Kočárkování Praha - Nové Butovice. Najde se maminka?

theuska29
25. únor 2020

Hezký den,

hledám maminku na společné procházky.
Je mi 30, mám 4 měsíčního chlapečka a většího pejska (nemusí s námi chodit).
Na věku určitě nezáleží, člověk nikdy neví s kým si bude rozumět.
Jsem pro každou legraci, hodně upovídaná, ale zároveň ráda poslouchám druhé.
Učím v mateřské škole, tak může řeč jít i timto směrem. Tématům, kterým nerozumím a nedokážu o nich mluvit je politika 😉
Pokud tu někdo mezi vámi je, klidně napište pod příspěvek nebo do zprávy. Zkusíme jednu cestu a uvidíme, jestli najdeme společnou řeč.

Těším se, Thea

cilkat
7. bře 2020

Jsme z druhé strany Vidoulskeho kopce, ale už mám ctyrletaka, který nechodí zrovna rád, takže na pravidelné kocarkovani to nebude.... Ale kdyby se vám někdy chtělo slézt na opačnou stranu kopce, můžeme se zkusit domluvit.

anna189
26. črc 2020

@theuska29 ahoj Theus... příspěvek je starší, chlapečka už máš většího...ale pokud bys ráda ještě našla někoho k sobě, hlásím se 😊 mám chlapečka 7 měsíců, bydlíme sice asi necelou hodinku od Prahy ale často jezdíme do Prahy na různé výlety, Zoo.. a nevadí mi dorazit 😊

saja_l
18. říj 2020

@theuska29 Ahoj Theus, snad je příspěvek ještě aktuální 🙂 jsem také z Butovic a mám skoro půlroční holčičku a budu moc rada za novou kamarádku! Pokud byste někdy měli čas na procházku, budeme rady 🙂

theuska29
autor
19. říj 2020

@saja_l Ahoj 🙂 Určitě budu moc ráda 🙂

saja_l
20. říj 2020

@theuska29 jee, super! 🙂 ozvu se příští týden, abychom se domluvily, teď jsme na chalupě. Hezky den 🙂