Kamarád pro syna, Svatá (Beroun)

zabickajana
12. pro 2017

Ahoj maminky,
Před pár dny jsme se nastěhovali do Svaté bohužel tu nikoho neznáme.... Mám dva syny 3,5 roku a 1 a čtvrt roku. Ráda bych touto cestou našla maminku s podobně starým dítětem jako je můj starší syn. Milujeme jakékoliv sporty a přírodu....
Budu ráda za každého nového kamaráda 🙂 Jana a Daník

olga_
12. pro 2017

@zabickajana Ahoj, my jsme z Vráže. Syn měl v říjnu 3 roky. Čekáme teď dvojčata (jsem na začátku 13 týdne), takže na nějaké velké sportování to nebude, ale určitě najdeme společné aktivity 😉.

zabickajana
autor
13. pro 2017

@olga_ ahoj je to by bylo skvělé🙂však mohou sportovat kluci a my na ně můžeme dohlížet😉 měla bys nějak čas na to se s námi sejít?

terezaobr
13. pro 2017

Ahoj holky, je to ještě aktualni? Beroun 2 kluci 7 a 1rok a planujeme ještě miminko:D

zabickajana
autor
13. pro 2017

@terezaobr ahoj, ano je to aktuální 😉příspěvek jsem psala včera🙂

olga_
13. pro 2017

@zabickajana Já můžu v podstatě každý den cca do 4 hodin, kdy se manžel vrací z práce a já naopak začínám pracovat, takže jo, určitě čas je 😉. Může to být zajímavé, protože náš syn je spíš takový kutil, vymýšleč všeho možného, spíše než sportovec, ale právě to je vlastně skvělé. Máš nějaký konkrétní nápad, návrh? 😉

zabickajana
autor
13. pro 2017

@olga_ zítra kolem 10 budeme V Berouně moje mamka tam má na náměstí vystoupení s dětmi ze školy tak bychom se tam mohli sejít jestli se ti to hodí. No a potom můžeme vyrazit za zábavou dle počasí a nálady 🙂

olga_
13. pro 2017

@zabickajana To zní dobře. Myslím, že bychom tam dorazit mohli.

zabickajana
autor
13. pro 2017

@olga_ dost

zabickajana
autor
13. pro 2017

@olga_ pardon syn na mě skočil.... Dám vám můj telefon 606747750 a můžeme si zítra zavolat až tam budeme?

olga_
13. pro 2017

@zabickajana Napsala jsem sms 😉