• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám parťačku, Praha Háje a okolí

23. dubna 2012 
Zdravím všechny maminy i ty nastávající. Sice je to delší dobu, co jsem se přistěhovala do Prahy, ale teprve teď se 7týdenním chlapečkem jsem zjistila, že tu nikoho neznám. Nikoho, s kým bych mohla řešit obvyklé mateřeké problémy ... třeba při procházkách na přehradu. Určitě by se našel čas i na sport (squash, volejbal, spinning). - Bude mi 33, ale jinak se cítím na 20 :wink:
22. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, do lesoparku chodime taky, tak se muzeme nekdy sejit, at tam nejezdim sama :sunglasses:
28. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenašla by se tu maminka, která by tak jednou týdně nechala večer děti doma manželovi a vydala se odreagovat do fitka? Sama se tam nemůžu donutit.. :sweat_smile:
19. říj 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni1978 ahoj kde byvate?my momentalne na Hajoch,mam skoro 19mes. holcicku.Ak mas cas,napis mi,mozme sa nejak dohodnut.
6. led 2012 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.
@lienka4343 jsme z Kačerova. Okolo samé máme samé chlapáky. Hledám kámošku pro svou 18měsíční berušku
1. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnsu ahojky tak Haje a Kacerov nie su od seba daleko:slight_smile:mam 20mes.holcicku Klaudiu a ty?
1. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienka4343 Muzeme se nekdy domluvit {trebas hned na pristi tyden} a neco podniknout, mam 18měsíční berušku
1. bře 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja byvam tiez pri Hostivarskej priehrade... Spolu s dvomi detickami, s18mes. holcickou a takmer 3rocnym syncekom. Hladame kamaratov napr. na prechadzky v okoli:slight_smile:
6. bře 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :slight_smile: my sme sa teraz prestahovali z Bohnic do Zabehlic blizko intersparu byvame :wink: mam skoro 5 rocneho kluka a 9 mesacnu holku...keby niekto chcel vyjst niekedy na prechadzku a pokecat budem len rada :slight_smile:
23. dub 2012 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek