Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám maminky z Prahy 8 na společné procházky, pokec

reekea
18. zář 2014

Ahoj, hledám maminku(y) z Prahy 8 (nejlépe Bohnice, Čimice, Kobylisy, Ladví...) na společné prochazky, pokec, příp. i jiné aktivity. Mám tříměsíčního chlapečka. Budu ráda, když se některá ozvete 🙂

martyna3
5. říj 2014

Ahoj, jmenuji se Martina a mám skoro ročního chlapečka. Bydlíme v Libni, kousek od O2 Areny, tak snad to není moc daleko 🙂 Taky bych ráda poznala nějakou maminku, abychom měli s prckem parťáky na prochajdy, cvičení atd.
Hezký večer,
M.

achichouvej
17. říj 2014

Ahoj, jsem z Kobylis a taky uvítám společnost na procházkách. Mám syna 7 měsíců

alenka_03
26. říj 2014

Ahoj, jsem z Bohnic a mám 2 týdenního chlapečka 🙂 zatím to na dlouhé procházky moc není, ale ráda bych se i tak seznámila a zašla třeba na kratší procházku s kočárkem 🙂 budu ráda, když se ozvete. Alena 🙂

luckakaja
26. říj 2014

Ahoj, jsem z Čerňáku a do Kobylis to není zas tak daleko. Mám 7 měsíční holčičku a rády poznáme další maminky s dětičkama...jen to počasí už je na delší výlety blbý - hlavně kvůli přebalování venku...Lucka

jinaja
26. říj 2014

Ahojky, já jsem z Kobylis/Ládví a mám skoro tříletého kluka a na cestě holčičku, která se narodí v únoro🙂Nemám v okolí nikoho na procházky, tak se klidně ráda seznámím🙂

chlupito
27. říj 2014

@alenka_03 : Ahoj, jmenuju se Martina, do Bohnic jsme se přestěhovali nedávno, takže tu zatím nikoho moc neznám. Miminko očekáváme každým dnem (termín mám za 14 dní 🙂 Vím, že to teď zatím na procházky moc nebude, ale ráda bych se někdy v budoucnu s tebou a dalšíma holkama z okolí potkala...

alenka_03
27. říj 2014

@chlupito Ahoj, tak to je fajn, tak to se určitě pak ozvi a můžeme aspoň na chviličku s kočárkama..snad to počasí dovolí 🙂 a co čekáte jestli se můžu zeptat? holičku? kluka?

chlupito
30. říj 2014

Čekáme kluka, už se těšíme 🙂

bobulka07
1. únor 2015

Ahoj,taky hledam maminky kamaradky z Kobylis,Ladvi,Cimic nebo Bohnic 🙂 Nase holcicka se narodila zacatkem listopadu - mate deti nejak podobne abychom mohli sdilet radosti a starosti,projit se,dat kafco?Tesim se,ozvete se 🙂

hedvizinka
26. bře 2015

Ahojky @reekea a holky, už je to sice nějakou dobu,co byla tahle diskuze založena,ale fakt, ze na procházky už zase začíná byt super počasí 🙂 je mi 28 a mám 7mes holčičku,bydlíme kousek od Letňan,ale jsme pojízdné a do Bohnic docela často jezdíme..tak kdyby se vám některé chtělo,mužem vyrazit 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli