IVF v září 2015

Ahoj holky, jste tu nektera, která jde v září do ivf,že bychom se navzájem podporovali a informovali? 🙂
liskaaja
28. srp 2015
Ahoj, já se hlásím, dneska jsem si byla pro injekce...
eeenautor
28. srp 2015
@liskaaja já zatím čekám na MS a 2DC jdu pro injekci...Cim stimulujes?A je to tvoje první ivf?
liskaaja
28. srp 2015
Dostala jsem Gonal, je to moje první IVF, zatím jsem byla jednou na IUI neúspěšně 😞
eeenautor
28. srp 2015
@liskaaja Tak to jsme na tom podobne;taky jednou iui a teď první ivf.Akorat ja budu mit Elonvu místo Gonalu. My máme špatný spg.
pedotra
28. srp 2015
Ahoj i ja se přidavam 😉 už jen čekam až dorazí ms a začnu se stimulací bude to naše 4 ivf.
Kam chodíte do CAR.
eeenautor
29. srp 2015
@pedotra Uz 4 😞. A co máte za problém? My art v CB.
pedotra
29. srp 2015
@eeen Ahoj mě zjistili až ted v novem Car že mi selhavají vaječniky. 😞
Předtím jsem chodila do Gennetu v Praze tam jsem podstoupila 3 ivf bez uspěchu.
Ted jsem začala chodit do Pronatalu tam mě ted čeka 4 ivf.
eeenautor
29. srp 2015
@pedotra To je děs, že to nedělají poradne 😞.Tak teď už to musí vyjít, když víte problém... 🙂
anomis80
4. zář 2015
AHOJ, VČERA JSEM BYLA NA ODBĚRU
eeenautor
4. zář 2015
@anomis80 Ahoj. ..jeee tak to ja jsem teprve 4den stimulace.Tak povídej přeháněj 🙂.
pedotra
4. zář 2015
@eeen ahoj tak to jsme na tom stejně. Ja taky stimuluji
4den.V pondělí mam UZ.
eeenautor
4. zář 2015
@pedotra Já až v utery,zítra začínám s Orgalutranem
eeenautor
4. zář 2015
@pedotra jak se cítíš? Já nic moc,točení a bolest hlavy a celkovE taky nic moc 😞
pedotra
4. zář 2015
@eeen ja stimuluji decapeptyl, gonal, luveris.
A kam chodis do Car.
eeenautor
4. zář 2015
@pedotra jak už jsem psala v cb.Taky už me docela boli v podbřišku, je to normální?
pedotra
4. zář 2015
@eeen taky mě docela poboliva podbrisek😉
mikjamo
4. zář 2015
Ahojky, já to mám čerstvě za sebou a čekám na výsledky (čili TT 🙂 po stimluaci odběr vajíček 26.8 a ted před 5 dny 31.8. embryotransfer
eeenautor
4. zář 2015
@mikjamo tak držím pěsti 🙂
mikjamo
4. zář 2015
Já vám holky taky 🙂 bolí mě břicho jako klasicky před MS, ale to už snad od té doby, co jsem začla píchat Fostimon a nejvíc se to rozjelo po odběru vajec 🙂
eeenautor
5. zář 2015
@mikjamo a jinak se to dalo zvládnout? Jsem hrozny posera, ani injekci si sama nepichnu.
mikjamo
5. zář 2015
Jo v pohodě, nechala jsem si napsata Fostimon, který musíš ředit sama, ale prý je to stejné jako Gonal (myslím,že se to tak jmenuje) který máš přímo na píchnutí v peru. Fostimon neplatíš, v tom je výhoda..je to uplně malá jehlička,píchala jsem do břicha
eeenautor
5. zář 2015
@mikjamo já už stimuluju,mam jen jednu injekci na sedm dni , ode dneška orgalutran. Myslíš, že je normální 5den stimulace, aby me bolel vajecnik a měla jsem ovu hlen.Mam strach,aby nedošlo k ovu dřív. 😞. A odběr taky v pohodě?
mikjamo
5. zář 2015
Měla jsem stejný strach, vaječník taky bolel, ale hlen jsem neměla. Ten orgalutran se píchá prý právě proto,aby k ovulaci nedošlo dřív.. Tak doufejme,že lékaři vědí co dělají a jak co rozepisovat :-| I když každá žena své tělo zná asi lépe že.. Odběr v pohodě, dělá se v narkoze, usneš jen lusknou prstem a za 10 min hotovo a už mě budili. pak hodinku dospat na pokoji. Za tu hodinku mi i řekli kolik vajec vytáhli. Následný den telefonát kolik se jich oplodnilo. Mě vytáhli 9 a oplodnily se 4. Jedno zavedli a 3 jsou zamraženy. Po odběru večer začlo bolet břicho. Trvalo asi 3 dny. Fakt jsem byla ráda, že mám dovču, v práci bych to nedala, chodila jsem v mírném předklonu
eeenautor
5. zář 2015
@mikjamo jj tak dnes pichnou,tak snad k ovu nedojde.., doktoři by meli vědět, tak jim musíme důvěřovat, ale tak nic jiného nám nezbývá...Jinak děkuji za info...Snad u nás proběhne všechno taky v poho...
mikjamo
5. zář 2015
Není zač, přeji to všem snažilkám, tobě i sobě 🙂 už jsem z toho nervozní. Máme za sebou 2 leté snažení a 2 krát IUI a stále nic 😞
eeenautor
5. zář 2015
@mikjamo jj všechny si to zasloužíme 🙂.My se taky snažíme 2roky a teda 1iui za sebou...
anomis80
7. zář 2015
@eeen zítra mne čeká transfer... je to už druhý pokus. Jsem strašně unavená. Přes den prospím až 5 hodin a bolesti v podříšku mám, ale je to nomrální. Hodně je to opravdu o psychice. Cítím se v pohodě a věřím... a fakt tvdě odpočívám.
anomis80
7. zář 2015
@eeen ty jsi z Budejc?
eeenautor
7. zář 2015
@anomis80 Já právě na tom s psychikou teď nejsem uplne ok.Mela jsem nějaké zdravotní problémy a na nic se nepřišlo a ted mam strach brát jakekoliv léky. Vždycky už vidim všechny vedlejší účinky, který zrovna já budu určite mít. Začne me bolet na hrudi a bušit srdce 😞. Ale to je na dlouhé vypraveni 😞. Budu držet pěsti, ať druhý pokus je i poslední. Já jdu zítra teprv na ultrazvuk při stimulaci a na krev,tak doufám, že vajíčka rostou a nebudu muset už nic pripichovat.Jj z CB a ty?
anomis80
7. zář 2015
jsem také z ČB, ale chodím do Pronatalu. Jinak vím, o čem mluvíš, já si přečtu vedlejší účinky z prospektu k lékům a všechny pak mám. Mne na psychicku nejvíce pomohl partner, kdy mi řekl, že v dětském domově je také spousty dětí... a od té doby jsem nějak vyrovnanější a cítím se lépe. Můj první pokus byl spíše omyl, teď vím, že opravdu chci, být mamčou. A rada ode mne na závěr - říkej si, že ty léky nebereš pro to aby byla zdravá, ale ještě více šťastná... Hodně síly, nejde o život, tak se z toho nepo..., viď?

Začni psát odpověď...

Odešli