Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kamarádka z Havířova a okolí

k_aterina
1. srp 2017

Ahoj holky,

ráda bych se seznámila s někým v okolí - maminky, těhulky i netěhulky, na věku nezáleží. Já bydlím na malé vesnici u Havířova a jelikož jsme se stěhovali relativně nedávno, tak tady nikoho prozatím neznám.

Je mi 27, doma máme osmiměsíční holčičku a někdy se nám samotným dny trochu vlečou. Ráda bych nechodila na procházky s kočárem sama, měla možnost s někým zajít na kafe a pokecat.

Budu ráda, když se ozvete 🙂

ivet6594
2. srp 2017

Ahoj ja jsem z Orlove kousek od Havirova.Je mi 23 ale jsem ve 32tt tehotenstvi takze jeste si na prochazky s kocarkem chvilku pockam ale kdyby jsi se chtela zajit na kafe klidne muzem 😊

k_aterina
autor
3. srp 2017

Ahoj, tak Orlová není vůbec daleko🙂 My bydlíme u Žermanické přehrady. Teď ti teda vůbec v těch vedrech to bříško nezávidím, musí to být náročné, ne? Ale už to máš "za pár", tak už se určitě těšíš🙂 Bude to holčička nebo chlapeček, a jméno?

ivet6594
3. srp 2017

Tak trochu je ale nemam zadne problemy zdravotni 🙂.cekame chlapecka v rijnu 🙂 a nase prvni takze se nemuzeme dockat

k_aterina
autor
3. srp 2017

Tak alespon,ze nemas zadne potize.Ja mela ke konci akorat strasne vsechno natekle a to ani nebylo horko. Jeste chodis do prace nebo uz odpocivas doma a chystas veci pro prcka?🙂

ivet6594
3. srp 2017

S timhle zatim problemy nemam mam pouze tehotenskou cukrovku.Jsem na nemocenske od 6tt takze celkem nuda a az na par drobnosti mam vse nakoupene

k_aterina
autor
3. srp 2017

Tak to budes alespon pak poradne odpocata a pripravena na mimco.Jak ja si pak ke konci stezovala, ze se uz doma nudim. Ted bych si za to nafackovala🙂 Samozrejme jsem za malou strasne rada, ale dala bych si alespon jeden volny vikend😎

ivet6594
3. srp 2017

Tak ja se nemuzu dockat az tu,bude prcek s nama I kdyz mam urcite obavy aby bylo vsechno ok ale pak taky asi u budu rada za ty nudne dny🙂

k_aterina
autor
4. srp 2017

Urcite, jen odpocivej dokud muzes, pak budes vsechnu energii potrebovat na prcka. Zacatky byly docela narocne, nez jsme se spolecne nejak zabehly a najely na pravidelnejsi rezim.
Budes rodit v Ostrave nebo pojedes jinde?

ivet6594
4. srp 2017

Tak ja doufam ze my ze zacatku pomuze rodina a hlavne pritel ktery si bude brat dovolenou 🙂 budu rodit v Havirove tak snad bude vse ok 😒

uzivatelkapetra
4. srp 2017

@ivet6594 ahojte,jen se vám tu vmísím. Já jen, že jsem slyšela, že široko daleko prý není horší nemocnice než Havířov a není to názor jednoho člověka, ale všeobecné povědomí.

ivet6594
4. srp 2017

Aha tak to ani nwm kamosky rodili v havirove a zadna si nestezovala a do Karvine se mi noc nechce

k_aterina
autor
4. srp 2017

No já mám sice Havířovskou porodnici nejblíže a chvíli jsem i zvažovala, že nakonec pojedu tam, jelikož porod postupoval nějak moc rychle...No nakonec jsem dala nohy křížem, dojela na Fifejdy do Ostravy a ani ne za půl hodinky bylo hotovo. Byla jsem tam moc spokojená, těžko říct, jak by to bylo v Havířově.

neria55
5. říj 2017

Ahoj maminky 🙂 ráda bych touto cestou zkusila najít nějakou těhulku z okolí Havířova 🙂
Je mi 22let a jsem v 15tt, prvorodička, byli by super to s někým sdílet, případně najít parťáka na cvičení nebo plavání. 👍

Je tu nějaká těhulka z Havířova a okolí?

hance89
16. únor 2018

Aho, najde se tady někdo z Orlové nebo okolí?

saruskas
1. bře 2018

Ráda bych obnovila tuto diskuzi. Je mi 29, jsem z Havířova a v srpnu se nám narodí první miminko. Najdu kamarádku, která taky čeká nebo má malé mimčo? 🙂 V okolí nemám nikoho, kdo je na tom podobně.

zewnice
1. bře 2018

Ahoj, ja jsem z havirova. Je mi 27 a mam dvouletou holcicku.

aranela
Autor odpověď smazal
Zobraz
pastrnakovajana01
2. dub 2018

@saruskas Zdravím, našla jsi zde nějaké kamarádky? Já mám 14m holčičku a ráda bych také našla někoho s kým chodit ven a třeba na kafe 🙂, pokud budeš chtít, tak se ozvi.

saruskas
3. dub 2018

@pastrnakovajana01 Ahoj, nenašla jsem zatím nikoho, napiš mi do zpráv, pokud budeš, chtít něco o sobě 🙂-

zewnice
7. kvě 2018

Ahoj, najde se tady nejaka maminka, co hleda kamaradku?

pastrnakovajana01
7. kvě 2018

@zewnice ahojky, kdybys chtěla pokecat, tak mi klidně pisni, budu ráda 😊

moyka_29
3. zář 2018

Ahoj,

rada bych se pridala do diskuze 🙂 Take bydlim u Zermanicke prehrady a mam 4 mesicni holcicku.. Pokud se tady najde nekdo na spolecne prochazky, kavicky apod. budu rada 🙂

k_aterina
autor
4. zář 2018

@moyka_29 Ahoj, tuhle diskuzi jsem zakladala uz hodne davno a na konika uz skoro vubec nechodim, nicmene jsem dneska zavitala po dlouhe dobe a to je mi ale nahodicka, nekdo od nas 🙂 Kde u prehrady bydlis? My jsme z Domaslavic. Prvni holcice uz sice budou v listopadu 2 roky, ale mam ted jeste jednu 3 mesicni 🙂

moyka_29
8. zář 2018

@k_aterina Ahoj bydlim v Sobesovicich 🙂 To nemame tak daleko 🙂 Bydlim tady neco pres rok a i kdyz se obcas vidam s byvalymi kolegynemi chybi mi tady nekdo pobliz.. Takze pokud budes mit zajem, muzeme neco vymyslet 🙂

k_aterina
autor
9. zář 2018

@moyka_29 Tak to je fakt kousek. My bydlime hned na kraji Domaslavic a k Majaku do Sobesovic je to tak 25 min pesky, ted zalezi, kde tam bydlite vy🙂 Urcite muzem neco vymyslet, jen na me ted neco leze, tak uvidim, jak rychle se dam dokupy. Jak se jinak holcicka jmenuje?🙂

moyka_29
24. zář 2018

@k_aterina Ahoj bydlime hned u obecniho uradu 🙂 Holcicku mam Esterku a tvoje deti? Ted jsem zase pro zmenu nemocna ja :D

Sem začni psát odpověď...

Odešli