• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, najde se někdo?

10. ledna 2015 
Ahojky, máme před sebou v únoru 2.IVF, a snad se už zadaří. Manžel je po operaci a spermiogram se značně zlepšil, jen jsou pomalejší, já jsem po hysteroskopii a tím pádem je v domečku pro mimi uklizeno, chyba, díky které toto podstupujeme je na straně muže, já jsem OK. Díky tomuhle by se mohlo zadařit.
8. led 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju hodně štěstíčka at se vám podaří také se chystáme ještě jednou ale ještě nevíme jestli v únoru nebo až březen uvidíme teď zkoušíme sami . :slight_smile: :wink:
8. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, já plánuji na únor nebo začátek března Ket, máme 4 zmrzlíky z druhého IVF tak doufám, že se zadaří a tobě držím taky palečky :wink: My jezdíme do teplic Pronatal a ty?
12. led 2014 v 18:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Ahoj, já právě dnes začala stimulovat na svoje první IVF. Kéž by bylo i tím posledním :wink:
5. únor 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verca336 No my jezdíme do Gestu do Prahy, v po jsem začala píchat včeličky, v út bude kontrola no a na Valentýna zřejmě OPU.
5. únor 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bouleg no my jsme v procesu už druhého IVF, doufáme, že se tentokrát zadaří.
5. únor 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak budu držet palce.Za sebe musím říct, že jsem v životě z ničeho nebyla tak vynervovaná, jako z tohohle :unamused:
5. únor 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bouleg no já u prvního myslela, že tím obejdeme ten hlavní problém a bude to a ejhle nevyšlo to, furt jsme měli dva mrazáčky, takže po neúspěchu v dubnu jsme v červenci podstoupili KET a v říjnu jsem při preventivce zjistila, že je problém asi i u mě, našli mi polyp, v listopadu jsem podstoupila hysteroskopii a manža je na tom taky o dost lépe, takže by to 2.IVF mohlo vyjít.
5. únor 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já se hlásím do tohoto spolku, ale tak, že to bude asi na přelomu únor/březen. Za necelých 14 dnů jedu do CAR pro léky, pak stimulka a někdy začátkem března by mělo být samotné zavádění. U nás je zjištěná chyba ve spermiogramu (pomalé) a věřím, že jinak jsme ok. Testy vyšly v pohodě :slight_smile:
5. únor 2014 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaida Ahoj, u nás taky chyba ve spermiogramu :unamused: Nezlepšilo se to ani po vitamínech, spíš naopak..
6. únor 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to se to tu rozjelo :slight_smile: no u nás je problém, že nemám vejcovody jinak je vše prý ok a stejně se zatím nezadařilo, no prostě ještě tam nebylo to právé embryo :slight_smile: ale tentokrát to vyjde, to je jasnačka, jaro je skoro tu tak musíme věřit :wink:
6. únor 2014 ve 14:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bouleg A můžu se zeptat, které hodnoty jste měli ve spermio špatné? Můj manžel je má pomalé a to 12% progres.pohyblivých, což je málo. takže proto IVF a už se moc těším :slight_smile:
6. únor 2014 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaida No, to nám přesně neřekli. Jenom víme, že spermio je špatné, že jich je málo, většina mrtvých a zbytek jsou pomalé:frowning2: Taky jsem se těšila na IVF, ale teď mi dochází, ža ani to není záruka, že už to konečně vyjde..takže už začínám stresovat, že to je k ničemu :angry:
10. únor 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bouleg Já vím, že to hrozně těžké, člověk je z toho ve stresu, napnutý a podobně, ale pokud už teď budeš říkat, že je to k ničemu nebude, tak to pravděpodobně opravdu k ničemu nebude. Zkus na to jít jinak, zkus tomu VĚŘIT. Sama jsem kvůli tomu probrečela noci a byla z toho zdeptaná (neříkám, že jsem teď 100% v pohodě), ale zkusila jsem si to v hlavě malinko otočit a já teď prostě věřím, že to vyjde a vše bude ok. Psychika dělá opravdu strašně moc a pokud budeš v nervech, to mímo k tobě ani chtít nebude. Prostě hlavu vzhůru a ono to opravdu vyjde. Zkus to a uvidíš, že jsem se nepletla. je to ověřené :slight_smile: Tebe už bude asi brzo čekat punkce a transfer, ne? To je přese nádhera....
10. únor 2014 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaida Děkuju. Budu se snažit řídit tvoji radou :slight_smile: Dneska jsem byla na první kontrolním ultrazvuku, ve středu jdu ještě na jeden a někdy o víkendu by měla probehnout punkce :wink:
10. únor 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bouleg To je docela rychlovka, jak to jde po zahájení stimulace ráz naráz. Určitě se radou zkus držet. Choď na procházky, usmívej se, směj se, buď pozitivní a všechny negativní myšlenky zažeň hned v zárodku. Jenom tak se to může podařit. UTZ dopadl v pohodě?
10. únor 2014 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bouleg ahoj, tak cooo? byla jsi na OPU? jak to dopadlo?
16. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj, jo v pátek ráno jsem byla na OPU. Výsledek teda nic moc :frowning2: Odebraných 12 folikulů a oplodnění schopný jsou jenom 4 :frowning2: Včera jsem volala do laboratoře, jak to vypadá, tak mi laborantka nic neřekla, protože tam neměla mojí dokumentaci. :astonished: Jediné, co jsem z ní dostala, bylo - zatím se to vyvíjí, pravděbodobný transfer by byl ve středu :angry: Tak ve středu ráno v 8h mám volat, to tam bude doktorka a ta mi řekne co a jak..Jsem úplně na nervy :unamused: Hlavně mi teda po OPU není úplně akorát :unamused:
17. únor 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bouleg to je naky spatny, zavolej si tam hned, to uz jsou dvoudenni embrya a bude videt, jak se deli. streda je teda podle me dost pozde, kdyz mas jen 4 embrya. at jsi v klidu.
17. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak jsi mě nahlodala a volala jsem..dalo mi to teda dost práce se dovolat k někomu, kdo má embry na starosti, ale prý je všechno v pohodě, nemám se bát a ve středu přijít na transfer. Prý kdyby se něco nedařilo, tak oni volají sami :astonished:
17. únor 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bouleg tak aspon tak, tak je asi vsechno v poradku. a zadny pocty teda nevis? co je to za car?
17. únor 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Počty nevím...oni byli dost překvapený, že to vůbec zjišťuju..asi jim tam takhle nikdo nevolá :astonished: Chodím do Pronatalu v Praze...
17. únor 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bouleg co to je za blbost, to jsem jeste neslysela, ze by nekdo nedostal po punkci od caru cislo na embryologa, aby si mohl zavolat jak to vypada. no to je hruza teda. ty sis asi zaplatila PK, vid?
17. únor 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já dostala číslo do laboratoře, ale tam mi nebyli schopný nic říct, tak mě dneska přepojili na embryoložku a ta byla nějaká rozhozená :unamused: No nevím, je to takový zvláštní :confounded: Zaplatila jsem si ISCI a prodlouženou kultivaci..
17. únor 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bouleg pronatal nema dobrou povest, bohuzel:/ kazdopadne ve stredu uz budes tehotna a at si trhnou nohou:slight_smile: budete davat jedno nebo dve?
17. únor 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bouleg ahoj já tu sice čtu samá negativa na pronatal ale já si na přístup nemohu stěžovat ,všechno mi vysvětlily ...... já tedy chodím do čb. do pronatalu a do prahy jdeme jen na OPU a TRANSFER...... jinak hodně štěstí......
17. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak jak ti je kočando.......
17. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 malem jsem se tam rozbrecela. na ET zbyla dve embrya, jedno spickovy a jedno prumerny. vsechna ostatni se prestala vyvijet, takze nanuk nebude zadnej. ET sel spatne, nemohl se do me dostat, musel me stipnout do cipku, takze krvaceni...nakonec na me musel vzit UTZ, ale pak to dobre dopadlo.
17. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 já tam jsem taky moc spokojená, jenom mě překvapilo, že mi nebyl dneska schopný někdo něco říct a že byli překvapení, že jim tam vůbec volám :slight_smile: Já jen chtěla vědět, jak na to jsem a jestli vůbec k tomu transferu dojde..Tak se budu modlit a doufat, že to v tu středu dopadne... A taky přeju hodně štěstí :slight_smile: Kdy tě to čeká?
17. únor 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 no tak když to jsou takový bojovníci tak budou bojovat i u tebe v bříšku..... uvidíš
17. únor 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bouleg ted čekám na ms a začnu budu mít dlouhý protokol....... tak ti budu držet pěstičky moc moc moc.........

to víš v té praze toho mají tolik že se musíš na všechno ptát já když volala tak jsem si napsala taháky na co všechno se chci zeptat..... já jsem hrozná když někam mám zavolat tak jsem taková nervoza že na všechno zapomenu.....
17. únor 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek