• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v lednu 2012 - přidejte se, povzbudíme se :-)

(Zamčená)
Ahoj holky,
taky se chystáte na IVF v lednu? Já se krátce léčím v Unice v Brně, zrovna beru Marvelon a 2.ledna jedu na zahájení stimulace. Už se moc těším. Je to naše 3. IVF a doufám, že trojka nám přinese štěstí. Momentálně začínáme 5. rok snažení (to snad ani není možné)
Na tohle IVF jsem si dala předsevzetí, že ho prožiju v klidu a v pohodě, bez nervování. Tak mi držte pěsti, ať to zvládnu :wink: Už jsem si napsala seznam věcí, které plánuju po transferu dělat a jsou to samé příjemné činnosti, na které přes rok při náročné práci není čas.
Na posledním, 2.IVF jsme byli v říjnu 2010 a teď jsme měli trochu neplánovanou pauzu kvůli mojí endometrióze, hospitalizaci s cystou a změně CARu. Už nám transferovali v ARTu v Č.Budějovicích 7 embryí (z toho 2 zmrzlíky), ale žádné se zatím nechytlo. Všechna ale byla maximálně 3denní a maximálně 8buněčná, teď bychom chtěli jít do 5denní kultivace. Snad bude nějaká blastocysta a z ní podzimní miminko! Budu mít nějaký zrychlený protokol, který jsem zatím nikdy neměla, tak jsem na to zvědavá.
Všem snažilkám přeji brzké // !!!
28. pro 2011 ve 20:20  • Odpověz
@mirabela ahoj,
já bych měla začít stimulovat někdy po 20.1.na 3.IVF.Je to v rámci studie léku,tak uvidíme,jestli vůbec budu na krátký protokol reagovat.Prvně mě nesedl,měla jsem jen 2 vajíčka,dlouhej byl pak už v pohodě,vajíček 7, ale stejně nic z toho.
Tentokráte chci kromě ET a dnu poté chodit do práce,mám ji klidovou,nenáročnou a při minulých IVF, kdy jsem byla týden doma mě to akorát stresovalo.Stejně tím člověk nic neovlivní...
Tak držím palce.. :wink:
29. pro 2011 v 09:43  • Odpověz
Ahojky, ja jsem dnes 4DC a od pristiho cyklu stimuluju kratky protokol.... Je to nase 1IVF a jsme v CARu Apolinar.... Jsem na vse straaaasne zvedava..... :wink:
29. pro 2011 v 10:00  • Odpověz
Ahojky, my jdeme do druhého IVF, už netrpělivě vyhlížím MS, abych mohla začít píchat Gonal...
taky bych všechno ráda přežila bez obav a stresů...
máme dlouhý protokol, se Synarelem a Gonalem
29. pro 2011 ve 12:29  • Odpověz
@mirabela už toho máte za sebou koukám hodně, držím pěsti, petidenní kultivace se určitě vyplatí a vyberou toho nejlepšího kandidáta :slight_smile:
my tentokrát chceme přidat ještě PICSI, jinak už asi nemáme co, jenom doufat..
29. pro 2011 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj Mirabelko,taky 2.ledna zahajuji a taky v Unice :slight_smile: Tak doufám že dobře dopadneme.
29. pro 2011 ve 13:53  •  snaží se  • Odpověz
@asimetria Zkouseli jste PGD?
31. pro 2011 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky, my jdeme po novém roce na první konzultaci. Vůbec nevím co se na první schůzce dozvíme, ale chtěla bych vše uskutečnit až v květnu. Nevím zda bude možné se s nimi takhle domluvit. Musíme si odložit nějaké ty drobné :grinning: a v březnu nám začíná velké stěhování v praci a od dubna máme začínat v nových prostorech a to znamená pěknej zmatek. Slibují nám nový systém, tak že to bude pěknej masakr. Šéfová mi nedávno řekla, že doufá, že ji neotěhotním. To, že musíme na IVF jí říkat nechci, protože by to věděl pak asi každý, neřekla jsem to ani rodině. Jenže mám obavy, aby mi dala v červnu 14dní dovolenou :confounded: to je prekerka, nevím si rady.
Všem Vám přeji brzké // :slight_smile:
31. pro 2011 v 10:34  • Odpověz
Ahoj,v listopadu jsme začali s naším prvním IVF,ale mé vaječníky vůbec nereagovaly na stimulaci. Vaječníky jsem měla uspané injekcí Decapeptyl 14dní před stimulací.Píchala jsem ze začátku Fostimon a pak změna na Merional (4ampule).Cca po 14dnech píchání mi stimulaci ukončili. Nabrali mi krev ( 550,-Kč) na vyšetření AMH,aby zjistili,proč jsem nereagovala :frowning2: Další konzultaci máme 17.1.2012,tak jsem zvědavá co mi řeknou a co zjistili ....a jak to bude dál pokračovat.
Přeji Všem úspěšný nový rok 2012 a ať brzy vidíte // čárky na testíku :wink:
31. pro 2011 ve 12:20  • Odpověz
autor
Ahoooj všem, to jsem ráda, že na to nejsme samotné! :slight_smile: Držím všem palečky. A přeji všem hezkého Silvestra a hlavně úspěšný rok 2012 :dizzy_face:

@naushika Taky 2.ledna? No to je super, držím pěsti.
Nejdeš taky tento den náhodou i na dilataci děložního čípku v Unice? Mě to čeká kvůli obtížnému transferu minule. Tak jsem řekla, že to podstoupím. Co by člověk pro úspěch a mimi neudělal, ne? Už víš, jaký budeš mít protokol? Já vím jen, že bude nějak zrychlený, ale zatím nic bližšího.
31. pro 2011 v 18:19  • Odpověz
autor
@amadores Ahoj, jaký lék to bude? Může prozradit něco víc? Myslím, že to může mít na počet vajíček velký vliv...

@martinka87 Držím pěsti na 1.IVF, ať je to napoprvé i naposledy :slight_smile:

@asimetria Ahoj, hodně štěstí do 2. IVF. Co je to PICSI? To jsem asi ještě neslyšela... Snad to vyjde!

@luca77 Ahoj, to je nemilé :unamused: Být bez reakce mě úplně děsí. Snad na to doktoři přijdou a příště se toho nějak vyvarují. Hodně sil!

@aagnes Ahoj, já bych se nebála, doktoři Ti termínově určitě vyjdou vstříc. V práci bych nic neříkala, sama s tím nemám nejlepší zkušenosti...
31. pro 2011 v 18:26  • Odpověz
@mirabela dekuji mockrat, take moc drzim palecky!!!!!!! :wink: urco nam to vsem klapne! Ja zacinam stimulovat na konci ledna a v unoru jdem na to!! :wink:
31. pro 2011 v 18:41  • Odpověz
@mirabela je to nový lék před schválením prodeje a studie z ciziny.Měl by být něco podobného Gonalu,ale další už nové generace.Každé ve studii přidělej určitou sílu v mg a to se nedá ovlivnit.A nejsilnější odpovídá Gonalu 275 a po tom jsem měla jen 2 kousky,takže moc od toho neočekávám.
Výsledky ale mají velice dobré,sama vím o několika holčinách, co jsou z této studie těhu.

Při 2.IVF jsem chtěla PICSI a pak jsem se nechala ukecat embryoložkou,že to v případě dobrého SPG je spíše na škodu,měli jsme jen ICSI a dnes toho lituju.Už jen za ten pocit, že člověk udělal maximum by to bývalo stálo...
31. pro 2011 v 18:53  • Odpověz
@luca77 já mám AMH na spodní hranici, taky mi ho nabírali po 1.IVF, když jsem měla malou reakci a na 2.IVF mi dali dlouhej protokol a bylo jich podstatně více.Tak uvidíš,alespoň, že jsi nepřišla o pokus...
31. pro 2011 v 18:57  • Odpověz
@mirabela ahojky To doufám, že se bude dát s nimi domluvit, uvidíme a v práci to nějak dopadne :slight_smile: děkuji
1. led 2012 v 19:21  • Odpověz
@luca77 zdravím v novém roce,bude určo úspěšný.přeji,at máš čísílko AMH,co možná nejvyšší :wink:
1. led 2012 v 19:54  • Odpověz
Ahojky, zdravím všechny do nového roku, přeji všem hlavně moc a moc zdraví a štěstí... ostatní snad už nějak vyjde
1. led 2012 ve 20:29  • Odpověz
@hanulka0102 jojo, PGD jsme měli také, a nic...
1. led 2012 ve 20:31  • Odpověz
@mirabela PICSI je metoda výběru spermií pro ICSI, zralé spermie s kvaliní genetickou informací se vážou na jakýsi gel s se speciálním složením a to jsou ty, které pak následně vyberou pro ICSI
1. led 2012 ve 20:33  • Odpověz
@aagnes jojo, život je hold otázka priorit, já myslím, že v CAR ti určitě vyjdou maximálně vstříc a nakonec uvidíš jak budeš reagovat na léky, třeba ani dovolená nebude nutná... A když, tak v nejhorším ti napíše neschopenku praktik, všechno bude určitě ok :slight_smile:
1. led 2012 ve 20:38  • Odpověz
hezký večer holky
všem držím pěsti at to v novem roce všem výjde a je ten rok tím pádem krásný s // na testíku :slight_smile:
taky se chystáme na IVF - naše první ....před vánocema jsme prošli IUI a nic ....tak ted v lednu nás čeká IVF ...ještě nevím přesně kdy a jaký ....zítra - pozítří volám a objednávám nás na první konzultaci :slight_smile:
taky doufám že nám výjdou vsttříc časově .....já od 9. ledna nastupuj na kurz a manžel hned tak volno z kraje roku nedostane ....tak to budeme muset řešit po odpoledních .....z rakce potažmo nereakce se taky bojím před iui jsem měla problem - nereagovala jsem ....až po větších dávkách clostiku jeden folik
1. led 2012 ve 21:48  • Odpověz
@mirabela ahojky,budu mít dlouhý protokol.jdu tam dnes v poledne,tak se tam třeba potkáme.podle fotky mám pocit,že už jsem Tě tam možná někdy viděla :wink: Jinak akorát vím že mi dají léky a vyzkouší průchodnost čípku-to je to na co jdeš nebo je to něco jiného?Jestli chceš,tak Ti pak napíšu do pošty jaké budu mít asi termíny,i když asi budeš napřed.Snad nám to brzy uteče a výsledek bude úspěšný.
2. led 2012 v 09:21  •  snaží se  • Odpověz
Ja se chystam tento ci pristi tyden pro leky a od dalsiho cyklu pichame :wink: takze nekdy pulka unora jdem na vec, jsem moooooc zvedava.... :wink:
2. led 2012 v 09:30  • Odpověz
Dobrý ráno všem, tak u nás konečně novinka, milostivá MS se konečně přihlásila, takže zítra píchám první Gonal :slight_smile:
2. led 2012 v 10:01  • Odpověz
@holino ahojky, držím pěsti aby to bylo první a poslední IVF!
2. led 2012 v 10:04  • Odpověz
@asimetria to je super!!! Drzim pesti na dalsi dny!!! :wink:
2. led 2012 v 10:08  • Odpověz
ahojda,nás to také čeká.tenhle cyklus nám KET nevyjde, mám nízkou děložní sliznici takže by to stejnak nemělo cenu. Vyfasovala jsem prášky, musím počkat až to dostanu a pak na UTZ.Pokud to bude v pohodě tak nás KET čeká koncem ledna začáítkem února.
Jinak v prosinci jsme absolvovali ET a ten nevyšel. Zaváděli mě 2 blastocysty. Teď máme ještě 5 mrazáčků. 2 zamrazily 3 den a 3 5tý den při ET.
2. led 2012 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se k Vám, cca od poloviny unora začínám stimulovat krátkým protokolem v Pronatalu. Všem moc držím palečky ať se nám brzy zadaří!
2. led 2012 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz
AHOJ HOLKY MUŽU K VÁM.MI JDEM ZAŽADAT O NAŠE 1IVF 10.1.TAK NAM SNAD ŘEKNOU JAKY BUDE PROTOKOL A POJIŠTOVNA SI POSPÍŠÍ. NEMATE NĚKDO PŘEDSTAVU JAK DLOUHO SE ČEKA NA SCHVÁLENÍ ,JSEM U REVIRNÍ.
2. led 2012 v 18:01  • Odpověz
ahoj holky, chci se zeptat, chystate se nejak extra na IVF? vitaminy, caje apod.???
2. led 2012 v 19:23  • Odpověz
@evikj33 ahojky, to se ještě čeká jak se pojišťovna vyjádří? :confused: to jsem nevědla :unamused: co se ještě dozvím, to budou asi překvápka ....
2. led 2012 v 19:43  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.