Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminka na společné procházky. Praha 13 Nové Butovice

santte
19. čer 2017

Ahoj holky, nájde se tady maminka, která by šla na společné procházky z Prahy 13 a okolí. Bydlím na Nových Butovicích, je mi 34let, mám 4měsiční holčičku Julinku a více-méně nemám nikoho s kým bych si popovídala, projela se, probrala společné téma a pod.. Kamáradky co mám buď jsou svobodné - jiné zájmy nebo jsou moc daleko a nevídame se tak často. Vím, že je to asi trapné, ale cítím se tak sama, manžel je od rána do večera v práci, samozřejmě víkendy si užíváme společně. Klidně se ozvěte i maminky, které si chtěji psát a nemají s kým, budu velmi ráda 🙂.

florenciak
19. čer 2017

Ahoj. Bydlím na Hurce, je mi 36 a mám syna je mu 17 měsíců, pokud to nevadí /snad aspoň na psaní ne/, tak budu ráda když je ozveš.

santte
autor
22. čer 2017

@florenciak Ahoj, vůbec to nevadí 👍... když pokecáme tak budu určitě moudřejší do budoucna! Chodíte do parku? Jak často a kdy asi přes den? 🙂

florenciak
23. čer 2017

Ahoj.
Do parku chodíme někdy i dopoledne, ale vetšinou odpoledne tak kolem 16.00, malý spinká od 12.30 tak 1,5 někdy 2 hodiny, takže krom toho spinkání se můžeme přizpůsobit.

santte
autor
26. čer 2017

Ahoj, my také chodíme spíše odpoledne, uděláme si par koleček a pak jdeme na metro butovice čekat tatínka - tam pracuje manžel. Někdy dávám procházky směr Kaufland a nebo Lidl... chodíš také přes týden nakupovat nebo se tam podívat?

florenciak
26. čer 2017

Ahoj,
my chodíme na nákupy každý den a střídáme albert, kaufland i lidl , zítra bude mít malý změnu, jedeme dopoledne na stříhaní 🙂 Jak Julinka zvládla ty horka?

santte
autor
16. črc 2017

Ahoj, promiň, že jsem se dlouho neozvala. Celá rodinka jsme byli u babičky a dědu na celý týden a holt včera jsem strávila celé odpoledne na pohotovosti v Motole - zánět vaječníka a možná i močák trochu. Mám atb a tablety dovnitř a doma ležím...
Já jinak také střídám albert, kaufland a lidl podle akce, takže určitě se někdy můžeme připojit např. prochádza a pak si každý dle potřeby nakoupí.
Jinak Julie zvládá horka v celku dobře, myslím, že je po mě, má rada teploučko, nyní trochu bojujeme s pocením, vše je přepocené, hlavne když je v kočárku. Jak to máte vy s pocením? Příští týden hlasí vedra... to bude 🙂.

Sem začni psát odpověď...

Odešli