Jedete v dubnu 2015 do Františkových Lázní?

Ahojky najde se tu někdo kdo jede v dubnu do Lázní? Já mám nastup 5.4 a ráda bych tu našla někoho kdo jede stejný termín 🙂
gebymaruska
25. bře 2015
@tulda3 Jé to je škoda, já už mám od prosince rezervovaný pobyt na termín od 10.5. 😞
gebymaruska
25. bře 2015
@tulda3 Žádost na pojišťovnu jsem podávala teprve minulý týden, tak čekám teprve na schálení, ale snad to klapne. 🙂
meryna2
25. bře 2015
@tulda3 Ahoj kamarádka jede 19, hledá někoho k sobě 🙂
meryna2
25. bře 2015
@tulda3 je absolutně nekonfliktní pohodářka a jede do hotelu Adler, tak se když tak ozvi
tulda3autor
25. bře 2015
@gebymaruska Klapne určitě 😉 Já to měla od pojišťovny schválené do týdne 🙂
tulda3autor
25. bře 2015
@meryna2 no můžem se tam někde potkat já budu na Radbuze. Patří taky pod Adler 😉 a na jídlo budu chodit tam.
meryna2
25. bře 2015
@tulda3 jmenuje se Andrea, má dlouhý hnědý vlnitý vlasy, trošku silnější postavy, tak se třeba potkáte
tulda3autor
25. bře 2015
@meryna2 no na nějakých procedurách asi určitě a budu si ji pamatovat 😉
gebymaruska
25. bře 2015
@tulda3 Tak to brzy příjde snad. Už se hrozně těším. 🙂
meryna2
25. bře 2015
Holky zítra vám napíše sama, třeba si sednete 🙂 Ahoj
fachy
8. kvě 2015
Ahoj holky, mám podanou žádost na lázně. Cesta byla trnitá a nemám vyhráno vzhledem k tomu, že mi je nakonec psala lékařka, která o mně nic neví, jen zastupovala mou. Byla to hrůza. Docela se i bojím, zda tam nenapsala nějaký nesmysl a díky tomu mi to nezamítnou. Je tu některá z Vás, která by mi mohla poradit, který hotel vybrat, co si zařídit, co vzít s sebou a vůbec co mě čeká?
Mockrát děkuji.

Začni psát odpověď...

Odešli