• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdeme na to od srpna 2014

Ahoj všem,

rozhodla jsem se založit téma, které doufám, budeme mít některé z nás společné a budeme tedy moct, prožívat všechno hezké společně.

Já konkrétně jsem vysadila prášky před cca měsícem a půl, čekala jsem zda proběhne ovulace a menstruace a hned v srpnu na dovolené do toho jde na plno.
Samozřejmě užívám listovku a piju kontryhelový čaj.

Budu ráda, když tu nebudu sama a co nejdříve se někdo přidá :slight_smile:
8. črc 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sleepers Ahooj-taky tak..v srpnu na dovolene chcem do toho"opet praštit"..u nas to bohužel třikrát nevyšlo..ale človek to proste nesmí vzdávat,takže ja se moc ráda přidám :slight_smile:
8. črc 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my uz jsme tak z lehka zacali :slight_smile: ale dostala jsem to, takze ted budu pozorovat kdy mam ovu a jestli vubec...minuly mesic jsem mela na ovu testech jen slaby prouzek....mam hoooodne nepravidelnou ms a tak se mi to tezko pocita....hold asi zacnu desaty den cyklu a budu merit den po dni az se k ni dostanu :slight_smile:
8. črc 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my to chceme skusit jen ted v srpnu a pokud se nepovede tak až zase za rok :D vím zní to trochu směšně ale bude to bud a nebo. :wink:
8. črc 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my taky začíname v srpnu a doufam že se rychle zadaří :wink:
8. črc 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sim007 Jsem na tom podobně, taky jsem měla minulý měsíc jen slabší proužek, takže vlastně nevím, jestli ovu byla nebo ne.
Teď se mi MS posunula o cca 3 dny, takže budu muset zase spoléhat jen na testy.
Ale doufám, že se v srpnu zadaří :slight_smile:
9. črc 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vím kdy mám ovulku +- přesně na den bez testu.mě bolí břicho 3 dny.chceme spíš kluka takže se posnažíme ten poslední den co mě bolí břicho..a uvidíme.. :slight_smile:
9. črc 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jeslti můžu také se přidám, já se tedy bez injekční stimulace nebejdu, ale ted v sobotu máme jít na první inseminaci tak to třeba vyjde a bylo by nás tu těhotných v srpnu víc :slight_smile:
9. črc 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evcann muzu se zeptat jak dlouho se snazite ze jdete na injekcni?
9. črc 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
u prvního dítěte dva roky a u ted u druhého rok, s tím, že máme za sebou všechna vyšetření a léky jako Clostybegyt apod absolutně nezabírají, již po první zkušenosti se opět ukazuje, že na nic než vysoké dávky léků jako je Puregonu u mě vůbec nezabírají
10. črc 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann tak drzim palce at to klapne :slight_smile:
10. črc 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky se k vám přidávám :slight_smile: Máme 10 dní po svatbě a příští čtvrtek doberu poslední prášek antikoncepce, pak to necháme osudu,...... :wink:
5. srp 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek