Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kamarádka v Havířově

vendy_83
17. led 2018

Ahoj, je mi 35 , zatím bezdětná, bydlím na Šumbarku. Nenajde se nějaká kamarádka na procházky do Petřvaldského lesa, nějaký sport, výlet...přítel není moc akční a ráda bych kolikrát vypadla z bytu někam ven, ale ne vždy sama 🙂

pavla70
17. led 2018

Ahojki,jsem taky z Havířova ze starého Šumbarku,ale mám 2 dětičky pokod by nebyl problém,jsem trochu starší mamča,jemi 47,deti ve věku 11,3,5let,Pavla

vendy_83
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavla70
18. led 2018

Ahojki,bydlela jsem ted 4 roky na Slovensku,tam jsem se vdala a porodila syna ale od Zari jsem z rodinkou zpet v Havirove,tady jsme i dostali byt, naproti skoly Jarosova,kde jsem chodila a ted tam mam dceru,jestli chces najdes mne i na fb pod jmenem Pavlína Šustríková

vendy_83
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavla70
19. led 2018

Tak si muzeme psat tady treba i do ip,do zitrka jsem z detma sama doma muz odjel v noci na Slovensko,v Pondeli jedu do Ostravy,na agenturu pres kterou jsem zamestnana,a v Patek za tyden opet do Ostravy ale z drobcem na vysetreni do FN do Poruby,kdyz budes chtit muzes prijit i na kafcoa domluvime nejaky program,celkem jsem v Havirove ted nebydlela 7 let,z dcerou 2 roky v byvalem Yapadnim Nemecku a ted skoro 5 let na Slovensku,hodne se tu zmenilo,mam tu kamaradky,byvale spoluzacky ale jak uz to chodi kazda ma rodinu,deti,vnoucata,zamestnani a casu malo

vendy_83
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavla70
19. led 2018

@vendy_83 jo mas pravdu ip je interni yprava cize soukroma,

robertik
26. led 2018

Ahojik preji krasny den vsem...hledam nejakou fajn maminku na spolecne kocarkovani s miminkem..mam 4 mesicni SOFINKU...jsem z Pardubic.😉

vendy_83
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
marlen02
10. bře 2018

Ahojky. Bydlím v Dolní Suché, což je kousek od nového Šumbarku. Čekám třetí dítě. Budu ráda když někdo písne 😊

pavla70
11. bře 2018

@marlen02 Ahojki

Sem začni psát odpověď...

Odešli