• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září-říjnu 2013

15. listopadu 2013 
Ahoj holky!
Chystate se nekdo na IVF ted na prelomu zari/ rijna? Nas uz ceka treti :frowning2:. Doted jsem se jakztakz drzela, ale kdyz si uvedomim, ze uz je to fakt treti pokus, mam z toho obavy. Porad mam pocit, ze je u nas spatne jeste neco, na co se neprislo a doktori to jen tak zkouseji.. :frowning2:. Pojdme do toho tentokrat spolu a silnejsi!
19. zář 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 ahooj,take se chystam na ivf.ted cekam na menstruaci a musim pak na krev hormonalni profil 3 den cyklu a 4 den cyklu...pak nasadim antykoncepci na 21 dni a az tam budu mit jen 3 prasky mam prijed do centra...pak uz dal neviim ,co bude...muzeme si tady spolu psat,budu rada... :slight_smile:
20. zář 2013 v 15:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,já začínám stimulovat přísští týden,jdeme na třetí cyklus,už máme 2 za sebou.Z druhého máme krásnou skoro 3 letou Verunku
23. zář 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Ahoj holky! To jsem rada, ze jste se pridaly. Ja dnes picham 2. injekci. Nase dva predchozi pokusy byly oba neuspesne, vzdy jen jeden prenos embrya, nic k zamrazeni. Z tech zhruba 7 oplodnenych to dotahnou az do pateho dne kultivace asi 3-4, vzdy jsme meli 1 kvalitni k prenosu, ale zadne dalsi se pry nehodilo k zamrazeni. :frowning2:
@chrisula, drzim palecky. Mas jeste par tydnu pred sebou. :slight_smile: Jak dlouho se snazite?
@zazy, parada! Vzdy me povzbudi, kdyz ma nekdo nejake mimi z ivf. U me to vzdy probehne, tak nejak jakoby nic...nic zvlastniho nepocituju, jen jsem trochu nafoukla, vyinkasujem par tisic a test negativni. :frowning2:
V cem je u vas holky problem?
23. zář 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 mam uz 12 letou dceru prirozenou cestou.nekolik let nato uz jsem vzdy potratila,ale hodnekrat...snad 6 krat a 3 krat mimodelozni tehotenstvi.uz nemam vejcovody,tak proto chci zkusit mou posledni moznost ivf.holky drzte se :slight_smile:
24. zář 2013 ve 14:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 kolik dni trva ta stimulace?jak to probiha,celkem se bojim...pribereme kg z tech hormonu?
24. zář 2013 ve 14:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já byla na dvou pokusech.První byl neúspěšný,druhý úspěšný.Mám endometriozu,pryč vejcovody a jeden vaječník.Takže mám funkční jen jeden.Poprvé jsme měli 8 vajíček a 5 jich zůstalo,dvě jsme zavedli,ovšem na zamražení ani jedno nebylo.To jsme platili 33 000kč..U druhého jsem měla 6 vajíček a všech 6 se oplodnilo,dvě jsme zavedli,uchytlo se jen jedno to pravé.Dali jsme 30 000kč.Ted začnu píchat příští týden,páč jsem nemocná tak at jsem fit.Předběžneě opět 30 000kč.Píchat si opravdu budu konské dávky,450j,.Tak uvidíme,průběžně se budeme informovat.A do ketrého caru chodíte holky????
24. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 též začínám..... 3 den stimulace ...jsme v tom s tebou!!! :wink:
24. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 kolik si nechas zaveest mimisku??jsem rada,ze si muzeme touto cestou psat a drzet si pesti.
24. zář 2013 ve 14:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrisula-podle toho jaký budeš mít protokol.Já mám dlouhý a budu píshyt asi +- 10 dní.Průběžně se dělají ultrazvuky,jestli vajíčka zrají,pak je odběr vajíček,které oplodní ICSI metodou,to je že ti napíchnou spermii do vajíčka no a obvykle po prodloužené kultivaci což je 4-6 dní ti dají do bříška oplodněná embryjka.
24. zář 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčata a jaké kliniky navštěvujete?
24. zář 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy navstevuji fermited v Polance a vy?tak alespon budu holky od vas vedet jak to vse probiha a vase pocity...
24. zář 2013 v 17:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Repromedu v Brně
24. zář 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verunousek, ja jsem dnes pichala taky 3.injekci. Parada, jsme na tom uplne stejne! :slight_smile: Jsme moc rada, ze vas holky mam!! Jinak ja bych mela byt zdrava, z testu nic moc nevyslo najevo a kdyz zjistili, ze partner nema dobre spermiky, uz me dal nezkoumali. Mam jen snizenou funkci stitne zlazy, ale na to beru uz vic nez 5 let prasky a je to v norme. Pak se snad domnivaji, ze se moje telo embryjku brani, takze mi tentokrat nasadili hromadu chutovek navic-leky na redeni krve, aprednislon, utrogestan, heparin a proluton. Vse by melo podporit uhnizdeni vajicka, prokrvit delozni sliznici a nechat ji poradne narust. Tak uvidime. Uz si rikam, ted to musi vyjit, kdyz do sebe nacpu takovou hromadu chemie. Kdyz ctu o vas, tak si rikam, ze jsem na tom jeste dobre..takovych operaci!
@chrisula Tentokrat poprve chceme nechat zavest 2, jestli se nejaci dobri povedou. Nekde jsem cetla, ze pravdepodobnost oplodneni sice nezvysuje mnozstvi prenesenych vajicek, ale mnozstvi transferu. Ale kdyz nikdy nemame nic k zamraueni, chceme to zkusit podporit alespon takhle. :slight_smile: Jinak co se yce vahy, po kazdem pokusu jsem pribrala asi 2 kila, ale mozna to je spis tim, ze jsem si dopravala cokolady a jinych dobrutek, s tim, ze TED si zaslouzim :slight_smile:.
24. zář 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Kolik vam holky je? Me pristi tyden 31 :frowning2:
24. zář 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na jakou kliniku chodíš?Mě bude v prosinci 36,tak neplač jsem na tom hůř.Holky mám jeden návrh,nebudeme si tykat?
24. zář 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazy no prosla sis uz toho dost, chudero, jak tak vyse ctu. Ale uz mas alespon malou broucinku :slight_smile:. My zijeme v Rakousku, takze chodim tady.
24. zář 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo po všech těch 4 operacích a a diagnoze neplodnost,se nám aspon touto cestou zadařilo.Jsem ráda,že už je medicína na takové úrovni,že to jde.Ale ono se zadaří,uvidíš.Mě moc šancí nedávali ani při IVF a podívej se,máme doma princeznu
25. zář 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zazy
@blondie3
@chrisula
cau holky, narazila jsem na tuhle diskusi, ale uz davno existuje i tahle:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/spolecny-termin-misto/ivf-v-zari-listopadu/?page=119#post-73823175
tak se muzete pridat:slight_smile:
25. zář 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky joo,budeme si tykat.mi je 33 let,heparin se dava proc?mi zjistili trombofilni dispozice,tak si asi budu muset take pichat asi fraxiparin...take jsem rada moooc,ze vas mam.jsem zvedava,jak nam to dopadne..
25. zář 2013 v 19:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 jak se citite po tech injekciich?uz at zacnu brat tu antynu a pak uz zacnu take...
25. zář 2013 v 19:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Dneska je tu teda pekne mrtvo! :slight_smile: ja to stiham vzdy az vecer.
Heparin mi pry davaji na podporu uhnizdeni, ale jsem z toho trochu jelen. Zitra jsu na ultrazvuk, tak se jeste poptam na ty vsechny bobule, co mi nasadili.
@chrisula Po injekcich nepocituju nic zvlastniho. At pak kolem toho 10.dne stimulace, citis, ze se ti nafouklo bricho...tim, ze jsou nafouknute ty vajecniky plne vajicek :slight_smile:. To uz se pak citis jako casovana bomba :slight_smile:. Ale v pohode, neni to vuubec nic strasneho! Kdy zacinas?
@verunousek Kampak jsi zmizela, Veri? A jak to jde?
25. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondie3 ja pocitam,ze zacnu az tak za mesiic.jdu ted jeste do prace,tak vecer tady budu kolem pul 8.mej se papa :wink:
26. zář 2013 v 10:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondie3 Ahoooooj dneska jsem byla na kontrole...prý mě to roste hrozně rychle a v pondělí mě čeká odsátí..bojíííím
26. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
faakt,to je rychlovka,ze?chapu ,ze se bojiis,jen to ctu a bojim se... :slight_smile:
26. zář 2013 ve 12:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula nooo taky jsem čučela,prý mi rostou nějak rychle :D ....uvidíme...jdu zase v sobotu na UTZ :slight_smile: ...
26. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek kolik dni teda pichas?me to ceka,tak vubec nevim jak to bude probihat...
26. zář 2013 ve 13:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula ...já dostala Elonovu, která se píchne druhý den MS a 5 dní si nemusíš píchat nic....dneska jsem byla na kontrole, tj.5 den a už mi píchnuli jiný lék a ten si mám píchat až do soboty sama....mezitím jsem měla užívat nějaký tabletky a to mi nikdo neřekl a tak je beru až odteď...no zmatkyyyy :slight_smile: a za ty injekce chtěli jen 10Kč za jednu ....uvidíme co se bude ještě platit
26. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula dej vědět jak si dopadla s léky :slight_smile: a kdy tě to čeká?
26. zář 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek ja ted cekam na menstruaci,pak 2 a 3 den cyklu jdu na odbery hormonalniho profilu,5 den cyklu mam zacit uzivat antykoncepci,teprve az tam budu mit posledni 3 tabletky tak pojedu do polanky a tam reknou ,co dal...sama nevim,zda uz mi daji protokol s hormonama.
26. zář 2013 v 15:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 8
Tvůj příspěvek