• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky z Frýdku-Místku a okolí

15. července 2014 
Ahoj holky, som slovenska s 6 mesacnou dcerkou a hladam maminku na kocikovanie a priatelstvo....
30. čer 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem z FM a mám 6 měsíčního chlapečka :slight_smile:
1. črc 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeej, ja som neni priamo z FM, ale z Repist a to je kusok, vo FM som stale. Tak ak by si chcela kludne sa mozeme stretnut :slight_smile:))
1. črc 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeej, ja som neni priamo z FM, ale z Repist a to je kusok, vo FM som stale. Tak ak by si chcela kludne sa mozeme stretnut :slight_smile:))
@kacinda
1. črc 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, to klidně můžeme, tak mi napiš kdyžtak dopředu, kdy a kde by jsme se mohli potkat :slight_smile:
2. črc 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jsem taky z FM,ale první miminko teprv čekám :slight_smile:
2. črc 2014 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacinda to by bolo fajn, ale niekedy dalsi tyzden? ak by si chcela mozem ti poslat aj fotky :slight_smile:
3. črc 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 je,já jsem taky s fm a termín mám v prosinci 1.prcka
3. črc 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 Já mám termín 11. listopadu :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 skoro o měsíc:slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 Jo no :slight_smile: kde chodíte na gyndu? A pohlaví znáte?
3. črc 2014 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 chodim na Jiráskovou k marackove.pohlaví ještě nevíme.prcek pokaždé nespolupracuje:frowning2: na další kontrolu jdu 19.7.tak snad budem vědět.
3. črc 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 jé já chodím taky k Maráčkové :slight_smile: A u nás to vypadá na holčičku,už byla třikrát řečena.
3. črc 2014 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 u nás si doktorka jen myslela ze to bude Rošťanda:slight_smile: ale je to jen její hádání.ze to neví urcite. uvidíme 19.7.už se nemůžu dočkat.ted mi porad zblunka břicho:slight_smile:
3. črc 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 tak možná to tak bude :wink: já jdu do poradny 22.7. a už cítím i kopanečky,někdy tam malá pěkně řádí :grinning:
3. črc 2014 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 jee,už se tesim na pohyby:slight_smile: já zatím zblunkam:grinning: mate už vybrané jméno?
3. črc 2014 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patika55 klidně můžeš :slight_smile: já posílám svoji s Fílípkem a druhá je Filípek teď :slight_smile: Jinak je mi 22 a Filda se mi narodil 21. prosince
4. črc 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím, já jsem ze Sedlišt, první mimi, 25 týden, termín 15/10!
4. črc 2014 ve 13:35  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 Je to fajn,už mimčo cítit :slight_smile: Budeme mít asi Valentýnku. Vy už máte jména?
4. črc 2014 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 na kluka jsme se shodli na Lukasovi,holcicku se porad nemůžeme shodnout.bud samantha-tu chce manžel a já chcu vanesku.valentynka byla taky na seznamu.krásné jmeno
4. črc 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 my jsme zas měli na seznamu Vanesku :slight_smile: a jinak děkuji. A měli jsme spíš problem vybrat chlapečka-nevím jaké byjsme dali :slight_smile:
4. črc 2014 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 u nas je to veliký boj to dívčí jméno.kluk byl hned jasný.ale ta holka.:( noční mura.tak doufám,ze mi doktorka řekne,ze to bude klucik:slight_smile:
4. črc 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 uvidíte no, ale určitě by se nějaké jméno našlo i pro holčičku,ještě je přeci jen čas :slight_smile: a výbavičku už nakupujete?
4. črc 2014 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 něco malo mám doma po sestrenkach,bratrancich.ale fakt malo.ještě jsem nezacla nakupovat.az budeme vědět pohlaví prcka.dneska jsem si koupila kojeneckou podprdu.klasická me tu tlačila a byla nepříjemná.mám s ni radost.je příjemná na omak a skvěle padna:slight_smile: u vas uz předpokládám něco bude koupeno,vzhledem k termínu;)
4. črc 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 no něco jsem nakoupila já. A taky jsem spoustu dostala od známé po holčičce. A pomalu budem dokupovat,at toho není najednou moc :slight_smile: Tu podprdu budu muset taky brzy pořidít,ty moje už začínají tlačit :grinning: Ted ještě řeším jestli jet zítra na koupák,když má být vedro :slight_smile:
4. črc 2014 ve 23:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 já bych neváhala a jela.;) ta podprda je senzační.kupovala jsem ji v krteckovi za 490kc.je pevnější.oblečeni mám vyhlidle v Polsku.super peníz.
5. črc 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 aha děkuji za tip :slight_smile: a stím koupákem dnes nevím,je tam nějaký vítr a navíc jsem špatně spala :unamused: Já oblečení nosím zatim své a je to ok. Zatim mám nahoře necelé 3 kg a to břicho už pořádně vylezlo :slight_smile:
5. črc 2014 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem silnější postavy, takže břicho nemám těhotenské viditelné, za to prsa mě povyrostly a klasická podprda je mi nepohodlná. co se týče spaní, taky spím v noci nějak zle. zdává se mi každý den, že jsem přišla o miminko a každý den, jiným způsobem. jsem s toho úplně zoufalá. jestli je to tím, že je to moje první mimi a bojím se o něj, tak se mi zdají katastrofální sny:cry: doufám, že to brzy přestane. :confounded:
7. črc 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 ja jsem silnější postavy, takže břicho nemám těhotenské viditelné, za to prsa mě povyrostly a klasická podprda je mi nepohodlná. co se týče spaní, taky spím v noci nějak zle. zdává se mi každý den, že jsem přišla o miminko a každý den, jiným způsobem. jsem s toho úplně zoufalá. jestli je to tím, že je to moje první mimi a bojím se o něj, tak se mi zdají katastrofální sny doufám, že to brzy přestane.
7. črc 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 Taky se mi občas zdávají špatné sny,a mám strach o mimi protože mám za sebou jedno nevydařené těhu minulý rok. Doufejme,že tohle už dotáhnem do zdárného konce :slight_smile:
7. črc 2014 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 tak to je mi líto.uz jsme za tim nejhorsim obdobim.budeme mit krasne,zdrave miminka.to dáme.a pokud budeš chtít,tak někdy mužeme zajít ven s kočárky:wink: se dívám,ze v te diskuzi jsme aktivní jen my:grinning:
7. črc 2014 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek