únor 2014 ve 14:07  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky k vam pridavam a jsem primo z Vyskova. Termin mam zacatek kvetna, ale uvidim, jak dlouho vydrzim...taky musim lezet...
26. únor 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k Vám také přidat? Jsem z Hoštic, nemám problém se kdykoliv dostat do Vyškova :slight_smile:, bohužel kvůli náročné práci jsem převážnou část mimo Vyškov a Hoštice a nemám zde žádné kamarádky :frowning2:. Jsem teprve na začátku těhotenství, přesto budu moc ráda za seznámení s novými lidičkama :slight_smile:.
27. únor 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek