Používáme cookies. Více informací zde. OK

IVF v dubnu, květnu 2016

romcinka
3. dub 2016
Ahj všem je tu někdo koho čeká IVF ,IUI nebo KET??V dohledné době??
verunkablack
3. dub 2016
Ahojky,my půjdeme cca v květnu v červnu na ivf,už bych to ráda měla za sebou...
romcinka
autor
3. dub 2016
Verunko ahoj jojo to chápu jsou to celkem nervíky,já ted stimuluji na 1 IVF ,píchám Puregon snad bude dost vajíček 🙂
verunkablack
3. dub 2016
Já bohužel musím čekat na genetiku, byli jsme tam 29.2 a trvá to 6-8 týdnů.... Pak teprve můžeme zas CARu.. Ach joo...
adrusenkaaa
3. dub 2016
Ahoj zdravím Vás holky.Rada se k Vám přidám. Mám za sebou minulý rok neúspěšně 1ivf.V únoru jsem stimulovala na 2ivf.Et neúspěšný. Jestli bude všechno v pořádku tento měsíc mě čeká Ket.Uz se nemůžu dočkat.
verunkablack
4. dub 2016
@adrusenkaaa tak nám pak napiš, až půjdeš, ať ti můžeme držet palce 🙂
barcaaah
4. dub 2016
Ahoj holky. Já jdu 25.4. (22DC) na ultrazvuk, kde vyfasuju injekce a jdeme na to! ... Držím palce všem 🙂
darinka84
4. dub 2016
taky se k vám ráda přidám.jdeme na konci dubna na konzultaci a dozvím se kdy začneme 🙂 u nás příčina neznámá, za 3 roky zjištěna ze všech možných vyšetřeních pouze mírná pozitivita na spermie, tak beru prednison..ale dle výsledků nic co by bránilo početí :-|
barcaaah
4. dub 2016
Jinak jsme byli 19.3. na IUI, ale bohužel neúspěšně. Vzhledem k okolnostem jsem s tím ale počítala a druhou IUI už ani nezkoušíme.
romcinka
autor
4. dub 2016
HOLKY NEMÁME TO JEDNODUCHÉ CO:o(JÁ DOUFÁM ŽE SE ZADAŘÍ, 🙂 HOLKY ODKUD JSTE A DO KTERÉHO CAR CHODÍTE?? 😃
adrusenkaaa
4. dub 2016
Ja bydlim u Ostravy a chodim do Brna do repromedy.Vsem Nam preji pozitivni tehotenske testy.
verunkablack
4. dub 2016
@romcinka já jsem z Plzně a chodíme do ivf centra prof.Zecha v Plzni
jirikova
4. dub 2016
Ahoj holky, já čekám na DV a pak hned jdu taky 🙂 chodím do Sanusu v Hradci Králové.
romcinka
autor
4. dub 2016
super já chodím do Prahy do ISCARE 🙂 kolik vám je a máte už nějaké děti???Mě už je 38 let a mám dvě děti 14,10 let 😃
darinka84
4. dub 2016
FN Olomouc..věk už nic moc..32 😃
verunkablack
4. dub 2016
@romcinka mě je 28 a děti zatím nemám...
ilonar
4. dub 2016
Ahoj holky, tak se k Vám přidám. Loni v listopadu revize, zamlklé těhu, poté mi nenaskočil cyklus, musela jsem chodit na vyvolávací injekce. Před třemi roky ještě diagnostikována endometrioza při laparo, ta je ale v útlumu, proto i to přirozené těhu. Nechtěli jsme už čekat, tak proběhla návštěva Caru Brno Helios, čekám na ms (opět vyvolávačka v pátek), která přijde nejspíš ve středu a 16.DC začínám s Proverou, pak 23.DC injekce Diphereline. Takže někdy v květnu by mohl být ET. Snad budou i mrazáčci. Zjistili nám ještě horší morfologii a u mě vyšší testosteron a LH hormon (známka toho, že neovuluji). Jediné, co je podle mě blbé, i když se nad tím v Caru nikdo nepozastavil, že genetiku výsledky budeme mít až za 14 dní.
barcaaah
5. dub 2016
Mě je 24. Děti také žádné.
bassetlady
5. dub 2016
přidám se k vám, mám teď za sebou první neúspěšný cyklus IVF, v pátek jedu na kontrolu a doufám, že co nejdřív vlítneme na druhý pokus. Věk je neúprosný 🙂
pistalinda35
7. dub 2016
Ahoj holky,ráda se k vám přidám. Od zítra začínám stimulovat Merionalem + Prednison.
Před 3 lety mi vyšlo 1.ivf , letos ket bohužel ne,mrazáčci přežili rozmrazení jen z 60%....
Tak zase od začátku.... Snad to vyjde. Držím všem palce. Je mi 38 let. Po letech snažení se přišlo na problém s imunitou. Chodím do Gennetu na Letné
barcaaah
11. dub 2016
Máte taky takový stavy jako já? Nejdřív se cítím plně odhodlaná a pak mě najednou přepadne strach nebo co a vůbec se mi do toho nechce... Připadám si docela jako blázen už. 😃
pistalinda35
11. dub 2016
@barcaaah mám také. Už ale nemůžu couvnout, když už stimuluji 😃 ne vážně, asi je to normální. Taky se to ve mě mele a střídá se odhodlání a strach
barcaaah
11. dub 2016
@pistalinda35 držím palce. 🙂 já začínám zhruba 3.5.
pistalinda35
11. dub 2016
@barcaaah děkuji. Já také. Zítra první ultrazvuk ... A abych se nenudila, tak i zubař 😃
itworks
11. dub 2016
Ahoj, taky se k Vám přidávám, jsem po prvním neúspěšném IVF. Ket by měl být příští týden. Dnes jsem byla na utz 11 dc a byla jsem překvapená, že už byl folikul 19mm, takže hned pregnyl a ve středu kontrolní utz, jestli folík prasknul. Ket bude až v pondělí, ptž máme 5-ti denní blastocystu 🙂 Jak to tady čtu, tak budu asi první co bude mít "mimi" v bříšku 😃
pistalinda35
11. dub 2016
@itworks držím moc palce!
barcaaah
11. dub 2016
@itworks taky držím palečky
darinka84
12. dub 2016
@itworks držím pěsti ať se vše povede a mimi zůstane u tebe až do porodu 😉
darinka84
12. dub 2016
@barcaaah taky mámm takové střídání pocitů..jedou jsem přesvědčená, že IVF je dobrá věc jednou mě přepadne pocit, že do sebe jen valím hormony a je to velký humbuk a jen se točí prachy 😃 že musím přece být jen trpělivá když jsme zdraví...asi do toho všeho mě ani nepřispívá práce, ve které mám pocit jsem pořád 😢
barcaaah
12. dub 2016
@darinka84 No, tak snad to zvládneme....víc než fyzicky se toho bojím psychicky...jsem docela slabej článek... ale musím nějak zabojovat. U mě by mělo být vše v pořádku, ale máme hodně špatný spermiogram. O to víc mě štve, že musím podstupovat celou tu hormonální stimulaci 😞
itworks
12. dub 2016
Děkuji holky, taky Vám držím palce, ať se povede stimulace a vše okolo. Až jsem se sama divila, tak u mě stimulace byla úplně v pohodě, žádný problém. Holt na každého to působí jinak 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli