Hledám maminky z Prahy 4 na procházky

radka233
19. čer 2016
Když můj 9 měsíční synek si po ránu začal hrat a davat pusinky miminku na obalu plín usoudila jsem že mu chybí kamarád/ka na hraní, touto cestou hledám také maminku která by se čas od času sešla a nechala si ty naše drobečky hrát spolu, aspon se sami od sebe něco naučí a tak 🙂 a my si mezitím můžeme dát kávu a pokecat 🙂
floxi
21. čer 2016
Dobry den, taky shanim nekoho na popovidani a prochazky s kocarkem. Mam osmi mesicni holcicku. Chci se zeptat z ktere casti Prahy 4 jste? My bydlime v Braniku kousek od Novodvorske.
radka233
autor
21. čer 2016
Na Praze 4 Pankrác
nike2015
21. čer 2016
Já se také ráda přidám 🙂. My jsme z Kačerova, mám 13ti měsíčního chlapečka. Tak kdybyste chtěli, buď můžeme dorazit za vámi nebo u nás jsou dvě příjemná hřišťata, kam se dá jít i s menšími dětmi - na Brumlovce (tam mají super oplocené pískoviště a na zemi okolo měkký tartan) a pak jedno malé, oplocené, se stínem, pískovištěm a houpačkou pro prťata v ulici Pod Dálnicí. Kafe si můžeme vzít z Brumlovky (je tam Costa), případně něco zdravějšího (Ugo 🙂 ). Co třeba zítra nebo pozítří? Jak vám dětičky spí? My spíme většinou přes oběd a tak po 13 hodině jsme už asi schopni jít ven. 🙂
stesie
5. črc 2016
Ahoj holky, také se k vám ráda přidám. Mám syna, kterému je 5 let a v září čekáme druhého.
petrak15
6. pro 2016
Ahoj, bydlím v Podolí a mám 7.mesicni holcicku. Ráda bych našla maminky na procházky, pokec, kávu a pro svoji malou parťáka nebo partačku na hraní. 🙂
kenwelo5
7. led 2017
Ahoj holky, mame 10ti mesicni holcicku a jsme kousek od Pankrace. Muzeme dat nekdy nejaky sraz v nejake babyfriendly kavarnicce 🙂
lucmik
6. únor 2017
Ahojky jsem z pankrace a mam 4mesicni holcicku najde se nekdo na pokec, prochazky atd.
kenwelo5
11. únor 2017
Bydlime kousek od arkad:) mame 11 mesicni holcicku. Muzeme dat nekdy spolecnou vychazku 🙂
tapf
16. bře 2017
Ahoj holky, je zajem stale aktivni? Jsem z Prazskeho povstani. Mam tedy chlapa 3,5 m, ale verim, ze aspon by to bylo pestrejsi s tolika holcickama 🙂
verunkanelinka
20. říj 2017
@tapf uz si nasla nekoho nebo jeste ne jsme z P4-Kacerov a mam 10 mesicni holcicku.

Sem začni psát odpověď...

Odešli