Používáme cookies. Více informací zde. OK

IVF 2016

lentilka2016
27. led 2016
Ahoj snažilky,
zakládám diskuzi pro všechny, které čeká a nemine IVF v roce 2016. Podělte se o své myšlenky s dalšími, které prožívají stejnou situaci. Bohužel ani mně nezbývá jiná možnost, než jít na IVF, vzhledem k endometrióze není na co čekat. Nám všem moc přeji, ať to vyjde a kéž bychom už ke konci roku všechny chovaly mimísky v náručí. 😉 Sama od sebe už vím, že je to dlouhá a trnitá cesta plná bolesti a zároveň nadějí, přesto však stále věřím, že přijde zasloužená odměna co nejdřív, když už tomu jdeme naproti! 🙂
lenusaak
27. led 2016
@lentilka2016 ahojky 🙂 ja jsem ted dokončila stimulaci a zitra jdu na odběr vajíček 🙂 je to cela psychicky a fyzicky náročná cestička, ale určite to bude stát za to 🙂
Chtěla bych jen napsat , že ty které to čeká , at nezoufají 🙂 behem te cestičky človek pozná plno holčin, které procházejí tím stejným - hlavně tady na koníkovi! je to skvela vec , si o tom s nekym popvídat a najít tak nová přátelství a hlavně celou situaci vnímat celkvě hodně pozitivně. Celou tu stimulaci bych nazvala takovým vzrůšem- první píchaní injekcí- u tech sme se nasmáli , foceni cele te akce, s partnerem Vás to moc sblíží .. pokud vše dobře dopadne, budu na to vzpomínat v dobrém 🙂 Není to hned katasrofa, že se musí jít na IVF! moc všem držím pěstičky, které to vše čeká a nemine !!🙂)) a na konci te cesty , at v náručích máme ty naše nejstatečnější bojovníčky! 🙂
icharlie
27. led 2016
Ahoj holky, dnes za sebou mame prvni navstevu v car a 8.2. zacneme nejspis stimulovat. Drzim pesti, at je tu za par mesicu plno tehulek 😉
janmike
28. led 2016
Holky zdravím vás a zapojim se také do diskuze.Já jsem v loňskem roce podstoupila 1.IVF a právě včera jsem si byla pro výsledky genetiky a v únoru začínám se stimulaci.Všem vám z celého srdce přeji ten nejšťastnější konec této opravdu náročné cesty.
icharlie
28. led 2016
@janmike a jak ti dopadla genetika? Nas nakonec moc nevysetrovali, mam uz deti a pritel azoospermii, tak jsme pro ne asi nebyli moc orisek. Navrhli nam ivf et s icsi a zbytek zamrazit. Tak uvidime. Jsme v Sanusu.
lentilka2016
autor
28. led 2016
@lenusaak Ano, přesně, když si o tom můžeš popovídat s někým, kdo je v té samé situaci, je to hodně povzbuzují. Jinak není nad to těšit se na celý ten proces a jít do toho s úsměvem. 🙂 To je podle mě to nejdůležitější. Já jsem si dneska píchla teprve druhou injekci. Zpočátku jsem si říkala, že se k tomu budu nejspíš dlouho odhodlávat, ale nakonec to šlo líp, než jsem čekala. 🙂 Miminko je holt ta nejsilnější motivace. Tak Tobě už to teď pofrčí. 😉 Moc držím pěsti, ať odběr dopadne co nejlépe, aby Ti už mohli zavést embryjko!! 🙂
lentilka2016
autor
28. led 2016
Holky, věřím, že to všechno zvládnem! 🙂 Jsme přece silné ženy. 😃
thebe
28. led 2016
@lentilka2016 Take zdravim, ja uz mam za sebou transfer a dnes jsem 6. den po transferu. Za sebe musim rict, ze toto obdobi je pro me zatim za celou dobu stimulace nejhorsi. Psychicky a fyzicky jsem vse zvladala vyborne, ale ted jsem hrozne nervozni 🙂 Vam preji moc stesti, at vse vyjde na jednicku! A zdejsi babinec je vazne super, moc mi pomohl a pomaha (napr. @lenusaak 😉 )
lentilka2016
autor
28. led 2016
@thebe Věřím tomu a dokážu si představit, že to musí být na psychiku nejnáročnější, když už víš, že toho minimimíska máš už v sobě a doufáš, že "neuteče". Drž se a ať máš brzy || na TT. 🙂
icharlie
28. led 2016
@thebe drzim pesti 😉
thebe
28. led 2016
@lentilka2016 @icharlie Dekujiiii! 🙂 Do jakeho CARu holky chodite?
lenca1212
28. led 2016
ahojky hoolky tak jsem na tom stejně ..já mám za sebou 3IUI a nezadařilo se a teď jdu na 1IVF zítra začínám stimulovat ..takže holky držím pěstičky ..já chodím do Olomouce
kecka28
28. led 2016
Ahojik, také se přidám, mám za sebou první IVF - ransfer pětidenní blastocysty. Bohužel osmý den po et začalo krvácení a 9. den po ET byla hodnota hcg v krvi 0. To bylo včera - je to čerstvé a moc to bolí, věřila jsem v zázrak.... mám tedy ještě dost cesty před sebou.
lenca1212
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenca1212
28. led 2016
taky mám právě endometriozu a doufám ,že se to povede
icharlie
28. led 2016
@kecka28 to je mi lito 😞 podruhe to urcite vyjde, drz se 😉 My chodime do Sanusu v Pardubicich. Ja se tak nejak netesim. Snazim se to neresit, abych pak nebyla zklamana. Pritel ten v tom ma jasno, uspech si nepripousti 😃 Do porodu je to stejne samy stres, aby byly dve carky, srdicko, testy v poradku, porod abychom oba prezili a pak ... Strach az do smrti, aby bylo to "miminko" v poradku 🙂 A to mame byt hlavne v klidu 😃
karolina92
28. led 2016
@lentilka2016
Ahojky, zdravím a doufám že nevadí když se k vám také přidám 🙂 začínáme s prvním ivf, už jen čekám na MS a pak 2-4 DC na nějaké testy a tak. Ale samozřejmě zákon schválnosti existuje a ja uz mám 3 dny zpoždění 😃 nervy asi pracuji. Všem vám držím palce ať je pro nás tenhle rok ten šťastný
lentilka2016
autor
28. led 2016
@kecka28 Ach jo, to mě mrzí. 😞 Mně doktor řekl, že u 1. IVF je zhruba 1/3 šance, čekala jsem teda víc. Ale prý u 2. IVF je šance podstatně vyšší, tak Ti přeji, ať příště už to vyjde. Hlavní je nevzdávat to. Ale chápu Tě, člověk má velkou naději a očekávání. Opravdu je potřeba se vyzbrojit trpělivostí a mít hodně sil.
lentilka2016
autor
28. led 2016
@lenca1212 Slyšela jsem a znám i ze svého okolí spoustu příběhů, kdy se to i s endometriózou povedlo. A to dokonce i bez IVF. To víš, že se to povede. Nic jiného si nesmíme připouštět. 😉
lenca1212
28. led 2016
@lentilka2016 JJ musí se to povést ,,jsou to ,ale pěkné nervy
danda3
28. led 2016
Pěkný den všem, také se přidám se zkušeností s IVF. V listopadu jsme to celé podstoupili, ale bohužel se nezadařilo. Po 14 dnech od ET jsem měla testovat, zároveň to byl den, kdy by měla přijít MS a také úplně přesně přišla. No trochu jsem se z toho oklepala a dnes začínám stimulovat znova. Mám krátký protokol. Doufám a věřím, že jedna negativní zkušenost stačí a teď ta druhé dopadne dobře. Všem co máte před sebou podobnou cestu nebo už dokonce čekáte výsledky a vytoužené // přeji hodně sil a štěstí a ať se zadaří. 🙂
icharlie
28. led 2016
@danda3 Preji taky hodne sil a priste, at to uz vyjde 😉 prosim te, co znamena ten kratky profil?
kecka28
28. led 2016
@danda3 Taky přeji hodně sil. Já jsem štastná, že máme dva nanuky, do kompletního cyklu včetně stimulace už se mi tááák nechce 😞
lentilka2016
autor
28. led 2016
@kecka28 a @danda3 Holky, nezoufejte, když to nevyšlo poprvé, tak to vyjde příště! 🙂 Nic určitě není ztracené. Jak jsem psala, musíme být trpělivé. Protože, jak se říká: "Trpělivost přináší růže." Věřím, že to tak bude u nás všech. 😉
shelbi22
28. led 2016
Ahoj také se přidávám 6 den po ET držím všem pěstičky holky. 🙂)
koderly
28. led 2016
Me to ceka v unoru... Je to me 2. IVF, z 1. mam 15.ti mesicniho syna😉
lusk09
28. led 2016
Ahoj holky,v kvetnu prvni navsteva CAR, cekani na genetiku,imunolgii, stimulace a OPU, patek jsem 9 den po KETU, myslela jsem ze nejake injekce nepreziju ale jak jsem se tu docetla pichani injekci je prd musim souhlasit,je to to nejmensi co clovek udela. Ja jsem na vsechny leky reagovala v pohode tak uvidime jak dopadne krev. Vsem hodne stesti !!!!
janmike
29. led 2016
@icharlie já jsem po 1.IVF změnila kliniku,teď jsem v Repromede v Brně,tak uvidíme.Genetika dopadla "výborně" nic nenašli ani u mě ani u partnera.otázkou zůstává,jestli by nebylo lepší,aby něco našli a vedělo by seproč to nejde. Kliniku Sanus vůbec neznám,to bude nejspíš někde v Praze,ne 🙂 a kolik máš děti,také z ivf?
thebe
29. led 2016
@shelbi22 Tak to jsme na tom stejne 🙂 kdy budes testovat?
anita666
29. led 2016
@lentilka2016 Ahoj, já mám taky endometriózu a tak jsem první IVF podstoupila už minulej rok na podzim. Chytlo se to, ale samovolně brzy po zjištění pozitivity odešlo 😞 Teď jsem 11. den po KET 2 embryí a testovat budu v pondělí. Držím palce, ať jde všechno hladce 😉
Cesta je trnitá a člověk nikdy neví, kolikrát to bude muset absolvovat. Ale věřím, že se to nakonec povede...i když teď pod těma hormonama se cejtim jak na houpačce...Jednu chvilku jsem si jistá, že jsem těhotná a za pár minut jsem si zase jistá, že ne 😃 Nezbejvá nic jinýho, než čekat a věřit 😉
bibianna13
29. led 2016
Ahojky děvčata, přidávám s k Vám. IVF máme v plánu až v dubnu (původně mělo být v lednu), protože se nám záhadně podařilo otěhotně, ale opět se špatným koncem (už počtvrté), takže jsem týden po revizi a v CARu mi řekli, že musím počkat 2 ms 😞 tak jsem nelenila a zkusila zařídit lázně, aby mi to čekání rychleji uteklo a dala jsem se dohromady nejen psychicky ale i fyzicky. Pokud vše klapne jak má, budu odjíždět 28.2.
Holky, moc moc Vám všem držím palce 😘

Sem začni psát odpověď...

Odešli