Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kamarádka v Praze 4, Praze 12

svetluska136
11. únor 2018

Ahoj, oslavila jsem rok na mateřské a, byť si to užívám a jsem za dcerku i vůbec tu možnost na MD být moc vděčná, přála bych si najít blízkou kamarádku. Mám prima chlapa, ale myslím, že kámošku partner nenahradí. Jsem možná trochu alternativní (občas nosím, látkuju, zkoušíme znakovat, apod.), ale žádný extrém, trochu citlivka a strašně mi teď chybí nějaká normálně praštěná a zároveň empatická kamarádka. Někdo, pro koho je důležitější něco zažít, něco dětem předat a udržet si nadhled, než se porovnávat a ostatní hodnotit. Věřím, že s dobrou kamarádkou je možné se vídat často a mít si pořád co říct, mít záchvaty smíchu jako na základce 😀 vzájemně se podpořit, když jsou trable, a líp si tu mateřskou užít, než když je člověk sólo a ostatní mámy jenom míjí na různých kroužcích. Rády s malou vyrazíme na procházku, výlet, na kafe, do herny... Bydlíme poblíž Novodvorské a hledám pokud možno tady v okolí. Těšíme se na odpověď 🙂

mmms
19. únor 2018

Ahoj! Nebydlím teda úplně u Novodvorské (jsem ze Strašnic), ale jestli to nevadí, ráda někam vyrazím 😉 Asi jsem taky v něčem trochu alternativní, jak píšeš, ale nijak to nehrotím. Jsem teď doma s devítiměsíční holčičkou a dva starší kluky mám ve školce. Budu se těšit! 🙂

neliste
28. únor 2018

Ahoj, jmenuju se Markéta, jsem z Michle, tři zastávky od Kačerova, takže k vám relativně blízko. Občas jdeme do Krcaku nebo na kačeny na Labuť nebo i do Lhoteckého lesa. K vám nám jede přímý autobus. Je mi 40, Marlence 20 měsíců, alternativní jsem taky, nosím, latkuju, rodila jsem doma, ale nikomu nic nevnucuju a nic nehrotim, rozhodně nejsem biomatka, malá už jedla i hranolky od mekáče 🙂. Razim zlatou střední cestu a zdravý selský rozum. Jsem samozivitelka, takže jsem omezená financemi, kafíčka a placené herny u nás ne, ale jinak jsem otevřená všemu a rády vás poznáme. Jsme docela akční, rady cestujeme, podnikáme výlety.. přesně jak píšeš, pro mě není důležité jestli bude mít malá kočárek co frčí nebo značkové oblečení, chci jí něco předat a chci, aby něco zažila.navic se doma nudí, takže jsme fakt často venku nebo někde v kolektivu.
Pokud bys měla zájem, tak pošli sz.

vanea
AMBASADORKA
28. únor 2018

Ahoj holky, my bydlíme na Kamýku, tak kdyby někdo chtěl, skoro každý den (když je počasí a malý je ok) vyrážíme do lesa tady kousek od ul. Cílkova =) mně je 27 a prckovi půl roku, taky nemáme s kým chodit a rádi bychom aspoň občas=) nosím v šátku a máme velké psisko=)

verbr
1. dub 2018

Ahoj,
reaguju na tvuj prispevek z 11. unora. Je mi 31, bydlim v Braniku a mam dve deti - triletou holcicku a mesicniho chlapecka. Nez se narodil syn, byly jsme s dcerou celkem aktivni a rada bych v tom, az chlapecek trosku povyroste, pokracovala. Bavi nas jezdit na vylety vlakem, chodit na prochazky po Praze atd. Herny a kavarny me uplne nelakaji, spis pohyb a neco aktivne poznavat. Alternativni nejsem vubec a je mi uplne jedno, jestli nekdo je. Jsem zastancem toho, at si kazdy dela, co chce. Taky nemam rada soutezive matky, co se pomerujou a davaji si rady do zivota, proto taky s dcerou chodim radsi do prirody nebo nekam za kulturou nez do heren, kde se podle me tyhle zeny schazeji.
Kdybys mela chut, ozvi se. Mimino zatim nemam naockovany, tak se drzime kolem Braniku, ale od kvetna snad uz zacneme normalne fungovat s mhd, vlakem atd.
Zatim ahoj

Sem začni psát odpověď...

Odešli