Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kamarád pro syna, Svatá (Beroun)

zabickajana
12. pro 2017

Ahoj maminky,
Před pár dny jsme se nastěhovali do Svaté bohužel tu nikoho neznáme.... Mám dva syny 3,5 roku a 1 a čtvrt roku. Ráda bych touto cestou našla maminku s podobně starým dítětem jako je můj starší syn. Milujeme jakékoliv sporty a přírodu....
Budu ráda za každého nového kamaráda 🙂 Jana a Daník

olga_
12. pro 2017

@zabickajana Ahoj, my jsme z Vráže. Syn měl v říjnu 3 roky. Čekáme teď dvojčata (jsem na začátku 13 týdne), takže na nějaké velké sportování to nebude, ale určitě najdeme společné aktivity 😉.

zabickajana
autor
13. pro 2017

@olga_ ahoj je to by bylo skvělé🙂však mohou sportovat kluci a my na ně můžeme dohlížet😉 měla bys nějak čas na to se s námi sejít?

terezaobr
13. pro 2017

Ahoj holky, je to ještě aktualni? Beroun 2 kluci 7 a 1rok a planujeme ještě miminko:D

zabickajana
autor
13. pro 2017

@terezaobr ahoj, ano je to aktuální 😉příspěvek jsem psala včera🙂

olga_
13. pro 2017

@zabickajana Já můžu v podstatě každý den cca do 4 hodin, kdy se manžel vrací z práce a já naopak začínám pracovat, takže jo, určitě čas je 😉. Může to být zajímavé, protože náš syn je spíš takový kutil, vymýšleč všeho možného, spíše než sportovec, ale právě to je vlastně skvělé. Máš nějaký konkrétní nápad, návrh? 😉

zabickajana
autor
13. pro 2017

@olga_ zítra kolem 10 budeme V Berouně moje mamka tam má na náměstí vystoupení s dětmi ze školy tak bychom se tam mohli sejít jestli se ti to hodí. No a potom můžeme vyrazit za zábavou dle počasí a nálady 🙂

olga_
13. pro 2017

@zabickajana To zní dobře. Myslím, že bychom tam dorazit mohli.

zabickajana
autor
13. pro 2017

@olga_ dost

zabickajana
autor
13. pro 2017

@olga_ pardon syn na mě skočil.... Dám vám můj telefon 606747750 a můžeme si zítra zavolat až tam budeme?

olga_
13. pro 2017

@zabickajana Napsala jsem sms 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli