Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kamarádka prvorodička z Prahy 4

kackaskalu
29. zář 2017

Ahoj, hledám kamarádku, která je prvorodička stejně jako já s podobným termínem porodu 4. dubna 2018 na povídání, sdílení radosti a starosti, později procházky s kočárkem a tak. Nejlépe z Prahy 4 okolí Nuslí nebo poblíž.
Jsem ve 14. týdnu, pohlaví ještě nevím a nemám žádnou reálnou kamarádku, proto jsem zvolila tuto cestu. Snad budu úspěšná 🙂

vanea
AMBASADORKA
29. zář 2017

@kackaskalu ahoj, sice nemam termin jako ty, rodila jsem ted v zari🙂 ale bydlime na P4/12, tak kdybys chtela, klidne se ozvi🙂

kackaskalu
autor
30. zář 2017

@vanea Ahoj, kde presne tam bydlis? Nekde na Jiznaku?
Ted jsem si docetla tvuj porod, mela jsi ho krasny, jsem namekko 🙂

vanea
AMBASADORKA
30. zář 2017

@kackaskalu nene Kamýk-Modřany=) a moc děkuju, bylo to supr až na ty prckovy komplikace ke konci, v porodnici všeho všudy hodina a půl 🙂 rodila bych hned zase, o nějaké velké bolesti nemůžu vůbec mluvit, až na to šitíčko, to bylo děsné:D držím palce ať u vás taky probíhá všechno krásně hladce ;) ! kdyžtak dej vědět =)

jade85
1. říj 2017

Ahoj holky, já mám termín začátkem března, čekám první mimčo a bydlím na Praze 4 v Hodkovičkách - kousek do Modřan, Braníka, na Lhotku. Pracuju na Pankráci, takže i k Nuslím mám blízko. Ráda se přidám na společný procházky 🙂

kackaskalu
autor
1. říj 2017

@jade85 Ahoj, to jsem moc rada! Po Pankraci pendluju taky dost casto!

cuuza
1. říj 2017

Ahoj holky, taky se rada přidám, často chodíme na Pankrac do parku s mým 3tydennim pokladem 😀

kackaskalu
autor
1. říj 2017

@cuuza Tak to neco urcite spachame 🙂
Jestli nebude vadit, ze nekdo z nas ma teprve ty poklady v brise ❤

Sem začni psát odpověď...

Odešli