IVF na přelomu roku 15'\16'

rehonka
29. srp 2015

Zdravim☺....
V srpnu letosniho roku jsme byli na ukonceni tehotenstvi v 18tt /VVV/... Jsme z toho spatni, ale pomalu se zaciname tesit na IVF.... Planujete nekdo taky??? Pojdme se trochu podporit☺ ....

tehulka1167
29. srp 2015

@rehonka ahoj snažilky, je tu nektera co je ted po IVF? Ja to mám ted za sebou. V útery byl embryo transfer. Testovat mám az 10.9. Snažím se nijak nepozorovat . Abych si nedělala falešný iluze, ac pevne verim,ze na testu najdu // 🙂 když to tu čtu ty nedockave snažilky jak brzy testovaly od teansferu tak mam chut taky testovat dřív. ..ale spíš to udělám jak mám dle Dr. Holky byly jste nektera v Pronatalu v Praze? Já ano a jsem spokojena.

rehonka
autor
30. srp 2015

Ahoj.... Moc moc moc ti preju //☺. Ono u toho testovani driv jde hlavne o to, ze pri transferu ti urcite pichli i leky, ktere plane delaji testy pozitivni... Proto jestli chces testovat driv, tak bys mela testovat hodne dopredu, abys na testech videla, jak z tebe odeselo HCG, ktere ti pichli u transferu, pak par dni bude bilo a tak az se objevi //, tak si muzes byt jista, ze je to uz miminko☺☺☺...